Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Mince Habsburků » Rudolf II. (*18.7.1552 +20.1.1612)

Vykupminci.cz
Numisargo

Rudolf II. (*18.7.1552 +20.1.1612)

Moderátoři: jan322, Kucera, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mozna by se to dalo pouzivat jako kapesni zrcatko:). Krome toho temer razebniho lesku ale jinak hezka mince. Bylo by realne nejake napatinovani? (Archy by ti mohl poradit)...
Registrovaný uživatel
Je to Kutná Hora, Jiří Šatný, Hal.: 366. Jinak si také myslím, že je to až moc přeblejsknuté. Zbytečně dlouho čištěno. Měl jsi tam nechat trochu patiny, když už... A nebo jak píše xjert, trošku umělé patinky ;)
Registrovaný uživatel
to venawass byl by k mání?Kdyžtak můj email je honnval@seznam.cz
Díky
Moderátor
Som vedel že denary sa ulakomí... :twisted: Aj na "zrcátko"! :lol: Inak minca pekná, škoda naozaj toho stavu. :|
Registrovaný uživatel
Zrcátko - dobrý :D joo chybama se člověk učí, nějakou patinu by určitě snesl. No dam ho k ostatním do zrcadlovýho sálu a budu čekat na patinu 8)
Moderátor
No to sa načakáš, asi si ju budeš musieť vytvoriť sám...
Registrovaný uživatel
já myslím,že je lepší,když se patina vytvoří přirozeně.Déle jak 40 let to trvat nebude.To není ani desetina celkového stáří mince
Moderátor
denary napsal
já myslím,že je lepší,když se patina vytvoří přirozeně.Déle jak 40 let to trvat nebude.To není ani desetina celkového stáří mince


Sranduješ?
Registrovaný uživatel
Venawass napsal
Hmm, bohužel nálezový stav byl takový, že to jinak nešlo :?


ale slo.
stacilo sa opytat.
to ze si mal stastie a vyhrabal takyto tolar, neznamena ze si ho musel hned.. to.

ja fakt neviem preco to musia hned hadzat do tej kurwwa citronky!!
_______________
Moderátor
Toto asi nebola citrónka, ale leštidlo. To je väčší prevít...
Registrovaný uživatel
Tipl bych to na jedlou sodu i když i citronka dokáže něco podobného. Pokud to ale byla opravdu soda, patina se nevytvoří ani za těch 40 let - potřeboval by před tím totiž znovu přečistit.
Registrovaný uživatel
Stačí hodit na zahradě na dva roky do hnoje a je tam přirozená patina :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Venawass napsal
Archypov napsal
No ten je pekne preblesknutý... :'(


Hmm, bohužel nálezový stav byl takový, že to jinak nešlo :?

Ten není čištěný ale zprasený :evil:
Někteří účastníci tohoto fóra se mi posmívají že neustále brojím proti čištění mincí ale toto je typická ukázka proč to dělám.
Teď ho bude ještě neuměle patinovat a dokurví toho chudáka úplně.
:roll:
Registrovaný uživatel
Už vôbec nepatinovať,ale položiť do rostoku na čistenie striebra tak na desať minút, čistiaci rostok na striebro dokáže vytiahnuť na povrh starú patinu, nie je to pravidlo pri všetkých minciach.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
turtleoverhead napsal
Venawass napsal
Archypov napsal
No ten je pekne preblesknutý... :'(


Hmm, bohužel nálezový stav byl takový, že to jinak nešlo :?

Ten není čištěný ale zprasený :evil:
Někteří účastníci tohoto fóra se mi posmívají že neustále brojím proti čištění mincí ale toto je typická ukázka proč to dělám.
Teď ho bude ještě neuměle patinovat a dokurví toho chudáka úplně.
:roll:


Kľud, kľud kamaráde... normálne cítim tvoj tep, nie je to dobré. :mrgreen:
Inak máš samozrejme pravdu, horšie "vyčistenie" by bolo už hádam len flexi brúskou... :(
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Kľud, kľud kamaráde... normálne cítim tvoj tep, nie je to dobré. :mrgreen:

Dobrý, dobrý, už jsem se uklidnil :D ;)
Jak by se mu asi líbilo kdyby mu jeho zubař řekl “ :D joo chybama se člověk učí”
;)
Moderátor
:mrgreen:
Registrovaný uživatel
Nebyl tam úplně původně náhodou dotaz na cenu? Taky by mě zajímala..
Registrovaný uživatel
jelikož se ocenění asi nedočkám, zejtra to smáznu, jasný že ostatní zrcadla sem dávat nebudu, zas tak cenný kousky to nejsou. Ale stejně děkuji za užitečnou diskuzi, a omluvám se těm co utrpěli šok
Registrovaný uživatel
Já bych klidně zrcátko bral, aspoň vím, co kupuju. Mám kamaráda, který když se dostane k nějaký kopačce, tak ji nechá v tom stavu, jak vylezla ze země, maximálně lehce omyje vodou. Takže nakonec ani neví, co má, protože třeba tomu panovníkovi nesundal kus zatvrdlý zčernalý hlíny z ksichtu. A hned vedle je na minci zelenej flek, kterej vypadá, že by se mohl zvětšovat, ten tam taky nechá..
Registrovaný uživatel
I přes to zrcátko by cena mohla být celkem vysoko, odhadoval bych ji něco kolem dvaceti ;)
Registrovaný uživatel
krokodill napsal
I přes to zrcátko by cena mohla být celkem vysoko, odhadoval bych ji něco kolem dvaceti ;)


Dik, konečně rozumný komentář ;)
Registrovaný uživatel
viděl bych to na volačku 9-10000Kč v aukci a odhad kolem 15T., ale aukce může někdy překvapit...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Jak píše Dráček, ceny můžou překvapit. Nejlepší je prohlédnout si proběhlé aukce a podívat se, za kolik a v jaké kvalitě se obvykle prodávají. http://www.numismatika.cz/
Registrovaný uživatel
Groš Rudolfa II, 1581, Jáchymov. mcm.Jiří Kádner.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Mince Habsburků » Rudolf II. (*18.7.1552 +20.1.1612)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1