Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » S kým sa stretnem v Brne?

Vykupminci.cz
Numisargo

S kým sa stretnem v Brne?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Nazdar hoši. Na druhý štvrtok 13. som skoro celý deň (teda aspoň niekoľko hodín) v Brne. Idem tam so šéfovým autom do servisu... dlhá história, škoda reči. :) Nebudete niekto v Brne? Niekto domáci? Robbie, ty tam pracuješ nie? Dobre si to pamätám? Ak niekto, dajte vedieť. Už by som sa s niekym rád stretol, viel som sa iba s facctorym. Budem na okraji mesta v nejakej dedinke tesne pred diaľničným obchvatom, zajtra dám vedieť presnejšie. Ak by niekomu dalo, skúste prísť, bol by som rád. Viem že to vyzerá dosť nereálne, ale chcel som to len vyskúšať. Čo keby náhodou? Budem na telefóne, kto by chcel vedieť číslo, nech mi napíše mail.
No tak sa majte, tak snáď aspoň na druhé leto tá Kutná Hora.
Moderátor
Jak se ta vesnice jmenuje? Uvidím, jestli bych si tam nesehnal nějakou služebku.
Moderátor
Pozrem do mapy, dnes by som dal večer vedieť; ... manželka ma tlačí od compu... ;). Apropo Pavle, s Tebou by som sa stretol mimoriadne rád.
Registrovaný uživatel
Jéé, to je škody... já jsem přes týden do večera v práci :(
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Robbie: To je fakt škoda, s Tebou by som sa veľmi rád stretol. :(
To Pavelgregor: Pavle sorry že až teraz, snáď to ešte bude na niečo dobré. Tá obec sa volá Dolní Heršpice, podľa mapy to vyzerá na časť obce Modřice. Je to naozaj kúštiček od Brna na juh, hneď za obchcatom. Prosíííím, skús prísť, pokecáme...
Moderátor
No, zatím to vypadá dobře. Pokud šéfa nenapadne nějaká ..., tak by to mohlo vyjít. Trefit bych to měl taky celkem snadno.
Moderátor
Pavle, zatiaľ mi robíš veľkú radosť. Veľmi by som sa potešil. Pošlem ti mailom tel. kontakt na mňa a názov tej firmy.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » S kým sa stretnem v Brne?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1