Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Sběratel (všeobecne)

Vykupminci.cz
Numisargo

Sběratel (všeobecne)

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Lidi, zdálo se mi to, nebo je to pořád jedno a to samé dokola? Kupa falz, Rusů, ukecaných Němců a naivních kupců :mrgreen: Koupili jste něco zajímavého??:) (Nejvíce mne pobavil nápis: "Veletrh se koná pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Josefa Dobeše." :-D
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 13. 8. 2020, 14:36. »
Registrovaný uživatel
Sice jsem nějakou filatelii nakoupil, ale známky do sbírky žádné(vlastně 3x barevné razítko na Hradčanech ano). Z mincí také jen nějaké Ag na váhu, jinak spíše drobnosti za 100-200Kč/kus a pak nějaké medaile od Souška. Ještě že z bankovek jsem nějaké věci sehnal a i pár myslím lepších kousků :)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Bankovky šly letos mimo mě a jsem rád, že jsem Československo pustil k vodě, i když si sem tam koupím něco pěknýho...Z filatelie jsem si udělal radost judaikou, byť předraženou a z Hradčan nic moc...Ani ze starých tisků a dokumentů tam toho moc nebylo a to bych si i připlatil za zajímavou bohemiku :-) Zlatý blešák :)
Moderátor
Je čas oprášit trochu starší téma: Kdo bude zítra na veletrhu Sběratel 2015?
Registrovaný uživatel
Také se přijdu podívat.
Registrovaný uživatel
Já též jedu. Uvidíme, co tam bude 😊
Registrovaný uživatel
Ako aj po ine roky budem aj teraz v Prahe.
_______________
Moderátor
My co máme práce nad hlavu tam opět nebudeme...
Moderátor
Aj ja idem, uvidíme, čo tam bude. škoda že sme to tu nedali skôr dokopy, mohli sme sa stretnúť...
Registrovaný uživatel
Dotaz - nápad pro moderátory tohoto vlákna - nešlo by přejmenovat jenom na "Sběratel" a mohli by se tam vkládat každoročně příspěvky ohledně veletrhu sběratel a nemuselo by vždy vznikat nové vlákno na ten daný rok, jak to bývá ....
A zrovna dotaz ostatním - myslíte, že letos v září Sběratel bude? pokud ano, pojedete/půjdete na něj...?
Registrovaný uživatel
Nemá cenu přejmenovat, stejně si nějaký moula založí téma znovu a možná ne jen jeden :D
Já myslím že letos veletrh nebude a pokud by byl, nepojedu.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, až na turtleoverheada žádná reakce. tak opakuji svůj návrh a dotaz z příspěvku č. 10.
Moderátor
Upravit název tématu Sběratel 2011 mohou pouze moderátoři tohoto vlákna: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith a ještě admin. Pokud se někomu z nich bude chtít, je to velmi jednoduché:
1. najet na první příspěvek od robinsalomon a kliknout na okénko Upravit
2. v okénku Předmět změnit původní text
3. kliknout na Odeslat
Moderátor
Keď už z toho robíte takú vedu, tak som to upravil, ale súhlasím s názorom Turtleho, že určite sa niekto nájde, kto založí tému na aktuálneho zberateľa a patričným rokom, a tým pádom to stráca zmysel.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Smithovi - nikdo z ničeho nedělá vědu, jen jsme si myslel, že by z toho mohlo být aktuální dlouhodobé diskusní vlákno ke každoročnímu veletrhu... Děkuji, že jste to změnil, jen jste to nemusel tak okecávat.
A co Vy všichni ostatní? Půjdete letos na sběratele? Na svých stránkách organizátoři už dnes upozorňují, že budou přísná hygienická a organizační opatření ... Já bych rád jel, jezdím tam pravidelně už patnáct let, rok co rok, letos mám trochu obavu.
Registrovaný uživatel
Pořadatel tvrdí, že to bude, ale zatím nezveřejnil seznam prodejců a vystavovatelů.
Registrovaný uživatel
Ahoj, přeposílám včerejší email od pořadatele VELETRHU 2020 :
Vážený vystavovateli,
rád bych Vás informoval, že veletrh Sběratel se bude konat ve dnech 11. a 12. září 2020 podle plánu. V tuto chvíli nejsou žádná nařízení, která by akci zakazovala.
Ve spolupráci s vedením výstavištěm PVA Expo Praha pracujeme na tom, aby Sběratel dostál všem hygienickým opatřením, které ministerstvo zdravotnictví pro pořádání akcí ve vnitřních prostorech vyžaduje.
Abychom dodrželi všechna pravidla pro konání akcí, bude hala rozdělena na 5 oddělených sektorů. V každém sektoru bude moci být v jednu chvíli 500 lidí. Vchod a východ z/do každého stektoru bude bočními dveřmi haly. Plán haly s Vaším umístěním, stejně tak všeobecné pokyny pro vystavovatele obdržíte jako vždy před veletrhem.
Na Sběratele je přihlášeno na 200 vystavovatelů a podle ohlasů se na jeho návštěvu těší sběratelé z České republiky i okolních států.
V případě, že se Sběratele nebudete moci zúčastnit, informujte mne prosím co nejdříve, abychom Vaše místo mohli nabídnout jinému zájemci.
V příloze Vám zasílám také nabídku inzerce v katalogu veletrhu, který dostane zdarma každý návštěvník. Jako naši podporu vašemu podnikání jsme pro letošní rok připravili speciální „koronavirové ceny“, jež začínají už na 2 000 Kč za inzerát.
S přátelským pozdravem
Petr Jirásek
managing director
Double Impact s.r.o.
V Zářezu 902/4
Registrovaný uživatel
blacknotes - děkuji za info!
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, kdoví co bude v září, ale zatím prý veletrh bude ....


Největší sběratelský veletrh ve střední a východní Evropě10.- 11. září 2021 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (9.9.) od 16 do 19 h a v pátek (10.9.) od 9 h
Registrovaný uživatel
Aktuální info ... :D
https://www.sberatel.info/nezarazene/pozar-na-vystavisti-v-letnanech-veletrh-sberatel-neohrozi/
Moderátor
Zajímavý na tom je to, že tam, kde byl Sběratel, tam, dříve či později, hoří!
Registrovaný uživatel
Tak příští týden (9. resp.10.-11.9.2021) je další ročník veletrhu Sběratel v Praze. Osobně se těším... chystám se tam zkouknout , co po roce lockdownu bude nového... co Vy ostatní, půjdete?
Moderátor
MikyM napsal
Tak příští týden (9. resp.10.-11.9.2021) je další ročník veletrhu Sběratel v Praze. Osobně se těším... chystám se tam zkouknout , co po roce lockdownu bude nového... co Vy ostatní, půjdete?


S kolegou se tam chystáme,pokud vše klapne tak se tam sejdem.. ;)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
MikyM napsal
Tak příští týden (9. resp.10.-11.9.2021) je další ročník veletrhu Sběratel v Praze. Osobně se těším... chystám se tam zkouknout , co po roce lockdownu bude nového... co Vy ostatní, půjdete?


S kolegou se tam chystáme,pokud vše klapne tak se tam sejdem.. ;)


To by byla zajímavé se potkat na živo... pošlu ti do mailu číslo na mobil, pokud tam budete a budeš ctít, ozvi se a potkáme se...
Moderátor
MikyM napsal
barbar napsal
MikyM napsal
Tak příští týden (9. resp.10.-11.9.2021) je další ročník veletrhu Sběratel v Praze. Osobně se těším... chystám se tam zkouknout , co po roce lockdownu bude nového... co Vy ostatní, půjdete?


S kolegou se tam chystáme,pokud vše klapne tak se tam sejdem.. ;)


To by byla zajímavé se potkat na živo... pošlu ti do mailu číslo na mobil, pokud tam budete a budeš ctít, ozvi se a potkáme se...


Pošli,pokud dorazíme, ozvu se..
milan.heczko@yahoo.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Sběratel (všeobecne)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1