Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Sberatele bankovek maji zimni spanek?

Vykupminci.cz
Numisargo

Sberatele bankovek maji zimni spanek?

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Administrátor
Zdravim Mateje a Rihava. Spite zimnim spankem 8) :D . Ja, ze jsem Vas tu dlouho nevidel. Myslite si, ze sberatele bankovek potrebuji magazin typu infofila.cz, mince.info? Premyslim, ze bych jim tez neco pripravil a ptam se jestli by byl zajem?
Registrovaný uživatel
:'( :lol: Zrejme ,snežiť už začalo aj u nás.DDD. :lol:
Registrovaný uživatel
aj v seredi snezilo dnes :D
Administrátor
V Upici snezilo dnes :-)
Registrovaný uživatel
Zrejme to je hlavný dôvod prečo sú kolegovci nečínný. :D
Admin snech roztaje opäť bude všetko v pohode. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
Zdravim Mateje a Rihava. Spite zimnim spankem 8) :D . Ja, ze jsem Vas tu dlouho nevidel. Myslite si, ze sberatele bankovek potrebuji magazin typu infofila.cz, mince.info? Premyslim, ze bych jim tez neco pripravil a ptam se jestli by byl zajem?

Nee nemaji, jen nemaji vuubec cas :) S magazinem pro sberatele bankovek.. no nevim, problem bude, kde shanet clanky.. Ja mam sice jen par poznamek (o kolkovani bankovek v roce 1919, o reformach a tak), ale pro to, aby z nich byly fakt clanky, co za neco stoji, bych je musel asi dost predelat :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Sberatele bankovek maji zimni spanek?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1