Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Sberatelska mince Diana princezna

Vykupminci.cz
Numisargo

Sberatelska mince Diana princezna

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Lze nekde nabidnout tuto minci k prodeji?

S pravým SWAROVSKIŞ ELEMENTEM
Nákladně zušlechtěné ryzím zlatem (999/1 000)
Ruční výroba z rukou mistra

Tento portrét, působící královsky a přesto skromně, vytvořil 26. února 1990 Terence Donovan. Ukazuje Dianu jako dokonalý příklad princezny. Diana si pro tuto příležitost vybrala diamantovou čelenku, perlové náušnice a své nejoblíbenější šaty z oficiálního šatníku, navržené Viktorem Edelsteinem. Šaty a bolerový kabátek jsou velkolepě posety bílými kyticemi se stříbrnými a zlatými perlami.Stály 55.000 liber a byly nejdražší róbou, kterou si Diana kdy koupila.

Podrobnosti
Náklad: 9 999 kompletních edic
Hmotnost: 110 g
Materiál (detaily): Pozlacená měď
Rok prvního vydání: 2013
Průměr: 70 mm
Přední strana: Diana - princezna
Zadní strana: Portréty jedné princezny
Kvalita: Leštěné razidlo

standardni cena 2200

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
XD good luck
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Najväčšia šanca na predaj je v Londýne na Oxford Street v stánku so suvenírmi.
Registrovaný uživatel
Na aukru cena 150-200 kč.

Bohužel, navzdory vzletnýmu popisu je to kýč.

(Normálně bych cenu nekomentoval, pokud by se jednalo o klasickou nabídku, tady jsou ale otazníky.)
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 8. 7. 2022, 13:08. »
Moderátor
Národní pokladnice?
Registrovaný uživatel
Už i tak jsem militantně proti barvičkám a kamínkům na mincích. A tohle ani není mince.

Ale jiní lidi utratili za "školné" ještě víc.
https://aukro.cz/nejoblibenejsi-mince-narodni-pokladnice-6975752553
Tento evidentně ještě nepochopil, že ty prachy v životě zpátky neuvidí.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Pavel_III napsal
Národní pokladnice?

https://www.mincovni-obchod.cz/giganticka-razba-diana-princezna-cz-1950661
Moderátor
Na tom je hezký, že dávají certifikát pravosti k něčemu, co nikdy nikdo nebude nijak falšovat, protože k tomu neexistuje žádný důvod.
Registrovaný uživatel
Zde na Ebay aktuálně za cca 450 vočí. Za 2200,- Kč to může koupit jenom blázen, nebo člověk, který začíná sbírat, nerozumí tomu a skočí na lep. Popřípadě ještě může být ducha mdlého a další jiná spousta možností.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zde za 169,-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
...hodně peněz a málo rozumu?Tak jsi to chtěl napsat? :D
Registrovaný uživatel
[quote=numismat]
Zde za 169,-

Není to pořád ještě hodně :D :D[/quote=numismat]
Moderátor
martinvon napsal
numismat napsal
Zde za 169,-


Není to pořád ještě hodně :D :D

I nula je moc. Ani zadarmo bych to nechtel.
« Poslední úpravu provedl(a) numismat v 10. 7. 2022, 0:52. »
Registrovaný uživatel
Hoši kdo z vás někdy neudělal chybu... kdybych špatným obchodem ztratil jenom dvojku tak si pískám.
Moderátor
rektor napsal
Hoši kdo z vás někdy neudělal chybu... kdybych špatným obchodem ztratil jenom dvojku tak si pískám.

Ano, jiste, ale tohle je neco jineho. Spousta starsich lidi nakupuje u techto firem ve velkem, v domneni dobre investice pro vnoucata. Setkal jsem se se "sbirkami" od jedine firmy za statisice i miliony korun. Pokud jde o zlato a stribro, je cena kovu obvykle kolem 15-20%, obecny kov je prakticky neprodejny jako tato medaile s princeznou Dianou.
Moderátor
numismat napsal
rektor napsal
Hoši kdo z vás někdy neudělal chybu... kdybych špatným obchodem ztratil jenom dvojku tak si pískám.

Ano, jiste, ale tohle je neco jineho. Spousta starsich lidi nakupuje u techto firem ve velkem, v domneni dobre investice pro vnoucata. Setkal jsem se se "sbirkami" od jedine firmy za statisice i miliony korun. Pokud jde o zlato a stribro, je cena kovu obvykle kolem 15-20%, obecny kov je prakticky neprodejny jako tato medaile s princeznou Dianou.

Pritom by stacilo zkusit jednu koupenou medaili/minci prodat - a dalsi pak nekupovat. Bohuzel na realitu narazi az dedicove.
Moderátor
Jiní kupují bitcoiny. ;)
Moderátor
Pavel_III napsal
Jiní kupují bitcoiny. ;)

Uniká mi spojitost.
Registrovaný uživatel
Mince co jsem neměl koupit,dávám kamarádovi.Tak jsem na tom nikdy netratil a nebolí mne to.Většinou jde o horší stavy, na moje docela velké nároky.Pokud to teda i porovnám s tím,co lidé koupí třeba na Áčku,to zůstává rozum stát.
_______________
Konzultace a poradenství v oboru frenologie.
Moderátor
numismat napsal
Pavel_III napsal
Jiní kupují bitcoiny. ;)

Uniká mi spojitost.

Tak je to taky taková podivná investice s nejasnou budoucností.
Moderátor
Pavel_III napsal
numismat napsal
Pavel_III napsal
Jiní kupují bitcoiny. ;)

Uniká mi spojitost.

Tak je to taky taková podivná investice s nejasnou budoucností.

To mas pravdu, ale je to neco uplne jineho:
- i kdyz u BC je riziko poklesu a ztraty, tak myslim nikdy v historii neklesla cena o 80% (ovsem co nebylo, muze byt), hodnota muze i rust, da se vydelat i prodelat
- u firem XX (abych zadnou nejmenoval) automaticky ztracis minimalne 80%. Aby se investice vratila, musely by ceny drahych kovu vzrust na 5nasobek.
Coz je velmi nepravdepodobne.
A hlavne: proc si kupovat zlatou nebo stribrnou minci nebo medaili u firmy XX, kdyz stejne mnozstvi kovu (nekdy i stejnou minci) koupim jinde za petinu?
Registrovaný uživatel
Predsa preto, lebo sa mi páči skromný výraz Diany v šatách za 55.000 libier a s diamantovou čelenkou.
Moderátor
Tak hlavně se nejedná o minci.

Bitcoin - chcípne ti počítač, nemáš nikde zapsané heslo (nebo jak to funguje) a máš co?
Navíc bitcoin stoupá, klesá ... do té doby, než to ostatní přestane bavit, než vypnou proud a než přijdou skutečné starosti. Na co člověku bude na frontě nějaký bitcoin? Tu Dianu (nebo cokoliv) můžeš mít aspoň jako talisman. Ale přiznejme si, že pouťové odznaky jsou (věcně) mnohem cennější.

Prostě, já bych se tomuto vyhnul obloukem a bitcoin bych ani "nezapínal".

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Sberatelska mince Diana princezna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1