Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Sbírka známek - od první republiky až po 80' léta

Vykupminci.cz
Numisargo

Sbírka známek - od první republiky až po 80' léta

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hezký den,

v rámci rodiny se mi podařilo podědit sbírku známek, bohužel však nemáme v okolí nikoho, kdo by v ní chtěl pokračoval a rád bych jí tak prodal. Sbírku začal můj praděda za první republiky (byl členem představenstva tehdy nově vznikající české pošty) a ukončil jí v 80’ letech. většina známek pochází z české republiky, jsou zde ale i známky zahraniční. Osobně bych řekl že jsou známky v dobrém stavu a většina z nich neprošla poštou.

Samozřejmě nečekám detailní nacenění, ale vzhledem k tomu že nemám žádné zkušenosti, chtěl bych vědět zda má vůbec smysl sbírku prodávat, nebo nemá žádnou hodnotu.

Všechny fotky jsou ke stažení na tomto odkazu[url=http://gofile.me/4jE6d/7dfFjnhjH

Děkuji za Váš čas a pomoc
Registrovaný uživatel
Obávám se, že to moc velkou hodnotu nemá.

Na to, že byl členem představenstva tehdy nově vznikající České pošty, bych čekal větší kalibr.
Registrovaný uživatel
PetrPal má pravdu... jsou to věci, které dnes nejsou nějak zvlášť populární a kde je převis nabídky nad poptávkou...ČSSR 70./80. léta, FDC, pamětní listy ČSR I. Možná by to nějakou menší tisícovku při prodeji hodilo, ale na zbohatnutí to určitě není. Nemusíte-li prodávat, neprodávejte...
Registrovaný uživatel
Pánové mnohokrát Vám děkuji, přesto že jste mě nepotěšili. Snažím se získat nějakou relevantní zpětnou vazbu poslední půl rok a vy jste to zvládli za pár hodin. Mám ještě krabičku známek které proběhly poštou, nafotím je také a pak to celé zase vrátím na půdu.
Díky za váš čas!
Moderátor
Na půdu né. Zásobníky musí být v suchu a stát na kant. Jinak bude po známkách. Jsou zde stovky ukázek známek na kterých jsou rezavé flíčky, otisknuté příliš utáhlé pásky v zásobníku (vesměs z položených zásobníků na sobě na hromadě) a jiné vady. Potom je to zátop do kamen.
Moderátor
Nevím jak vy, ale my na půdě sucho máme! ;)
Moderátor
A máš tam svoji sbírku? Nebo lépe řečeno- dal by sis ji tam uskladnit? ;)
Moderátor
Tam máme knížky v bednách a kde co.
Ale práší se tam, to zase ne, že ne.

A mnozí mají na půdě obrazy mistrů! Aspoň to tvrdí.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 6. 3. 2021, 4:20. »
Registrovaný uživatel
Já bych měl zájem...... prosím info na email: 0710@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Myslím, že se domluvíme :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Sbírka známek - od první republiky až po 80' léta

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1