Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » Seznam známek ČSR I s Ladurnerovou průsvitkou

Vykupminci.cz
Numisargo

Seznam známek ČSR I s Ladurnerovou průsvitkou

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
Milá Verunko! Jsme děvčata, ikdyž já jsem jen školou povinná a ty- dle tvého popisu aktů na známkách, asi starší. Vysvětlím tedy tak, abychom si rozuměli. ;) Smith zde vzpomněl tu průsvitku (nemůžeš vědět o co se jedná), protože tvůj dotaz je ve špatném vláknu! Měl být správně v "Ocenění a hodnota...." Ale nevadí. Nemusíš popisovat nějak přesněji (i když nejlepší jsou fotky nebo skeny známek) své známky, protože je místním jasné, o co se jedná. Správně ti vysvětlil, že známky tak, jak jsi je popsala, nemají velkou cenu. Ty obrázkové (akty, zvířata apod.) pocházejí z balíčků známek, které tady kdysi prodával obchod s filatelií Pofis. Byly to obálky, kde 100 známek stálo deset korun (příklad), tudíž ani dnes nemají skoro žádnou hodnotu- bohužel. ;) Ty ostatní- třeba ti prezidenti, jsou naprosto běžný materiál taktéž véélmi malé hodnoty.
Moderátor
Já taky začínal s Maďarskem ve stylu pytel 500(? nebo 250) známek za 100 Ft či tak nějak. :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Skrblíkov » Seznam známek ČSR I s Ladurnerovou průsvitkou

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1