Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Sháním - koupím

Vykupminci.cz
Numisargo

Sháním - koupím

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kamarádi, sháním ňůtně :D Numismatický časopis Československý. Už 9. čísel mám, ale chybí mi ročníky: 1925, 1926, 1929, 1934, 1939, 1942 a dvojčísla: 1935-36 a 1937-38. Pokud by někdo něco z tohoto měl a prodal (v nejhorším zapůjčil), velmi by mi to pomohlo. Přikládám svůj mail: pavlik.miro@iol.cz
« Poslední úpravu provedl(a) krokodill v 2. 6. 2011, 10:56. »
Registrovaný uživatel
Kúpim prvý aukčný katalog Nudelmana. Neverím, že sa mi poradí ho zohnať, ale za skúšku nič nedám.
Cenu rešpektujem.
Ďakujem.
NumizmatSR@gmail.com
Registrovaný uživatel
Myslel jsem, že bych ho mohl mít a šel jsem skoro najisto, ale bohužel mám pouze katalogy aukcí 2, 3, 4, které byly pořádané společně s Rauchem.
Registrovaný uživatel
Škoda.Mám ho k dispozícii na nahliadnutie aj okopírovanie, ale to ja nedpodporujem a ani nechcem. Navyše každý katalog v knižnici ju robí hodnotnejšou a krajšou.
Evropa, napíšem Vám e-mail.
Registrovaný uživatel
NumizmatSR napsal
Škoda.Mám ho k dispozícii na nahliadnutie aj okopírovanie, ale to ja nedpodporujem a ani nechcem. Navyše každý katalog v knižnici ju robí hodnotnejšou a krajšou.
Evropa, napíšem Vám e-mail.


tak tak uplny suhlas :)
Registrovaný uživatel
NumizmatSR napsal
Kúpim prvý aukčný katalog Nudelmana. Neverím, že sa mi poradí ho zohnať, ale za skúšku nič nedám.
Cenu rešpektujem.
Ďakujem.
NumizmatSR@gmail.com


Gáll je kamarát Nudelmana určite niečo nájde. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Viem, ale známy volal aj Nudelmanovi, sám nemá na predaj.Takže Gál nebude mať podľa mna tiež. Ale skúsim.Dík za tip grofik.
Registrovaný uživatel
To NumizmatSR.

http://www.buch-schaden.at/site/shop/shop.siteswift?so=site_barShop&do=site_barShop&c=gotopage&d=3

Podívejte se na tuto adresu. Zde by měli první aukční katalog nabízet.
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 25. 8. 2011, 18:46. »
Registrovaný uživatel
Tak, katalog je už doma, srdečná vdaka Evropa1. Je vo vynikajúcom stave, ešte s pôvodným limitným lístkom, spätnou obálkou a dokonca aj výsledkami. Je to zatiaľ najvzácnejší aukčný katalog v mojej zbierke.
Registrovaný uživatel
To NumismatSR: Gratuluji k dobrému nákupu, měl jste velké štěstí, že měli jedničku na skladě, protože v nabídce tohoto antikvariátu není a pokud to není obchodní tajemství, můžete mi zdělit jaké byly náklady na dopravu, pokud jste si ovšem pro katalog nezajel osobně ?
http://www.buch-schaden.at/site/shop/shop.siteswift?so=site_barShop&do=site_barShop&c=gotopage&d=1
Registrovaný uživatel
Náklady boli 12,5 eura. A osobne by ma to pri mojej spotrebe auta vyšlo 3 krát toľko. Takže pri takýchto položkách vždy volím poštu. A okrem toho, aby mi zabral jeden katalog pol dna času, to je zabitý čas.
Registrovaný uživatel
To NumismatSR: děkuji za informaci, měl jsem zájem si zakoupit v tomto antikvariátě katalog H.D.Rauch 50 v ceně 8 €, ovšem při poštovném 12,5 € bych za katalog zaplatil v přepočtu 500.- Kč a když připočítám ještě poplatek pro banku za převod dalších 250.- Kč, tak jsem z nákupu rezignoval, protože katalog tak zase moc nepotřebuji, jenom jsem si chtěl ověřit jak je to vlastně s tím 20 Krejcarem 1826 Františka II - Halačka I.dodatek.
Registrovaný uživatel
zhanam spravy sns kosice: 3/1975, a 4/1982.
v podstate mi staci po jednom clanku z kazdeho.
jacisin76@yahoo.com
_______________
Moderátor
Tocomabyt: Co potřebuješ? Mám oba.
Moderátor
Bude se jednat o clanky k teto nouzove razbe:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/mince-od-roku-1600-do-1920-3677x70
Viz prispevek 1730 - odkaz na clanky uvedene pod carou na scanu z Nechanickeho
Kdyby jste sem mohl dat scany, bylo by to super
Moderátor
Pokud zejtra najdu chvilku času, tak se pokusím.
Registrovaný uživatel
tocomabyt: v tomto stave bude tržná cena pár desiatok eur podľa mna.
Ak hľadáš niečo o týchto razbách, najlepšia literatúra je : Szemán - Kiss
Predpokladám, že tu asi nie sú zberatelia núdzových mincí SR, ale ak má niekto záujem o tento kúsok : Eperjes (Prešov) bude sa dražiť tu : www.numizmatikamch.sk
Stav je EF, v tejto kvalite veľmi, veľmi raritná a vzácna záležitosť.
Katalog bude uverejnený v najbližších dnoch.
Registrovaný uživatel
Ta kniha je zbytečná na tuto ražbu, jsou tam většinou jen důlní známky a ne nouzové ražby až na pár kontramarkovaných kusů(a mimo Smolník a Košice). Sice ji mám v knihovně, ale zatím jsem tam něco hledal od jejího vydání jen jednou...(a neúspěšně).
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
pavelgregor:
ako uz nadhodil kucera, ide mi o clanky:
R.Lieskovsky- obliehacie mince z presova (spravy 3/1975, str. 9-11),
J.Hoger- historia presova v obrazoch minci.. (4/1982, str. 11-22, staci cast z clanku tykajuca sa presovskych nudzovych razieb).
samozrejme, ma to cas, az sa budes nudit. vdaka.

numizmatsr: az to bude aktualne, neposlal by si mi link na tu mincu?
dufam ze bude v katalogu aj s fotom. vdaka.
_______________
Registrovaný uživatel
No, už viem v ktorej publikácii na to určenej to nájdeš:
szemán, Attila - presné znenie nájdeš v úvodnej časti katalogu , strana 11:

http://www.numizmatikamch.sk/media/aukcia/1/katalog-0.pdf

Tu je tá razba:

http://www.numizmatikamch.sk/media/aukcia/1/katalog-2.pdf
pol. 137
Registrovaný uživatel
Nemáte někdo katalog Diepholských ražeb?Např.Die Münzen von Diepholz od Klause Giesena?
Registrovaný uživatel
Zháňam pdf alebo knihy:

1. Szemán, Attila: IN NECESSITATE... A Rákóczi-szabadságharc időszakának “labanc” szükségpénzei. Budapest
2003

2. Szemán, Attila – Kiss, Gábor: Bergwerksmünzen ungarn und siebenbürgen (1548-1947). Selbstverlag der Autoren 2008
Registrovaný uživatel
Sigur - tak to aj ja :-) Super knižky, mám ich na nazeranie, ale chcem ich aj kúpiť.
Registrovaný uživatel
Ak máš aspoň pdf, napíš mi prosím na bulgan (zavináč) centrum.sk, máš skrytý mail. Vďaka.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Zháňam pdf alebo knihy:

1. Szemán, Attila: IN NECESSITATE... A Rákóczi-szabadságharc időszakának “labanc” szükségpénzei. Budapest
2003


z tejto brutalne potrebujem jedinu stranu (ak tam taka je, tu knihu nepoznam),
a totiz tu kde je obrazok jednostrannej medenej razby z obliehania Presova:
'L' a po stranach rozdeleny letopocet 17 - 04
(nie tu EPER.BLOC, ale tu ktoru Nechanicky ma pod c. 1740))
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Sháním - koupím

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1