Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Slovenská numizmatika

Vykupminci.cz
Numisargo

Slovenská numizmatika

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Archy díky, bohužel tam není žádný článek, co by mě zajímal ...
Registrovaný uživatel
kupim slovensku numizmatiku I.,
pripadne ak by niekto mal k dispozicii scan clanku o depote rimskych denarov z Presova, postaci mi aj to.
vdaka.
_______________
Moderátor
predam Slovensku numizmatiku XIX, Nitra 2011, zlty obal, stav ako nova!, cena 12,-eur s post.
_______________
Moderátor
Čerstvá informácia:
Je vysoko pravdepodobné, že Slovenská numizmatika XX. bude venovaná numizmatickej konferencii v Hlohovci ktorá sa konala v máji tohto roku a všetky referáty budú publikované v tomto čísle.
Moderátor
Tak to by bylo velmi super !
Moderátor
oliver napsal
Tak to by bylo velmi super !


Áno, bolo... mám z toho aj ja veľkú radosť, zatiaľ to vyzerá na 90%, čo je dosť vysoké číslo myslím. :)
Z konfery tam budú tieto príspevky (všetkých zúčastnených budem ešte informovať mailom o požiadavkách na normy, ale SLN ich má jednoduché):

MILITKÝ, J. Nové poznatky o mincovnictví českých opid

GROSSMANNOVÁ, D. Mincovní poklady 13. století na Moravě

NOVOSEDLÍK, P. Nálezy mincí z Hlohovca a možnosti ich historickej interpretácie

VIDEMAN, J. Záhadný motiv na moravském brakteátu

RICHTERA, L. - GREGOR, P. - ZMRZLÝ, M. Falzá vídeňských feniků

ČÍŽEK, L. - CIHLÁŘ, J. Nález okrájených pražských grošů Jana Lucemburského a Karla IV. na území Polska a jejich možné zařazení do polského měnového systému

BUDAJ, M. Nové fakty o unikátnom náleze z 15. storočia z Dvorníkov

ŠVEC, A. Nález mincí a artefaktov z polovice 15. stor. z falšovateľskej dielne v severovýchodnom Maďarsku

BOVAN, M. - KVIETOK, M. Nový nálezový súbor novovekých mincí z centra Banskej Bystrice a jeho regionálne peňažno-historické súvislosti.

HUNKA, J. Nálezy novovekých mincí z Hlohovca a okolia
Registrovaný uživatel
Mam na predaj strašie čísla Slovenskej numizmatiky:

Slovenská Numizmatika VI - 8,- euro
Slovenská Numizmatika VIII - 8,- euro

Záujemcovia píšte na: order.numizmatikagal@gmail.com
Moderátor
Muzete kdyztak napsat obsah?
Moderátor
http://www.richtera.cz/numismatics/download/obsah_slovenska_numismatika.pdf
Moderátor
diky :)
Moderátor
aktualizujem ponuku
predam Slovensku numizmatiku XIX, Nitra 2011, zlty obal, stav ako nova!, cena 9,-eur s postou v ramci SR.
_______________
Registrovaný uživatel
Ahojte, prosim vas kolko moze mat hodnotu zbierka kníh Slovenská numizmatika vydania I. až IX. ? Uvazujem nad jej predajom, dakujem pekne za odpovede.
Registrovaný uživatel
záleží kde. Minule tu niekto kupoval za 100 Eur ale na aukre to bolo až cca spolu 200 Eur. Niektoré časti sa dajú kúpiť aj za 5 eur, teraz bola VIII na burze v Trenčíne za túto cenu. VI sa nemôže predať na aukre za 399 Kč. Je to otázka dopytu. Mne chýba IV a VII. Rád odkúpim aj za vyššiu cenu.
« Poslední úpravu provedl(a) dula77 v 11. 9. 2013, 19:21. »
Registrovaný uživatel
VII mám ešte asi 3ks naviac , VIII a X dostatok.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ďakujem, už mi chýba len IV a z novších XIII ale tam sa má robiť nejaká dotlač asi.
Moderátor
ja shanim slovenskou numismatiku II a IV, kdyby byla nejaka za rozumnou cenu k mani, byl bych rad.
Moderátor
Mám aktuálne informácie k dvadsiatke. V júli by sa mala zalamovať a posielať korektúry, tak sa tešíme. ;)
Moderátor
Archy, máš aj nejaké novšie informácie o Slovenskej numizmatike XX ?
Moderátor
no, v juli prece... tento to asi nebyl, tak to bude 2015 :D :D :D

ale vazne, take by mne to zajimalo, nevis Archy?
Moderátor
Bože až teraz som si všimol že je tu nejaká otázka pre mňa. ;) Predposledná informácia bola tá, že zborník vylezie ešte tento rok, že už to grafik zalamuje. No a posledná info bola tá, že by to malo byť v januári. Nejakým kategorickým vyjadreniam ja sa radšej vehnem, nech nevyzerám ako blb. ;) Takže zatiaľ január 2015. V januári sa ozvem s najnovšími informáciami. :twisted: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dobrý deň kolegovia, kúpim Slovenskú numizmatiku II, IV, IX a XIII. Prípadne rovno aj tú XX ak už je alebo čoskoro bude vonku :) Spolu aj po kusoch. Zaplatím vopred na účet buď v Kč alebo v EUR, podľa dohody. Pošta na Slovensko. Keby ste prípadné ponuky mohli písať sem, do sukr. správy alebo na moj e-mail lordnamir@gmail.com. Dakujem vopred.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
neoskenoval by mi někdo z Vás ze Slovenské numizmatiky XVI. příspěvek:
MILAN JANČO, Nález alexandrijských tetradrachiem v strednej Európe. Príspevok k poznaniu obchodných kontaktov Afriky Prokonzulskej a Egypta so stredným Podunajskom v mladšej dobe rímskej.

Děkuji Vám předem.
Registrovaný uživatel
Kúpim Slovenskú numizmatiku od I. po X. vydanie v peknom stave, nie šaláty.

Za ponuky s cenou vopred dakujem.

NumizmatSR@gmail.com
Registrovaný uživatel
Mám všetky okrem štvorky. Obaly už majú niečo za sebou, ale knihy sú v stopercentnom stave. Za dvesto € sú tvoje :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Fúha, 200e som pokope ešte ani nevidel...ak by to bolo za menej, oželiem aj tie prebaly čo prežili 3. svetovú....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 >

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Slovenská numizmatika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1