Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » Slovenské euro-mince

Vykupminci.cz
Numisargo

Slovenské euro-mince

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Moderátor
Otvoril som túto tému, som zvedavý na Váš názor na výtvarné stvárnenie nových slovenských euromincí.

Podľa môjho názoru na jedno a dvojeurovke slovenský dvojkríž zbytočne zaniká v pozadí, ostatné sú celkom v pohode....
Moderátor
jj, presne tak, slovenske jedno a dvouerovky jsou po graficke strance hrube nevydarene a pripada mi to jak dilo nejakeho retardovaneho predskolaka. pritom slovensky statni znak je dle meho nazoru pomerne pekny symbol a takto ho sprznit, to uz je fakt "umeni"... nejlepe je ztvarnen Krivan. ty drobne mince jsou opravdu pekne. bratislavsky hrad ujde... trosku tomu chybi napaditost, ale neurazi (ale ani nenadchne... to se jinak rika o zenskych teda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Registrovaný uživatel
co som cital na par zahranicnych forach tak ovela viac prevladaju pozitivne ohlasy
a je to v podstate jedno, aj tak zaniknu v zmesi ostatnych eurominci z europy ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
slovenská eura jsem ještě neviděl a jsem líný si je hledat na netu, nicméně doufám, že u nás mít eura nikdy nebudeme!
Registrovaný uživatel
tak jsem překonal ranní strnulost a na ta eura kouknul, mě se zase líbí jenom ten hrad, ale asi je to tím, že jsem hradofil :) akorát je tam moc značek, které kazí první dojem, ale ten dvojkříž je fakt hrůza ...
Registrovaný uživatel
Ale budete mať. :D
Registrovaný uživatel
NE! mě česká eura do peněženky nesmí! :twisted: je budu normálně bojkotovat a chleba budu platit měděnýma euro-flůtkama, abych škodil kapitalistickému hospodářství :D
Moderátor
kacuro: takých bolo čo si mysleli že eura nebudú.....stačí nejaká tá politická vôľa a už máš plnú peňaženku euráčov... ver mi že teba sa na názor pýtať nebudú... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
facctory: uděláme tu menší revoluci jako mají v Řecku, defenestrací se zbavíme všech politiků a kacuro jakožto diktátor si už s eurama poradí ;)
Registrovaný uživatel
Protože jsem pro znovuzavedení monarchie, tak bych uvítal návrat denárů nebo grošů :D
Registrovaný uživatel
denarius: ba ba, kdyby byl jeden monarcha, dá se vše špatné svalit na něj, takhle máme vládců jak psů, nikdo za nic nemůže, jeden svaluje vinu na druhého .... MONARCHIE! MONARCHIE! :D
Registrovaný uživatel
Dvojkříž je snad znakem v Maďarsku,tak proč je na slovenských eurech :roll: ,
ale hrad je moc pěknej,mohl být klidně i na 1 a 2 eurovkách.
Moderátor
myslim, ze timto smerem asi Facctory rozproudit diskusi nechtel, nicmene diskuse na niz je odkaz nize, je rekneme dobra proto, abysme se zde do podobnych dohadu nepousteli:

http://zaujimavosti.sme.sk/diskusie/1191416/2/Smrt-Jana-Masaryka.html

Miso, at uz je to jakkoliv, tento znak Slovensko pouzivalo MINIMALNE od prvni republiky, vice o jeho historii pak v te vyse zminene diskusi...

Kluci a damo, hlavne se tu nehadejte :)

Cim dal tim vic i ja jsem pro monarchii, docela by me zajimalo, jak moc seriozni je ta politicka strana, ktera ma toto ve svem nazvu... i kdyz jak se tyce politiky, tak slovo serioznost je zrejme velky protimluv
Registrovaný uživatel
Oli děkuji pěkně za oslovení kluci a dámo :) ,většinou to je jen samé kluci a pánové apod.,tak se raději k diskuzi ani nepřipojuji. ;)
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ale Míšo, když říkáme chlopi atd, tak myslíme i Tebe ;) jsi pro nás vlastně chlap s buchtou :D ale v dobrém ;)
Registrovaný uživatel
:) ...dobré....
Moderátor
kasickou...
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
Dvojkříž je snad znakem v Maďarsku,tak proč je na slovenských eurech :roll: ,

jak moze nekdo toto napisat vobec? :shock:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
jinak mrknete sem:

http://www.nbs.sk/EURINT/EURO/ANKETA/index.html

ja bych urcite hlasoval jinak...
Registrovaný uživatel
Dvojkríž bol znakom slovenska ešte nebolo o madaroch ani chýru.
apropo vy ste taktieš nemali používať po rozdelení spoločnú vlajku. ;)
Moderátor
grofik, ty tu vylozene cekas na to, az se to tu pobije a ty se budes smat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:D kacuro se zdržuje mezinárodních pří ;)
Moderátor
je to jedine rozumne... nema se smysl o tech vecech hadat, protoze to nikdy nemuze dopadnout tak, nez neprekonatelnou touhu si rozbit drzky.
Registrovaný uživatel
důchodce zásadně nebiju :D stačí, že jim vydělávám na důchod ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Nové mince » Slovenské euro-mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1