Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Slovensko - Česko

Vykupminci.cz
Numisargo

Slovensko - Česko

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Moderátor
Toto je niečo na odľahčenie :) ako ten zápas dnes vidíte? Zase nám "napráskáte na holou?" Alebo že by sme dnes vyhrali my? Mám trošku bujnú fantáziu čo?
Administrátor
Dnes to vidim tak, ze vyhrajete 3:0. Vubec nasim neverim. Az odejde nynejsi trener zacnu opet fandit nasim.
Registrovaný uživatel
no, ja som to videl tak na 4:2 pre vás ale výsledok už poznáme... :mrgreen: v podstate sme si to po toľkých prehách zaslúžili, a obvzlášť dnes sme podali veľmi dobrý výkon.Teraz už len popriať našim chlapcom veľa šťastia v zajtrajšom zápase s Bieloruskom
Moderátor
A Čechom s Kanadou. Nôž na krku je nôž na krku.
Registrovaný uživatel
Slovensko, Slovensko ! Jedem ! 3:1 ... jsem zvědav jestli potvrdíte postup :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Jááááááááááááááááááááááááááj............... 3:3 ...Co to bylo ?? ... Bělorusi se perou jak psi :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
:-) dostaneme s Kanadou 5:0 a je po smichu.
Registrovaný uživatel
Tak ale to jste měli o fous dneska :)

Tabulka osmifinálové skupiny F:
1. USA 4 3 0 0 1 15:7 9
2. Kanada 3 3 0 0 0 14:9 9
3. Slovensko 5 3 0 0 2 18:15 9
4. Česko 4 2 0 0 2 14:10 6
5. Německo 4 1 0 0 3 5:11 3
6. Bělorusko 4 0 0 0 4 9:23 0

Jsem zvědav :) Jestli to nedáme, tak jedem dom :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Určite vyhráte. Veľmi veľa Slovákov by to Čechom nepriala, ale viete dobre že som váš! Čéééééšííí!!!
Registrovaný uživatel
:D heheh :mrgreen:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Góóóóóól!!!
Registrovaný uživatel
A jedem jedeeem... 15:0 :twisted:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Myslím Robbie že vašim chalanom postačí aj 1 : 0
Moderátor
Gratulujem chlapi!!!
Registrovaný uživatel
No, ale hrajem jak ponocní... :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Jéééžišmáária chlapi! No to vám teda veľmi nevyšlo s tými Rusákmi. Každopádne na Deň Pobédy sú títo chlapci superčelovjéci. Tak to máte za sebou, držte palce aspoň nám večer proti Švedónom.
Administrátor
Archy drzime Vam palce. Za vse muze trener. Doufam, ze ho uz konecne vyhodi. Takovou ostudu co ztropil na letosnim MS v hokeji to se jen tak nevidi. Opravdu jsem presvedcen, ze zmena trenera je nutna. Debakl s Ruskem 4:0 no hruza.
Administrátor
Nejlepsim trenerem by byl Zdenek Jindra :-). Ze ho neznate? No a :-). Ne vazne asi trpim prehnanou averzi proti Hadamczikovi, ale ja ho jako trenera narodaku nechcu :-).
Moderátor
Zdeněk Jindra, Zdeňek Jindra... niečo mi to hovorí no zatiaľ si nespomínam... No ak to hovoríš Ty, tak by asi bol lepším trénerom, určite pomery v českom hokeji poznáš lepšie ako ja :-)

P.S. Zdeňku, hlavu hore! Raz to ide a raz je tam jednoducho Hadamczik. :-) Ja ho veľmi nepoznám, teda neviem.
Administrátor
No jasny neni konec sveta. Sberatelstvi nam prinasi vetsi radost :-).
Registrovaný uživatel
Jooo ... Zdeněk Jindra... toho znám, to je ten výbornej budoucí trenér reprezentace :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Ach už si aj ja spomínam!!!
Registrovaný uživatel
tak to zatial vyzerá fakt nádejne, možno to ešte dotiahneme aj to kovového konca :mrgreen:
Administrátor
SLOVENSKO jedeeem! Alespon nekdo at zastoupi Ceskoslovenskou hokejovou skolu. Kdyz uz ne mistr tak alespon zak :-) Slovaci jedem to slabe Švédsko rozdrtite!
Registrovaný uživatel
Doufám,že Slováci dopadnou líp než mi.Teda zatím to moc nevipadá,ale ještě není konec.Takže Slováci do toho!!!!!!!!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Slovensko - Česko

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1