Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » šmejd jeden kopíruje moje aukce i fotky :-(

Vykupminci.cz
Numisargo

šmejd jeden kopíruje moje aukce i fotky :-(

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:D asi to tak nějak bude ....
Registrovaný uživatel
...k tym kradnutym fotkam....v napovede tohto fora sa nachadza aj toto..citujem ;) ......Vložení ikonky do profilu:

Najděte si na google.cz / vyhledávání obrázků / to, co se vám jako ikonka líbí a "ukradněte" jej z webu tak, že ...bla bla bla...pokracovanie vie kazdy :D :D
« Poslední úpravu provedl(a) jano7B9 v 6. 8. 2007, 20:10. »
Registrovaný uživatel
vážení pánové (sběratelé) klidně si napište admin. ať vám pošle ip adresy nebojte jsou opravdu rozdílné já měl Pana Slavatu na telefonu a Vaše zprominutím debilní řeči sme řešily společně.... a musím uznat, že to tu opravdu nemá uroveň proto jsme si tento web vymazali z oblíbených a byly bychom rádi kdyby Vážený pan aministrátor vymazal i naše účty, jdem na web k Martinovi Opelomega doufám že se tam už nepotkáme :twisted:

Klidně Vám dám skype na panu Slavatu i na mě máme i oba webku takže nazdárek schýzy (asi nějakého opravdu chorého to napadlo) :P

zašel jsem se sem jen podívat jestli je už účet smazán ale tohle jsem fakt nečekal je mi Vás upřímě líto pánové
Registrovaný uživatel
tak ať se Ti jinde daří lépe než tady :D
Administrátor
Proboha nereste blby fotky vzdyt o ty vubec nejde. To co z toho seslo je mnohem dulezitejsi. Nemohu potvrdit jestli je slavata a akras2 tataz osoba, ale neni to moc eticke jednani. Pokud se urazi tak at sem nechodi. Jak jsem jiz nekolikrat zduraznoval jde mi o to, aby tato diskuse byla plna fajn lidi, kteri zastavaji alespon trosku sberatelskou etiku. Tyto dva ji zatim nechapou. Asi jsou jeste mlady a chteji na tom vsem jen zbohatnout. Jednou to treba pochopi. Kazdopadne jim to uz asi nevysvetlime.
Registrovaný uživatel
Vážený pane ste asi vážně chorý když máte takové myšlenky už Vám ty mince asi lezou na mozek co?

patason napsal
kacuro napsal
to je sranda, kdyby v podstatě jediný jeho zastánce byl on sám :D kam ten svět spěje ....

To nemusí být nutně o směřování světa, ale o schizofrenii a rozvrácené osobnosti prodejce falz, kterému nikdo ze solidních sběratelů nechce rozumět... :P :mrgreen: :twisted:
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra: tak bys jim měl vyplnit jejich přání a zrušit je ;)
Administrátor
kacuro to stejnak nema cenu. Se muzou kdykoliv zaregistrovat na jiny nick. Ja nikoho nerusim jen si delam nazory na lidi, kteri tu etiku zastavaji a kterym je to jedno hlavne ze to sype many.
Registrovaný uživatel
Zdenku prosimtě uveď ty ip adresy ať je tu v tom pořádek opravdu nepotřebuji aby mě takto někdo nazíval, to je absolutní vrchol
Registrovaný uživatel
*nazýval
Administrátor
Akras2 a slavata podle IP neni jedna a tataz osoba, ale o to prece Akras nejde. Jde nam o to, aby jste zmenil pohled na etiku sberatelskou a nesnazil se na vsem vytriskat penize. Vzdyt sberatelstvi je super a tohle nam vsem prece skodi.
Administrátor
Proc jste si zmenil nick na Runner? Ma to nejaky smysl?
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Zdenek Jindra: tak bys jim měl vyplnit jejich přání a zrušit je ;)

Myslím, že by to nebylo moudré. Sem příště vlezou pod jiným nickem... takhle alespoň víš, s kým máš tu čest. Na druhou stranu myslím, že celá tahle diskuze byla dost přínosná. Alespoň jsme si utřídili názory na sběratelskou etiku. Fct jsem rád, že tady převládly "košer" názory.
Registrovaný uživatel
Radši jsem si změnil nick nepotřebuji aby tohle náhodou někdo kdo také nakupuje na aukru četl takové řeči fakt kluci styďte se ať Vám je kolik chcete, mám tam už celkem slušné jméno pod přezdívkou a brzičko chci rozjíždět obchod s numis. materiálem a vy takhle? Int. obchod atd... ale všechno chce svůj čas.........
« Poslední úpravu provedl(a) František Josef I. v 6. 8. 2007, 20:22. »
Administrátor
patason diky. Taky to tak vidim. Ja si nekdy na teto diskusi pripadam, ze tu porad jen bojujeme za dobrou sberatelskou etiku. Ale to co se ted deje je hruza... :-(
Administrátor
No runner = Akras2 tak to se mam na co tesit, kdyz konkurence bude takto neeticka. Prece by jste se neskryval pred uzivateli? Hajite tu prece svoji cest a pravdu. Tak by jste mel jit s kuzi ven!
Registrovaný uživatel
Neboj já se časem vypiplám na skvost, každý jednou začínal :mrgreen:
Registrovaný uživatel
......ale ved Akras2 na vsetko vo svojej aukcii upozornuje.on nevydava mincu za original predsa.....tak je vsetko v poriadku.
Registrovaný uživatel
Sbírám mince asi rok ale sedím u toho tak 10h. denně sleduju vývoj cen, int. aukce atd..... takže myslím, že celkem to česko už mám ošéfované a teď jsem přičuchl i RU
Registrovaný uživatel
Je fakt, že numismatice jsem celkem zajíc, ale obchod to je moje ne nadarmo mám Obchodní akademii a tam jsme měli i psychlogii a marketing :-) což se významně slučuje :-)
Registrovaný uživatel
Jo mimochodem bude mi teprve 26 takže mi nemusíte vykat heh :mrgreen: ale sbíral jsem mince už jako dítě takže asi tak nějak jsem se k tomu dostal
« Poslední úpravu provedl(a) František Josef I. v 6. 8. 2007, 20:34. »
Registrovaný uživatel
Kacuro, Patason čekám omluvu zato jak ste mě nazvaly, já se také omlouvám opravdu ;) že mě to ujelo ale to už byla reakce na Vás
« Poslední úpravu provedl(a) František Josef I. v 6. 8. 2007, 20:36. »
Registrovaný uživatel
:roll: marja...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Když už jsem se zmínil o Slaveyi Petrovovi tady jsou dvě ukázky:
http://www.ukazto.com/?img=ClaudiusaPupienuskopie.jpg
udělat z toho mince lehce z oběhu napatinovat no nevím nevím :twisted: :twisted: :twisted:
Jinak na minci vlevo zchází na konci opisu číslovka v titulu a mince vpravo existuje pouze ve zlatě jako aureus.
Administrátor
Robbie marja je slabe slovo...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » šmejd jeden kopíruje moje aukce i fotky :-(

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1