Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » soc. petikoruny

Vykupminci.cz
Numisargo

soc. petikoruny

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
kacuro
Host
Jsem zacinajici sberatel a jeste nemam zadne katalogy, nicmene mam nabidku na koupi soc. petikorun ruznych rocniku, jakou maji, pekne prosim, cenu? Specha diky.
Registrovaný uživatel
http://mince.ic.cz/ :D zaujimavy nick ;)
Registrovaný uživatel
Myslíš, Jano, že to ještě po třech letech potřebuje ? :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
kacuro napsal
Jsem zacinajici sberatel a jeste nemam zadne katalogy, nicmene mam nabidku na koupi soc. petikorun ruznych rocniku, jakou maji, pekne prosim, cenu? Specha diky.


je to stále ten istý kacuro??? ;)
Registrovaný uživatel
nééé, on se na mě snad někdo přihlásil :shock: :evil:
Registrovaný uživatel
jsem si raději rychle změnil heslo :roll: :evil:
Moderátor
kacuro: to si fakt nebol Ty???? :shock:
Registrovaný uživatel
ta otazka je z cias ked otazky mohli davat aj neregistrovany citatelia ;) jak sa lakol hned kacuro :mrgreen: :lol:
Registrovaný uživatel
no nebyl, vždyť vidíš, že tam není ani ikonka a pod nickem je host :( to si někdo dal nic kacuro(mezera) nebo tak něco :(
Registrovaný uživatel
a navíc soc. pětikoruny mám všechny a katalogy od Novotného také disponuji
Registrovaný uživatel
kacuro sak si precitaj co som napisal a kukni si nick kedy bol zalozeny tvoj a jeho
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Jsem zacinajici sberatel a jeste nemam zadne katalogy, nicmene mam nabidku na koupi soc. petikorun ruznych rocniku, jakou maji, pekne prosim, cenu? Specha diky.


neporadím Ti z jednoho prostého důvodu, zapoj laskavě mozek alespoň do té míry, že si vymyslíš vlastní originální přezdívku a ne že budeš kopírovat mojí zažitou, kterou používám již přes 10 let!!!!!! :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
haloooooooooooooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jano789 napsal
kacuro sak si precitaj co som napisal a kukni si nick kedy bol zalozeny tvoj a jeho


jééé, tak to asi nadávám sám sobě, páč koncem léta 2005 jsem opravdu začal sbírat mince :) ufff to jsem si oddychl :)
Registrovaný uživatel
v tejto teme dole mas este jeden dotaz : JAK ZACIT :D
Registrovaný uživatel
:shock: Dobréééé. :lol: :P :D


kacuro napsal
Jsem zacinajici sberatel a jeste nemam zadne katalogy, nicmene mam nabidku na koupi soc. petikorun ruznych rocniku, jakou maji, pekne prosim, cenu? Specha diky.
Registrovaný uživatel
no vidíš a žádný ze zkušených kolegů mi ani neodepsal, no to je teda :( ;)
Moderátor
aj ked je síce príspevok z roku 2005, verím Ti... 8)
Moderátor
Takže překonej čas a poraď sám sobě. Kdy se stane, že můžeš z budoucnosti poradit sobě coby začínajícímu kolečkáři.
Registrovaný uživatel
pavle to je pravda :D

to kacuro: tak se podívej ty pacholku, vykvajzni se na soc. bůry, stáhni si odsud patasonovi pomůcky na určování pražských grošů, jdi do vedlejšího paneláku za p. R. a kup si od něj Cacha a pěkně študuj středověké mince, pak si rozbij prasátko a nakupuj a nakupuj :D
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Teď jsem si po stěhování rozdělal počítač na krabicích a něco takového jsem potřeboval. Zničený, promrzlý vladik děkuje
Registrovaný uživatel
:lol: :lol: :lol: Dobré kacuro, už dlouho jsem se takhle nepobavil. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » soc. petikoruny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1