Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Soška

Vykupminci.cz
Numisargo

Soška

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den princezno,máte pravdu.Myslím,že je to tatáž soška,akorát z jiného materiálu.Děkuji za info.:-)PS:Vaše hutní váza je krásná...
Registrovaný uživatel
Dobrý den, není zač... :)
Registrovaný uživatel
Co kdybyste si sošku i s celým tématem odnesli tam, kam toto téma skutečně patří? Na těchto stránkách by se měla probírat témata o mincích a přidružených otázkách!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Co kdybyste si sošku i s celým tématem odnesli tam, kam toto téma skutečně patří? Na těchto stránkách by se měla probírat témata o mincích a přidružených otázkách!


Toto forum z tematem “co se jinam nevešlo“ neni urceno pouze pro mince,na to mate jine forum vy chytraku z Evropy1
Registrovaný uživatel
pro jardelll:
Slušného chování se vám nedostává. To je k diskuzím potřeba.
Jinak Evropa1 má pravdu. "Co se jinam nevešlo" je podkategorie numismatiky.
Registrovaný uživatel
taho napsal
pro jardelll:
Slušného chování se vám nedostává. To je k diskuzím potřeba.
Jinak Evropa1 má pravdu. "Co se jinam nevešlo" je podkategorie numismatiky.


Nevidim nic vulgarniho na slove chytrak.Podivejte se do historie.Je tam napr.strojek remington,to jste neprotestoval??Tak si mne nevsimejte,pokud nemate nic k tematu.
Registrovaný uživatel
Jinak se omlouvam,zda jsem p.Evropa1 nejak urazil,ale nechtel jsem prispevek davat treba do starozitnosti,kdyz je to novodoba vec.
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Jinak se omlouvam,zda jsem p.Evropa1 nejak urazil,ale nechtel jsem prispevek davat treba do starozitnosti,kdyz je to novodoba vec.


Omlouvat se nemusíte, ale zároveň si musíte uvědomit stav, kdy zde vzniká nesouvisejícími diskuzemi velký nepořádek.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Soška

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1