Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » španělské a portugalské mince 19. století

Vykupminci.cz
Numisargo

španělské a portugalské mince 19. století

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Prosím o radu, ve kterém katalogu najít španělské a portugalské mince 19. století. V češtině předpokládám nic nevyšlo. Nejsem numismatik a tak nemám ponětí, kde to hledat.
Registrovaný uživatel
Krause, standard catalog of world coins 1801-1900
_______________
Registrovaný uživatel
NA internete je niekoľko aukčných spoločností ktoré predávajú len španielske mince.
Tu je jedna ale len menšia aukcia.
http://www.sixbid.com/browse.html?auction=615
« Poslední úpravu provedl(a) dula77 v 31. 1. 2013, 10:17. »
Registrovaný uživatel
Jenom bych chtěl získat přehled, čím se v té době platilo, jaké se používaly nominály a tak podobně. Třeba se mi zalíbí a pak se ten odkaz bude hodit.

Díky ale za název toho katalogu Krause, to jsem potřeboval. Stojí dost peněz, no zkusím si ho někde vypůjčit nebo koupit z druhé ruky.

Ještě jsem našel
Yeoman, Friedberg: A Catalog of Modern World Coins, 1850-1964
Ve spojených státech stojí jen 15 dolarů, tady asi nebude k sehnání.
Registrovaný uživatel
dědek napsal
... název toho katalogu Krause, to jsem potřeboval. Stojí dost peněz, no zkusím si ho někde vypůjčit nebo koupit z druhé ruky...

viem ti pomoct, ak chces ozvi sa mi na mail
_______________
Registrovaný uživatel
Díky, teď musím jít, ozvu se večer.
Registrovaný uživatel
Škoda, že tahle vydavatelství nenabízí službu, kde bych třeba vybral zemi a období, zadal číslo karty a hned stahoval vybranou část katalogu. A kdybych si případně připlatil dvě stovky, tak by mi to za čtrnáct dní přišlo poštou jako knížka. Stroje už k tomu dneska jsou.
No lidi si poradí jinak. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » španělské a portugalské mince 19. století

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1