Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » SPB nebo SBP ???

Vykupminci.cz
Numisargo

SPB nebo SBP ???

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím zkušenější o radu...............co je to za odznak? Je velikost 3,5 cm,AG a je na jehlu. :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nevíte NIC !!!!! Už nepotřebuji Vaší radu!!!!!
Registrovaný uživatel
Toto je dobrovolne forum. Nikto ti nieje povinny odpisovat
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
ANO nevím e Vy by jste měl mít tolik slušnosti a odznak nám vysvětlit. I my se rádi poučíme. Chování malého dítěte je hezké ve věku 3-5 let. :twisted:
Registrovaný uživatel
tak tak, drzost nema hranic..suhlasim s panom Altmanom a Janom
_______________
Registrovaný uživatel
Chlapi já Vám to řeknu na rovinu a zlobte se třeba. Bobinek se zeptal .... dlouho žádná odpověď a pak se naštval, že nevíme nic a napsal to pravdivě. Po jeho dotazu žádná reakce... po jeho konstatování , že nikdo nic neví .... tak je tady najednou příspěvků přehršel. Uklidněte se všichni prosím , to je z toho horka :P Jinak Bobinku , kde já ten odznak sakra viděl ??? Teď vařím z vody buď to je nějaký Sokol, nebo a nejsem si jist možná jsem to viděl v souvislosti s Německem ... nějaká social partaj ???
Registrovaný uživatel
No konečně někdo kdo rozumí věci.....................asi je to Společenství Bižuterníků a Perletářů z dob I.Rep.
Registrovaný uživatel
Ten fotbal odznak k tomu nepatří, že jo ? Fakt mám pocit, že jsem to viděl v souvislosti s Německem a byla to nějaká politická složka. Já nevím už, ale sportovní složka nějaké partaje tuším. Možná se mýlím a omlouvám se pokud určení a hledání odvedu někam nesprávným směrem.
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
No konečně někdo kdo rozumí věci.....................asi je to Společenství Bižuterníků a Perletářů z dob I.Rep.
No vidíš, teda to jsem ujel s tou partají :D Ale období kolem první republiky jsem tušil. Vidíš, že tomu prdlajs rozumím :D
Registrovaný uživatel
Ne na ten sport ovní sem se neptal,tam je to jisté,jen zůstal v krabičče.Slo mi o ten nalevo , ale vidíš reakce pozdní byla jak "potrefených hus"
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Ne na ten sport ovní sem se neptal,tam je to jisté,jen zůstal v krabičče.Slo mi o ten nalevo , ale vidíš reakce pozdní byla jak "potrefených hus"
Tak je příště ty kluky sběratelský, faleristický nenasírej tím, že je sprdneš za neznalost a nereakci :D Jsou na to hákliví a takovou reakci jsem čekal každou chvíli a spíš by mně překvapilo, kdyby se do tebe nepustili. Kuva drát já už jsem opatrnější v dotazech na tyto věci, protože je nechci naštvat ... ať chceš, nebo nechceš tak je potřebujeme a bez nich jsme v určování v loji :D Teď víš něco, co oni nedokázali určit, ale občas neználek poučí i všeználka, tak je to správně a tak to ma byť :D Jen žádné facky prosím oboustraně buďme v klidu :D :mrgreen:
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Ne na ten sport ovní sem se neptal,tam je to jisté,jen zůstal v krabičče.Slo mi o ten nalevo , ale vidíš reakce pozdní byla jak "potrefených hus"



Dej si facku.
Registrovaný uživatel
Nevím proč!!!!!!!!!!!! Cha cha cha ............
Registrovaný uživatel
Lebo si retard . co to znamena sa opytaj na inom fore ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
abyses neposral................nádhero!!!!
Registrovaný uživatel
:lol: smrdíš
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
kmotr napsal
Chlapi já Vám to řeknu na rovinu a zlobte se třeba. Bobinek se zeptal .... dlouho žádná odpověď a pak se naštval, že nevíme nic a napsal to pravdivě. Po jeho dotazu žádná reakce... po jeho konstatování , že nikdo nic neví .... tak je tady najednou příspěvků přehršel. Uklidněte se všichni prosím , to je z toho horka :P

To ještě neznamená, že tu musí řvát jak poraněné tur! ;)
Registrovaný uživatel
Já ti rozumím Pavle, ale ty reakce smrdíš, retard a podobně ... já tedy nevím co Vám udělal v minulosti, ale takové reakce se mi moc nelíbí a je to jen můj názor. Je horko já vím , ale to bych bral mezi dětmi ne mezi chlapy. Občas mi to tady připadá , jako v Jedličkově ústavu ty reakce uživatelů a to nechci urážet tento ústav v žádném případě :(
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 8. 8. 2015, 18:06. »
Registrovaný uživatel
Kmotr - ako sa do hory vola tak sa z nej ozyva .
Mas pravdu je teplo, asi to nechapes
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Já ti rozumím Pavle, ale ty reakce smrdíš, retard a podobně ... já tedy nevím co Vám udělal v minulosti, ale takové reakce se mi moc nelíbí a je to jen můj názor. Je horko já vím , ale to bych bral mezi dětmi ne mezi chlapy. Občas mi to tady připadá , jako v Jedličkově ústavu ty reakce uživatelů a to nechci urážet tento ústav v žádném případě :(
Oni ti Slováci patří k doktoru Chocholouškovi do Beřkovic. Juro s blbama kteří mi nešahaj ani po paty se já nezahazuji!!!!! :shock:
Registrovaný uživatel
A ješte si přivlastnuji právo byt jakymysi "moderátory" te jejich diskuse !!!
Registrovaný uživatel
Ozval sa clovek co si dal meno po hovienku :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
A ješte si přivlastnuji právo byt jakymysi "moderátory" te jejich diskuse !!!
No víš ty jsi taky zbytečně vypěnil, když ti nebylo hned odpovězeno, ale tedy moderátor by měl spíše vlákna uklidňovat a ne utahovat šroubek,aby se to tady hádalo ...... no nic je mi to fuk, ale občas nad moderátory tady a to ve všech sekcích kroutím hlavou. Ostatní a moderátoři to neberte zle, nechci se hádat :D
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Ozval sa clovek co si dal meno po hovienku :D
No a já jsem mafiánský BOSS dle nicku, že ? :lol:
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
jano7B9 napsal
Ozval sa clovek co si dal meno po hovienku :D
No a já jsem mafiánský BOSS dle nicku, že ? :lol:
.................Je zbytečné s těmito rádoby moderátory-chytráky v sekci odznaky vůbec zabývat..................hlavně že horko již pomalu klesá,u Vás taky???

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Odznaky » SPB nebo SBP ???

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1