Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » SR anulaty

Vykupminci.cz
Numisargo

SR anulaty

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý deň,
predáme kompletnú zbierku SR anulátov 36 kusov dokopy v stave UNC.
Notafilisti isto vedia o čo ide.Reálne ponuky prosím zasielajte na mail. Ponuky typu dám 3000 Euro hneď na drevo, budeme rovno ingnorovať.Skúste ponúknuť sumu s ohľadom na to, že sa ozveme iba 3 najvyšším ponukám.Serióznosť vyžadujeme a seriózny sme.Naozaj nemáme čas sa s niekým naťahovať, to nie je cieľ.
Ďakujeme.
Mail k prípadnej ponuke.
slovenskeanulaty@gmail.com
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :lol: :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
:P
Moderátor
takže 3001 EUR by možno stálo za odpoveď 8)
Moderátor
Anulaty napsal
Dobrý deň,
predáme kompletnú zbierku SR anulátov 36 kusov dokopy v stave UNC.
Notafilisti isto vedia o čo ide.Reálne ponuky prosím zasielajte na mail. Ponuky typu dám 3000 Euro hneď na drevo, budeme rovno ingnorovať.

3 ťavy a jednu kozu? :)
Registrovaný uživatel
To je ovsem velmi slusna nabidka!! cituji z clanku na internetu:

Arabové si velbloudů, pověstných "korábů pouště", nesmírně váží. Však jsou také ochotni za ně pořádně zaplatit. Na první mezinárodní přehlídce ušlechtilých velbloudů, která se letos konala v Abú Zabí, koupil jeden z dubajských princů vítěznou velbloudici za sumu odpovídající asi dvěma milionům eur. Evropan, který velblouda pokládá za pomalé nebo komické zvíře, se diví, že bohatý Arab je ochoten za toto zvíře zaplatit tolik jako za sportovní vůz ferrari nebo lamborghini, poznamenává německý zpravodajský server Spiegel online.
Moderátor
a co tak meno, fotky atd popis??? to je typicky Slovak... hned sa nabalit
_______________
Registrovaný uživatel
Je to seriózna anonymná ponuka a seriózny gmail od "neznámej skupinky" alebo niekoho kto si zakladá na vykaní.
Registrovaný uživatel
Hlavne že človek s nickom Fidzi je seriózny. Prečo mu bol pozastavený nick Fidzi na slovenskej burzemincí? Prečo tam vystupuje pod nickom zberatelCSR ? Na čom si zakladá pán Fidzi keď tu napáda myslím si normálny inzerát?
A čo sa týka pána moderátora babygulku tú blbú narážku smerom k slovákom si mohol radšej len myslieť . Niekedy je lepšie dvakrát merať a raz strihať .
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
a co tak meno, fotky atd popis??? to je typicky Slovak... hned sa nabalit

Som slovák, ale Babygulka to lepšie vystihnúť nemohol ;)
Registrovaný uživatel
Máš sa s čím pýšiť. Pokiaľ tvoja serióznosť korešponduje s hrdosťou tak je to OK
Moderátor
Tak a Slovaci skočte si do vlasov..... To bude typické...
Prečo mám pocit, že Anulaty = ciernypeter = NumismatSR ?????
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
a co tak meno, fotky atd popis??? to je typicky Slovak... hned sa nabalit


Toto si dobre zadrel vedľa.
Predajca tam mal napísať, volam sa Jožko Babygulka, som z Hornej Dolnej Vápenky 34 a prídte ku mne o 4tej, lebo vtedy som ešte v práci? Ak má niekto seriozny záujem a chce to, dohodnú sa, vtedy by som zverejnil meno, číslo a atd. Je zlá doba a nie každý musí všade všetko vytrubovať.
Fotky? A načo prosím Ťa? Aj ja ked som predával sadu anulátov som nikde nedával foto sady. Načo? Kto vie o čo ide, netreba mu foto. Aj tak si všetko pozrie osobne.
A to s tým nabalením...To vyznelo smiešne.
Podotýkam, že neviem kto je čiernypeter a ani zanho nijak nelobujem, len nemám rád takéto rýpačné príspevky, ked o to hlavne ani nemáš záujem...
Registrovaný uživatel
Tak kým som toto napísal, tak si zaperlil Smith....zase Tvoja chorá hlava dáva dokopy to, čo neexistuje....
Nepoznám čierneho petra, neviem kto to je a ani neponúkam anuláty na predaj.
Registrovaný uživatel
Jaj, a teraz som si všimol, že predajca je nick Anulaty a nie cierny peter - Nie som ani za nickom Anulaty aby to bolo aj Tvojej madarskej hlave jasné.
Registrovaný uživatel
Slováci sa pobijú? ;)
No nevím, zdálo by se mi rozumnější, kdyby Anulaty prostě napsaly: "Nabízíme k prodeji kompletní sbírku anulátů SR. Zájemci pište na ... Prosím jen vážní zájemci." Nebo něco podobně neutrálního.
Anulaty, bylo opravdu nutné psát tu nabídku stylem: "Nemám čas se otravovat s blbečkama, kteří na to nemají, ale chtěli by, protože já su ... ten ... king. A navíc seriózní, to ti poví aji Franta odvedle." ? "Děkujeme" to nespraví...
Registrovaný uživatel
Už se perou? :shock: :D
Moderátor
a nie je to pravda??? ked nieco predavam tak odfotim, spravim popis, napisem si cenu pripadne sa dohadujeme na cene a NIE RIESIT V HADANKACH!!!!! neznasam tieto typy inzeratov
NumizmatSR: toto si si mohol odpustit na smitha ze ma madarsku hlavu...
, co sa tyka mojej poznamky, nebudem to riesit, lebo to bude spiet ku hadke... je piatok vecer a nemienim si kazit naladu....
_______________
Moderátor
Babygulka od NumismatikSR to už beriem ako lichôtku. Keď niekto potrebuje riešiť svoje komplexy tak nech sa páči. Brániť mu v tom nebudem.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Ok, sorry Babygulka, vybuchol som na Tvoj koment, ale Ty si tiež nezvolil správny postoj v komentári, napr. s tým nabalením. Fotky by som sem nedával ani ja. Načo? Však anuláty sú všetky rovnaké v zásade, ide len o číslo sady.A popis? Však komplet sada je 36ks, tam nie je čo riešiť si myslím.
A čo sa týka Smitha - on si taktiež najskôr mohol niečo overiť a potom písať. Ja takéto veci nerobím, ked som ponuku na anuláty mal, tak som ich ponúkal pod svojim nickom, tak isto by som to spravil teraz. To je ako keby som začal predávať na aukre alebo inde s 0 hodnoteniami.
Treba dva krát merať a raz stihať.
A máš pravdu - piatok večer a vodka párty :-) Na zdravie.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Babygulka od NumismatikSR to už beriem ako lichôtku. Keď niekto potrebuje riešiť svoje komplexy tak nech sa páči. Brániť mu v tom nebudem.

Nereagujem, ale Ty si začal piť už asi skôr ako ja, lebo ja mám nick NumizmatSR a nie NumismatikSR :D
Registrovaný uživatel
Inak, predajca nám môže dať podiel zo zisku, pretože mu žívime tému na hlavnej stránke :D :D
Moderátor
Radim ak sa pozrieš, tak pri mojej poznámke je otáznik na konci, teda som sa pýtal... Netvrdil som to na betón....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
co sa tyka toho nabalenia myslim si alebo ak je to obchodnik a obchodnici sa radi nabaluju na zberateloch...
vies kazdy co predava tak aspon nech napise ako taky popis, ono kazdy sme iny...
inaksie tomu sa nevenujem takze ani nemam tusenia aka by mohla byt cena...
_______________
Registrovaný uživatel
smith napsal
Radim ak sa pozrieš, tak pri mojej poznámke je otáznik na konci, teda som sa pýtal... Netvrdil som to na betón....

Ano, ale načo píšeš takéto Tvoje domnienky? Neviem, čo tým sleduješ...Ale to je jedno, nebudem a ani nechcem sa s Tebou hádať.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » SR anulaty

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1