Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » Srbsko 1000 Dinara 1942 - Chybotisk

Vykupminci.cz
Numisargo

Srbsko 1000 Dinara 1942 - Chybotisk

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Koupil jsem soubor bankovek Srbska a byla mezi nimi a 1000 Dinara 1942 s zenskou hlavou ve vodotisku, ale pootocena. Je to normalni? :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ano běžné, na bankovce by hlava měla být ve vodoznaku dokonce snad 3x ,ale 2x je pod tiskem obrazu bankovky hůře viditelná...
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
ano běžné, na bankovce by hlava měla být ve vodoznaku dokonce snad 3x ,ale 2x je pod tiskem obrazu bankovky hůře viditelná...

Diky za rychlou odpoved ;)

Jinak pokud by nekdo mel na prodej 100 Dinara 1942, tak tu shanim..
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Jinak pokud by nekdo mel na prodej 100 Dinara 1942, tak tu shanim..

100 Dinara 1942 hledám také, dokonce i 20 Dinara 1942 nemám(a hledám), ale nepohrdnul bych ani 100 Dinara 1943 nebo 50 Dinara 1941 pokud bude v N - nějak se mi vyhýbají... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
rihav napsal
Jinak pokud by nekdo mel na prodej 100 Dinara 1942, tak tu shanim..

100 Dinara 1942 hledám také, dokonce i 20 Dinara 1942 nemám(a hledám), ale nepohrdnul bych ani 100 Dinara 1943 nebo 50 Dinara 1941 pokud bude v N - nějak se mi vyhýbají... ;)

Me se prave postestilo a ted jsem koupil vsechny, krome toho 100 Dinara v N, takze jsem vymenil ty, co jsem mel v horsich stavech a rad bych zaplnil posledni policko :-) Jinak 100 Dinara 1943 tu mam v 0/0, kdybys chtel..
« Poslední úpravu provedl(a) rihav v 15. 2. 2010, 21:18. »
Registrovaný uživatel
Ke koupi blahopřeji(a 20 Dinara 1942 trochu závidím).
Díky za nabídku, ale u relativně(snad) dostupných bankovek raději kupuji rovnou kvalitu N, pokud beru horší stav, tak to musí být hodně levné, což u stavu 0/0 asi nelze očekávat... ;)
Registrovaný uživatel
To chápu, sám se snažím o totéž.. no cena, cena bude odpovídat 0/0.. ale koketuju s myšlenkou, že ji dám od dolaru na ebay a uvidíme..
Jina zrovna na ebay jich pár v N je. Jednu nabízí i detlef_hilmer, zkus mu navrhnout cenu a třeba uspěješ - já byl parkrát docela překvapenej, na jakou šílenost mi kývl.. (sice si myslím, že Tvé pozornosti neušly, ale co kdyby.. ;) )

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » Srbsko 1000 Dinara 1942 - Chybotisk

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1