Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » stará lahev

Vykupminci.cz
Numisargo

stará lahev

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, našla jsem u babičky starou neotevřenou lahev a nemám tušení co obsahuje :D Je tu někdo, kdo mi poradí? Je lepší ji vypít nebo schovat z důvodu hodnoty? Díky za rady? :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Gruzínský kon'ak 17-20 let starý - ten by mohl být dobrý. ;) V té továrně jsem kdysi byl, v jejich firemní prodejně tyhle starší stály už tenkrát třeba 10x více než ty běžné které se vozily k nám.
« Poslední úpravu provedl(a) klata v 26. 1. 2022, 14:24. »
Moderátor
Gruzinský koňak je pití mého mládí. Jak je lahev uzavřena, velikost lahve, tedy obsah lahve. Kdys v době mého mládí stál 85 Kč, ale byl to "pětihvězdičkový" velmi kvalitní, myslím, že obsah byl jen O,5l. Dnes jsou tyto brendy docela drahé. Já bych cenu nestanovil, nevíte,zda je obsah v pořádku, kde ta lahev stála, i světlo či slunce dokáže obsah poškodit. Pokud u Vás někdo má rád brendy, vypijte, ale na netu určitě najdete i stránky tohoto nápoje v nabídkách, trochu hledejte. Já bohužel již nemohu, ale sám bych zaplatil i dosti vysokou cenu, ale chtělo by to rodný list lahve.
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
, Kdys v době mého mládí stál 85 Kč, ,

V té době to byl denní výdělek.
Moderátor
........nevím, měl jsem nástupní plat 1340 Kčs. 3 lahvinky Tokajského + velké brendy 200Kč. Trénoval jsem a potom jsem dokázal zvládnout i tu lahvinku koňaku.Dnes to jsou dávné vzpomínky a proto říkám trenujte neb se může stát, že na stáři to prostě nejde. :P
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nápoje » stará lahev

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1