Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Stará lankasterka

Vykupminci.cz
Numisargo

Stará lankasterka

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dokážete prosím někdo určit stáří a případně původ této staré brokovnice na fotografiích? Je možné určit stáří podle vyražených čísel a písmen? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vzhledem k tomu, že na fotkách je pouze vidět, že jsou na pušce jsou vyražená nějaká čísla a nápisy, ale nelze nic konkrétního přečíst, tak ne. Kdyby jste sem, ale dal pořádné fotky, tak s největší pravděpodobností ano.
A pokud je sem budete dávat snažte se, aby nápisy nebyly vzhůru nohama.
Adalbert
Moderátor
Taky se to dá, pro zlepšení, popsat a opsat.
Moderátor
Jde o nejlevnější výrobek neznámé firmy, kvalita je děsivá a protože puška není ničím zvláštní, je renovace odborníkem zbytečná. Myslím, že žádný odborník či sběratel ji nekoupí Snad se chlapci naučí věci popisovat a obrázky musí být kvalitní.
_______________
Registrovaný uživatel
A důvěrně pouze mezi námi, na tuto zbraň musíte mít zbrojní průkaz, anebo úřední doklad o jejím znehodnocení potvrzující, že není střelby schopná. Ledaže by tato puška byla prokazatelně vyrobena před rokem 1890, potom stačí pouze být stár nad 18 let.
To, že už není v dobré zachovalosti, a momentálně možná není střelby schopná Vás této povinnosti nezbavuje.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Dobrý den, omlouvám se za kvalitu fotografií, snažila jsem se vyfotit ve větším rozlišení, ale to už mi sem pak fotografie nešly kvůli velikosti nahrát. Pokud to pomůže, tak jsem více fotografií v plném rozlišení nahrála na leteckou poštu (http://leteckaposta.cz/921966412).
Poradíte mi, jak lze ověřit stáří?
Děkuji za trpělivost.
Jana

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
stáří okolo 110 let

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Stará lankasterka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1