Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Stará Persie

Vykupminci.cz
Numisargo

Stará Persie

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dostalo se ke mně několik starých známek - Persie. Nesbírám, ale pohledem do katalogu jsem zjistil, že několik jich nebylo vůbec oceněných. Vykládám si to tak, že nejsou na trhu, takže nejdou ocenit. Je to tak?
Moderátor
To je jedna z možností; další je třeba skutečnost, že cenu nejde jednoznačně určit.
U Persie pozor na padělky; je jich tam celkem hodně.
Registrovaný uživatel
Zdravim ve spolek
mozna jsem ve spatne sekci , ale zkusim to
jsou toto prave znamky ? http://aukro.cz/listing/user.php?string=iran&us_id=3736741
Predem dekuji za info
Moderátor
Na jednu stranu nevidím moc důvodů, proč by tyto známky nebyly pravé.
Na druhou stranu není mým koníčkem určovat pravost z fotek.
Registrovaný uživatel
na "treti stranu" :lol: nejsou ty znamky tak drahe,aby se to nedalo risknout....
Moderátor
mozno su prave :-)
_______________
Moderátor
Ta první asi pravá nebude, a nebo je aspoň ostříhaná. Ty ostatní těžko říct. Právě, že i tyto běžné se padělaly ve velkém množství. Sežeň si na to speciál a tam třeba na tuto emisi je kompletní rekonstrukce archu (myslím, že to bylo 10-12 známek). Každé pole v archu má charakteristicky přerušené rámy a pokud to tam nenajdeš, tak to je pak falzum.
Registrovaný uživatel
Dekuji Ikanek
ja nedelam do znamek , jsem bankovkar a jelikoz mam mensi sbirku iranskych bankovek tak si k temu koupim i nejakou znamku,pac se mi znamky taky libi .
pokud tu aukci neprosvihnu tak si je koupim aspon pro radost :-)
znamky persie se mi libi

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Stará Persie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1