Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Stará sbírka na výměnu

Vykupminci.cz
Numisargo

Stará sbírka na výměnu

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Během dětství jsem si udělal sbírku kamenů, ale teď už jenom zabírá místo a je čas to zase poslat dál.

Není na prodej, chtěl bych to vyměnit za něco, co mě zajímá teď - ideálně jedna nebo pár věcí, co nezabere moc místa. Nejlíp asi staré mince, archeo, nějaké umění, zbraň, bonsai... I nějaký jeden hodně pěkný kámen na polici.

Na fotkách je cca půlka, náhodně vybraná. Druhá je stejně zajímavá, jak malé tak velké kusy. Stále přidávám další, jak je nacházím po bytě. Pro odborníka tam nebude příliš zajímavých věcí, ale něco ano. Jsou tam fosilie i minerály, včerně různých drahokamů. K tomu ještě knížka a tématické poštovní obálky.
Kdybych to měl nakupovat, bude stát tak 30k+. Což samozřejmě neni realistická prodejní cena.

Určitě nechci něco dávat po jednom, nějak to přebírat, prohlížet, dál fotit... Je to takhle v kuse a tak jak to je. Pošlu poštou, nebo předám v Praze Karlíně. Tak pokud byste to chtěli za něco vyměnit, napište nějaké návrhy nejlíp na mail - dominik.franek@gmail.com a můžeme se o tom pobavit. Díky!

Fotky:
https://drive.google.com/drive/folders/17Gk4DtEv_gSn7fIwLKP1GOq5CJVSETQ4?usp=sharing
Registrovaný uživatel
nechcem ti brať ilúzie ale to čo je momentálne na fotkách nemá cenu ani 20€. ako si dospel k cene 30 000kč??? ved je to všetko tak akurát na darovanie nejakému decku. nevidel som tam nič vhodné do zbierky a ani na brúsenie,ešte aj tých 20€ by bolo preplatenie
Registrovaný uživatel
Však písal že to samozrejme nie je realistická? predajná cena :-)
Registrovaný uživatel
caco,
pokud jsem si všiml, nebyl tu dotaz na ocenění ;)
Registrovaný uživatel
szilvorium napsal
Však písal že to samozrejme nie je realistická? predajná cena :-)


nj tak na čo tam píše že keby to nakupoval stálo by to 30K ?? to ani v tom najlepšom sne nie :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
caco,
pokud jsem si všiml, nebyl tu dotaz na ocenění ;)


ja som sa ho nesnažil oceniť ale nastaviť na správnu cestu :P :P

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » Stará sbírka na výměnu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1