Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Staré jízdenky na vlak

Vykupminci.cz
Numisargo

Staré jízdenky na vlak

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím
mají nějakou hodnotu staré jízdenky na vlak ?

Moc děkuji za odpověď

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
krasa, to bylo aspon neco. jsou lidi, co je sbiraj (nekdo podle cisel, jinej podle stanic), takze je to zrejme otazka zajmu. napr. zde je sberatel:

http://www.alanbutschek.cz/lepenky/lepenky.html

http://jizdenky.czweb.org/

http://ww.sberatel-ksk.cz/inzerce.php?akce=odpoved&id=4139

http://www.profi-bazar.cz/inzerat/stare-jizdenky-na-vlak

http://karlovyvary.olx.cz/sbiram-jizdenky-mhd-vlak-poradam-i-soutez-iid-391007464
Moderátor
Měl bych zájem; snad tam bude něco, co ještě nemám.
Moderátor
Mně taky chybí asi 90000 čísel ... 8)
Anebo spíš 99000 ... :|
Moderátor
Pro mě jsou čísla druhořadá, sbírám podle typů. Ale chybí mi toho taky celkem dost.
Na čísla už si to moc nepamatuji; vím, že jedniček mám asi 30, od 1 do 100 mám kompletní řadu několikrát a nejvyšší číslo mám 99987. Tak si pamatuji, že jsem na škole likvidoval neprodané vstupenky na Stredoslovenský okruh (byly vytištěny ve formátu jízdenek) a z některých sad (náklad byl vždy á 100 ks) jich mám až 95 :).
Registrovaný uživatel
A na konsku zeleznicu nemas?
Registrovaný uživatel
Petr VI napsal
Zdravím
mají nějakou hodnotu staré jízdenky na vlak ?

Moc děkuji za odpověď

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Dobrý den ;-) mate ještě nějaké jízdenky ??;-)
Registrovaný uživatel
Cenu mají astronomickou..................vyměnte je za poslední model BMW, jinak to nedávejte z ruky.............takovou cennost / asi ste v životě neviděl opravdu starožitnosti-co? /
Registrovaný uživatel
bobinek21 to moc ne ;-) todle sou 80 léta,70 léta max ;-) astronomickou cenu mají ledatak jízdenky z 3 třídy,nebo 1 třídy ;-) ..jinak to sou pěkně jízdenky ;-)
Registrovaný uživatel
Petr VI -máte ještě nějaké jízdenky !?;-)
Moderátor
Zeleznice napsal
Petr VI -máte ještě nějaké jízdenky !?;-)

Těžko říct, zda ještě nějaké našel; tyhle prodal skoro před třemi roky ;).
Registrovaný uživatel
Aha tak to jo ;-) :-D ale já jenom kdybi něco našel ;-) ,jinak dekuju za odpověď ;-)
Registrovaný uživatel
dejvy-vy ty jízdenky taky sbirate ?!;-)
Moderátor
Zeleznice napsal
dejvy-vy ty jízdenky taky sbirate ?!;-)

Už skoro 40 let ;).
Registrovaný uživatel
Já také jízdenky sbiram ! ;-) :-D nepovimenime nějaké jízdenky ?!;-) :-D
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
vypadá to, že snad zde bych mohl získat nějaké informace zda vyhodit, darovat, vyměnit za pivo nebo nové BMW ;) jízdenku, kterou jsem našel ukrytou za fotografií v rámečku po dědovi. Mohu případně nahrát fotografii, ale je to jízdenka Boskovice - Choceň, 3 tř. osobní vlak, pořadové číslo 0001 a vyražené datum: "-5 III. 21-6". Popisky na jízdence v češtině a v němčině. Jízdenka je procvaklá - 3 otvory. Za jakékoliv informace děkuji.
Registrovaný uživatel
Poslední dobou se sbírání jízdenek dost rozmohlo, není problém dát za jízdenku z 80 let 10-20 Kč, protektorátní kusy se prodávají za 100-120 Kč.
Registrovaný uživatel
tak ja mam jen z tech 80.-tych let
Registrovaný uživatel
M1r3kcz napsal
Dobrý den,
vypadá to, že snad zde bych mohl získat nějaké informace zda vyhodit, darovat, vyměnit za pivo nebo nové BMW ;) jízdenku, kterou jsem našel ukrytou za fotografií v rámečku po dědovi. Mohu případně nahrát fotografii, ale je to jízdenka Boskovice - Choceň, 3 tř. osobní vlak, pořadové číslo 0001 a vyražené datum: "-5 III. 21-6". Popisky na jízdence v češtině a v němčině. Jízdenka je procvaklá - 3 otvory. Za jakékoliv informace děkuji.

Dobrý den ,rad vám poradim :) jízdenku bych musel ale vidět ale jinak takováto jízdenka cenu má , kdyžtak se ozvete tady nebo vám poslu svůj mail měl bych o jízdenku i zájem jestli ji ještě máte :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mají tyto lístky nějakou cenu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pokud by byl zájem o jízdenky, tak kolega Zdeněk Jobánek ze Zahradní železnice Drásov (jich má několik pytlů - pokud je už nevysypal). Jde o jízdenky ze 60, 70 a 80-tých let. Telefonní a E-mailový kontakt je na stránkách.
_______________
Modelová železnice na několika rozchodech
Registrovaný uživatel
Zahradnik1 -Dobry den ,měl bych zájem ! Kontakt sem ale nenašel :( nemateho ?:)
Registrovaný uživatel
ahoj, byl by zájem o registraturu na jízdenky? Tedy ternion?
« Poslední úpravu provedl(a) Trakturek v 8. 1. 2018, 16:05. »
Registrovaný uživatel
Včera som bol pozrieť v Dopravnom múzeu na Prezidentský vlak z prvej republiky - parný rušeň zelený Anton + 3 salónne vozne pre hlavy štátu - František Ferdinand d'Este (následník trónu zabitý v Sarajeve), T. G. Masaryk a L. Svoboda. Príjemne strávené odpoludnie pre deti aj dospelých.

https://www.teraz.sk/regiony/historicky-prezidentsky-vlak-zacal-tu/334863-clanok.html

Vlak pokračuje vo svojej jazde po Slovensku:
03.-04.júl - Bratislava
05.-06.júl - Nitra
07.-08.júl - Zvolen
09.-10.júl - Lučenec
10.-11.júl - Žilina
12.-13.júl - Košice
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi ma nepriamo doviedol k "jazdienkam."-jízdenky.. :P
Pozrel som si odkazy,nerozumiem tomu,takúto dvojfarebnú mám.1 kus.
Asi z roku 1963,je tam niečo také vytlačené,vyrazené.
Nikomu to neponúkam,takže nepíšem cenu,len som to skrátka chcel ukázať,keďže po "preletení" tých odkazov som tam takú nenašiel.Možno by som musel lepšie hľadať,ale nebudem. :)
Pekná,veľká jízdenka (obrázok),to bude asi pre viac osôb,možno skupinový zájazd... :mrgreen:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Staré jízdenky na vlak

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1