Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Staré pendlovky

Vykupminci.cz
Numisargo

Staré pendlovky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Fak hezká secesní skříňka. V jednoduchosti je pro mne to kouzlo, i když jsem koupil ty pérovky a ty budou pouze na chodbě. Moc hezké. Mě se hodně líbí bieder. styl a mám i nějaké sklo.To bude můj směr...
Ale hodiny máte hezké. :-)
Registrovaný uživatel
Děkuji :-). Baví mě to a mám i jedny stojací z období secese. Jen to místo..
Registrovaný uživatel
Fakt hezké:-)
Teď mě napsal pán tu cenu za ty biedery.70tis.by chtěl, takže je nechám plavat. :-)
Registrovaný uživatel
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: A spadl z Marsu, nebo to byla ještě větší výška :lol: :lol: ??? Za takovou cenu to neprodává ani starožitník..u nás v jednom antiku má ještě starší, myslím Dachluhr se skleněným ciferníkem a chce za ně 50 000. Proto i já bych za ty svoje chtěl 40 000. Ale tolik? To snad jedině kdyby tam byl roční stroj..zkuste možná tu secesi. Dají se pořídit hezké hodiny a cenově vám to okolo těch 10 000 bude stačit.
Registrovaný uživatel
No také mě vyrazil dech. Jako do těch 30t.jo, ale70tis.,?:-)
Dám na Vás a budu se poptávat po těch secesních. Na ty bych ještě měl. Kdyby jste o něčem věděl,se strojkem GB, tak Vám budu vděčný. Zase tak na ně nespěchám, takže zatím budu studovat a číst o tomto sběratelské koníčku. :-)
« Poslední úpravu provedl(a) jardelll v 29. 12. 2018, 14:29. »
Registrovaný uživatel
jardel,ked sa zaujímaš o typ hodín z obdobia biedermeieru tak si musíš pripraviť riadny balík.Ak môžem poradiť tak si pozháňaj typ tzv.rakúskeho baroka,to je trochu podobné
Registrovaný uživatel
Tak děkuji nick1,kouknu na ně.Jsem moc rád za každý poznatek.
Také jsem našel tyto Fénix a jsou trochu podobné těm vaším. Prvky secese a klasic., strojek GB, v chodu, cena 13tis.Na ty bych ještě cenově měl. Ty biedery jsou v jiné cenové relaci. :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hodiny kolem roku 1920, pozdní secese. A to je ten trošku atyp, který je mi milejší, než přezdobený historizmus. Je to stroná i když trošku zdobená republika.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Hodiny kolem roku 1920, pozdní secese. A to je ten trošku atyp, který je mi milejší, než přezdobený historizmus. Je to stroná i když trošku zdobená republika.
To patřilo k těm atypům Fenixe
Registrovaný uživatel
Tady máš hodiny z H.Brodu je to pozdní secese, sice běžné ... ale ta cena pokud by nikdo nepřihazoval....https://aukro.cz/top-krasne-stare-secesni-pendlove-hodiny-pendlovky-6940282627
Registrovaný uživatel
Fénixi a Nicku já tedy koukám, jak vrána. Na tom aukru sehnat hodiny pod 10 000 Kč, které jsou trošku slušné je teda umění. Ty ceny tedy šly pěkně nahoru a to jsem se na Aukro nekoukal jen cca 3 měsíce.... :shock:
Registrovaný uživatel
Jako historizmu pérovek je tam celá p--el, ale pendlovky secese teda pěkně skočily nahoru. A pendlovky historizmus, secese trošku slušné nikdo nedává do aukce pod desítku a projel jsem i historii a byly ty hodiny několikrát vystavené a stejně nikdo nesleví a pořád tam jsou opakovaně s tou cenou. Se všichni prodejci domluvili, nebo se ten trh fakt pohnul ?
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Tady máš hodiny z H.Brodu je to pozdní secese, sice běžné ... ale ta cena pokud by nikdo nepřihazoval....https://aukro.cz/top-krasne-stare-secesni-pendlove-hodiny-pendlovky-6940282627


Díky Jirko za odkaz, mám na ně sledovačku. :-)
Registrovaný uživatel
zlaté časy lacných hodín už minuli.Nie som presvedčený o tom že medzi obrazy sa hodia secesné hodiny v hladkej bedni
Registrovaný uživatel
keď už nie altdeutsch tak skôr tento uvedený typ

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nick1 napsal
zlaté časy lacných hodín už minuli.Nie som presvedčený o tom že medzi obrazy sa hodia secesné hodiny v hladkej bedni
On to Jarda celé v bytě překope, na to vem jed ... je chycen do sítí hodin :o
Registrovaný uživatel
nick1 napsal
keď už nie altdeutsch tak skôr tento uvedený typ

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Ty jsou pěkné, ale čtvrtky ...to by se prohnul s prachama.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
nick1 napsal
zlaté časy lacných hodín už minuli.Nie som presvedčený o tom že medzi obrazy sa hodia secesné hodiny v hladkej bedni
On to Jarda celé v bytě překope, na to vem jed ... je chycen do sítí hodin :o


No už jsem být překopal několikrát a ne naposled. :-)
Jinak ty třízávažové jsou také pěkné.:-)
Registrovaný uživatel
dajú sa také kúpiť aj dvojzávažové,tých je podstatne viac a sú lacnejšie ako trojzávažové
Registrovaný uživatel
alebo ak preferujete jednoduchší typ hodín tak takéto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý den má tento obraz nějakou cenu ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jindrichsv napsal
dobrý den má tento obraz nějakou cenu ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Obrazy dej do obrazů, ale ani nemusíš. O tyto náboženské motivy není žádný zájem, protože to je tisk. Cena , když to vůbec někdo dá je 150 Kč.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
jindrichsv napsal
dobrý den má tento obraz nějakou cenu ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Obrazy dej do obrazů, ale ani nemusíš. O tyto náboženské motivy není žádný zájem, protože to je tisk. Cena , když to vůbec někdo dá je 150 Kč.


Jak píše Jirka, cena cca 200-300kč.Takovou cenu má rám obrazu
Registrovaný uživatel
Děkuji nick1 za foto krásných hodin.
Nalezl jsem v jednom antiku tyto hodiny za hodně slušný peníze a oboje šlapou. Psal jsem jim, ať pošlou foto strojku a jinak ty první jsou za 7000tis a ty druhé secesní za za 4000kč
Navíc je antik kousek od mého bydliště, takže po novém roce tam hned jedu. :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ty altdojčky si myslím nemají původní korunu (nástavbu), ty secesní jsou jen chodové , takže nebijí. Říká se jim slangově ložnicové a je to taková klasika bedny. běžná. K těm aldojčkám nástavba se dá koupit v replice, kterou musíš domořit k barvě bedny cca 1000 - 1500 Kč, takže počítej s investicí. Zkus to stáhnout na ceně, já myslím, že by jsi to ukecal.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 29. 12. 2018, 17:59. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Starožitnosti » Staré pendlovky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1