Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Starozitne piano

Vykupminci.cz
Numisargo

Starozitne piano

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Numismate, zdá se to být divné, když Váš Rösler má přehláskované "o" a klavírový ho nemá, přestože je tam přehláskované "u". To bude jiná osoba, firemní vizitka by toto neunesla - si myslím.
Registrovaný uživatel
stepe napsal
Numismate, zdá se to být divné, když Váš Rösler má přehláskované "o" a klavírový ho nemá, přestože je tam přehláskované "u". To bude jiná osoba, firemní vizitka by toto neunesla - si myslím.



Roesler a Rösler = foneticky Resler jedno jsou ;)
Registrovaný uživatel
Packo, uznávám, že jste znalejší, třeba máte teď i pravdu (a proč ne, když ji máte permanentně :-))))) - ( to je forma uznání a ne ironie), ale myslel jsem psané jméno, vycházejíc z citace Numismata - "Gustav Rösler v roce 1878 založil dílnu vyrábějící piana stejnojmenné značky." KRavín má jiný údaj. ----- Mimochodem, bydlel jsem v paneláku, pode mnou klavír a trumpeta, vedle mě klavír, nade mnou momentálně retardovaní debilové a byl to několik let psychický zápřah. Jeden přestal, druhý začal, třetí se přidal. Opravdu se nedivím případným podobně postiženým, kteří po zazvonění u rušitele mu místo pozdravu zaseknou sekáček mezi světla a mají pocit vítězství.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » Starozitne piano

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1