Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » stereoskopie z USA hodnota

Vykupminci.cz
Numisargo

stereoskopie z USA hodnota

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prosím o radu jakou cenu by mohla mít tato sbírka stereoskopií včetně "kukátka".
Kolekce Stereographs a Yellowstone national park má z druhé strany text s popisem fotografie.
Moc děkuji za radu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nedávno jsem tento předmět viděl v US pořadu Mistři zastavárny ... cena ale nebyla nějak velká. Vím, že mě to až překvapilo... doporučuji se tento díl najít. Ještě vím, že ten chlápek tam toho přinesl celý kufr ...
Registrovaný uživatel
Před deseti roky jsou koupil 50 ks stereoskopií z našeho území kus po 2 korunách, neberte to jako vodítko k ceně. Je dobré, že k tomu máte to "kukátko". Ve své době vycházely tyto obrázky skutečně ve velkém množství a byly populární. Otázkou je, kolik se jich zachovalo a co na nich je. Pořad s panem Harrisonem je show pro diváky TV, bohužel v mnoha případech jsou tam naprosté nesmysly. Za autíčko na baterky z šedesátých let v původní krabičce 500 USD nedostanete ani omylem, zase na druhou stranu tam byla bedna známek USA a odhadce ji znectil i když v ní byly dost drahé kusy.
Zpět k fotkám. Musíte najít toho pravého zájemce, já jsem tu svou partii vyměnil na blešáku v Praze za soubor v němž byly zkusmé otisky nepřijatých návrhů na české známky a oba jsme byli spokojení, on jásal na fotkami dnes již neexistujících domů v Praze, já nad doplněním své sbírky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » stereoskopie z USA hodnota

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1