Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » stokoruna

Vykupminci.cz
Numisargo

stokoruna

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění této bankovky
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
10.000 CZK ?
Registrovaný uživatel
max 10tisíc! Ale je v krásném stavu!
Registrovaný uživatel
Je snad na prodej?
Registrovaný uživatel
Wogoo11 napsal
Je snad na prodej?


Ne, není na prodej. Včera jsem ji na eBayi v Buy now koupil za cca 7000 korun a přítelkyně málem vyletěla z kůže. :mrgreen: :mrgreen: Tak jsem jí řekl ať sem schválně dá fotky a nechá Vás posoudit její cenu. Takže pánové děkuji Vám, kteří jste vyjádřili svůj názor, který mé drahé polovičce "zavřel ústa" :lol:
Moderátor
lol :D :D :D
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Dobrý kauf, gratuluji! ;) Lepší dát peníze do bankovky, než to prožrat a propít! ;)
Moderátor
Wogoo11 napsal
Je snad na prodej?

klasicka otazka :D
Moderátor
mischel13 napsal
Dobrý kauf, gratuluji! ;) Lepší dát peníze do bankovky, než to prožrat a propít! ;)


Dobrý kauf to bude, až keď bankovka dorazí, a bude založená do zbierky.... ;)
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
climber28 napsal
Wogoo11 napsal
Je snad na prodej?


Ne, není na prodej. Včera jsem ji na eBayi v Buy now koupil za cca 7000 korun a přítelkyně málem vyletěla z kůže. :mrgreen: :mrgreen: Tak jsem jí řekl ať sem schválně dá fotky a nechá Vás posoudit její cenu. Takže pánové děkuji Vám, kteří jste vyjádřili svůj názor, který mé drahé polovičce "zavřel ústa" :lol:


Tak climber - doufám, že už sem přítelkyně nekoukne a že na to skočila - samozřejmě všichni víme, že tohle je státovka tak maximálně do pětistovky, ale že jsi prostě nemohl odolat :-P
Moderátor
zavřel ústa přítelkyni :D to by u nás neprošlo (myslím tahle hláška :D )
Moderátor
acme2000 napsal
climber28 napsal
Wogoo11 napsal
Je snad na prodej?


Ne, není na prodej. Včera jsem ji na eBayi v Buy now koupil za cca 7000 korun a přítelkyně málem vyletěla z kůže. :mrgreen: :mrgreen: Tak jsem jí řekl ať sem schválně dá fotky a nechá Vás posoudit její cenu. Takže pánové děkuji Vám, kteří jste vyjádřili svůj názor, který mé drahé polovičce "zavřel ústa" :lol:


Tak climber - doufám, že už sem přítelkyně nekoukne a že na to skočila - samozřejmě všichni víme, že tohle je státovka tak maximálně do pětistovky, ale že jsi prostě nemohl odolat :-P


Jak pise Acme...to, ze si se domluvil s par kamosema aby ti napsali, ze to ma hodnotu 10 000 neznamena, ze budes pritelkyni dale klamat :D.
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Ah jaj.. a ze vztah je zalozeny na dovere a uprimnosti. No nic, ale dobra finta na priatelku. Preco si este trochu na cene nepridal ??? Aspon si sa mohol dohodnut s kolegami na 15 000 kc. :-)
Registrovaný uživatel
Martinka - za tú štátovku 7.000 Kš je veľa. Keby jepšie hľadal po aukciách tak ju kúpi aj za menej ako 5.000 ...
Moderátor
btw - Martinka už nás takhle zkoušela jednou s padesátkou sérií K,že? ;)
Registrovaný uživatel
uz som na nu kukal skor, ale neodvazil som sa poedat ze 10-12 tauznov
no ale ked sa priatel bude rozchadzat, aspon bude vediet komu podakovat, vsak chlapci :mrgreen: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :mrgreen:

ale mne sa osobne velmo paci, ma taky smrnc, nie ako tie nove banknoty
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
btw - Martinka už nás takhle zkoušela jednou s padesátkou sérií K,že? ;)


Jo zkoušela, ale tehdy to bylo aniž bych o tom věděl ;)
Takže tentokrát jsem jí poradil stejný postup jako tehdy. Vzhledem k tomu, že jsem jak Bajera tak Novotného měl v práci

Brett napsal
Martinka - za tú štátovku 7.000 Kš je veľa. Keby jepšie hľadal po aukciách tak ju kúpi aj za menej ako 5.000 ...


Což o to, ona se dá pořídit i mnohem levněji než za 5.000 ale taky v jakém stavu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
climber28 napsal
Brett napsal
Martinka - za tú štátovku 7.000 Kš je veľa. Keby jepšie hľadal po aukciách tak ju kúpi aj za menej ako 5.000 ...


Což o to, ona se dá pořídit i mnohem levněji než za 5.000 ale taky v jakém stavu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


;) Presne - veď preto som za číslom nechal 3 bodky.
A teraz vážne - Myslím, že to bola veľmi dobrá kúpa.
Registrovaný uživatel
Brett napsal
climber28 napsal
Brett napsal
Martinka - za tú štátovku 7.000 Kš je veľa. Keby jepšie hľadal po aukciách tak ju kúpi aj za menej ako 5.000 ...


Což o to, ona se dá pořídit i mnohem levněji než za 5.000 ale taky v jakém stavu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



;) Presne - veď preto som za číslom nechal 3 bodky.
A teraz vážne - Myslím, že to bola veľmi dobrá kúpa.


Taky si myslím. I vzhledem k tomu, že od daného prodejce nekupuji poprvé a mám již vyzkoušeno, že jeho zboží naprosto přesně odpovídá deklarovanému stavu.
Registrovaný uživatel
Ona nebyla špatná ani ta druhá 100/1920 s.Ar ;) Většinou má ale ty bankovky dost drahé, viz 50/1922 naposledy! :?
Registrovaný uživatel
Tak mi ta stokoruna dnes přišla. Je opravdu moc hezká.
Ale........ nějak se mi nezdá. Papír se zdá být normální i konfety v něm jsou, co mě ale zaráží, že je o 2 milimetry kratší. A hlavně když porovnám s čímkoliv jiným z ABNCo je hlubotisk krásně výrazný, ale tady je to jako by to snad ani hlubotisk nebyl. Tak nevím.
Moderátor
climber - zkus pod lupou (nebo mikroskop) porovnat detaily (i 600DPI tisk by měl jít poznat). pak - je kratší i obraz nebo jen papír? to by nemuselo být divné. + už jsem viděl jednou ořízlou bankovku, protože mělo odrblý růžek (a takto se to "vyřešilo" a rohy byly ostré).
A hlavně to neříkat Martince :D
Registrovaný uživatel
Strata tej hĺbkotlače, môže nastať ak sa niekto snažíl bankovku žehliť. Ale to sa dá väčšinou spoznať tak, že miesta, ktoré proti svetlu vykazujú stopy po prehnutí sú na dotyk až príliž hladké a niektoré miesta na nej by boli pri vodorovnom naklonení k zdroju svetla až príliž lesklé. Nemala by sa pri odraze svetla lesknúť, ale mala by byť skôr matná.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » stokoruna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1