Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filatelie aukce » Stošek

Vykupminci.cz
Numisargo

Stošek

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
http://filatelie-stosek.cz/index.php?da=82522

Ne že bych to chtěl kupovat, ale dělá to na mě dojem, jako by ta známka byla dodatečně přilepená. Co vy na to?
Moderátor
Tiež si to myslím. Na zadnej strane je podacia pošta Oberstdorf. Ale podľa mňa známka nemá pečiatku Obersdorf, lebo pod dolným okrajom prvé písmeno podacej posti určite nie je "O". Trčí tam nôžka iného písmena.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Podle dopisu je Oberstdorf tranzitní pošta; podací pošta je podle R-nálepky Riezlern.
Pokud je známka na dopise orazítkovaná takovým způsobem, nedá se jednoznačně určit, zda je dolepená nebo ne. Pravidlo přímé úměrnosti říká, že čím je dopis vzácnější, tím je ostražitost větší a podezření na padělek také větší.
Moderátor
A odpovídá sazba? Já bych řekl, že ne.
Moderátor
V tomto případě bych respektoval cenu známky, ale ne celistvosti.
Registrovaný uživatel
Jaké máte zkušenosti s kvalitou zboží výše uvedeného obchodníka? Již při předchozím nákupu z jeho internetového shopu jsem nebyl nadšen no a teď jsem vysloveně nasr.. Právě jsem zařadil známky z poslední objednávky a z 25 položek jsem byl spokojen asi tak s pěti... u ostatních drobné lomy, někde dokonce u krajových stopy či dvl mimo známku, jedna svítí... některé jsem nechal v zásobníku a budu o nich přemýšlet, jiné jsem rovnou zařadil na prodej... nevím, jestli jsem tak vybíravý, nebo máte tutéž zkušenost. V žádném z popisů samozřejmě nic z výše uvedeného nebylo, na fotkách bylo vidět jak co.
Moderátor
Jaa-chym, ak nie si spokojný tak prečo nereklamuješ? Máš na to právo predsa....
Ja keď s niečim nie som spokojný tak reklamujem, raz som sa dostal do sporu dokonca s jedným z najväčších aukcionárov na celistvosti v ČR (menovať nebudem) a neustúpil som. Jednoducho bola vada na materiály, ktorá nebola v aukcii popísaná.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
O tom jsem samozřejmě uvažoval, ale nějak nemám chuť se hádat, co je vada, co bylo partno na fotce apod... Zkrátka už tam asi nebudu nakupovat, co se mi neíbí prodám a hotovo. Já jen, že u jiných prodejců podobného formátu jsem zvyklý na podstatně lepší kvalitu. To je nevýhoda internetových obchodů - že si nelze prohlédnout známky naživo.
Moderátor
vsimol som si ceny kolonialnych znamok co zbieram ale tie ceny sa mi zdaju trochu uletene...
_______________
Moderátor
Já zase s FS mám dobré zkušenosti, pokud jsem nakupoval něco z rakouského císařství, byl jsem vždy spokojený a jednou mě dokonce sám upozornil, že známka při bližší prohlídce, když mě ji připravoval, "svítí" ať ji nekupuji. Je pravda, že ceny jsou poněkud "nad", ale s kvalitou jsem nikdy u FS problém neměl.
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
vsimol som si ceny kolonialnych znamok co zbieram ale tie ceny sa mi zdaju trochu uletene...

-no ono spíše jde o cenu ,co stanovil prodávající, pokud se jedná o známky v režimu aukce,pokud je nechá do dalšího kola ,cena půjde dolů
-jinak musím souhlasit s blazek007,u FS nikdy žádný problem
Moderátor
Jaa-chym, také záleží na tom, jestli kupuješ jednotlivou známku nebo celou partii. Na větší partii známek nedá záruku sebelepší obchodník a reklamace potom je naprosto zbytečná.
Registrovaný uživatel
Ne ne, jednalo se o jednotlivé známky. Každopádně díky za reakce.
Registrovaný uživatel
Teď jsem u něj něco vydražil v aukcích tak jsem zvědavej :) Počítám konce týdne nebo začátkem příčtího mi dorazí, tak dám vědět.
Registrovaný uživatel
ja tam nakoupil celkem uz dost veci, vetsinou teda partie a az na vyjimky spokojenost
Moderátor
Lacewings napsal
babygulka napsal
vsimol som si ceny kolonialnych znamok co zbieram ale tie ceny sa mi zdaju trochu uletene...

-no ono spíše jde o cenu ,co stanovil prodávající, pokud se jedná o známky v režimu aukce,pokud je nechá do dalšího kola ,cena půjde dolů
-jinak musím souhlasit s blazek007,u FS nikdy žádný problem


mal som na mysli veci, ktore ma bezne v eshope
_______________
Registrovaný uživatel
Tak došly a v pohodě!
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
Lacewings napsal
babygulka napsal
vsimol som si ceny kolonialnych znamok co zbieram ale tie ceny sa mi zdaju trochu uletene...

-no ono spíše jde o cenu ,co stanovil prodávající, pokud se jedná o známky v režimu aukce,pokud je nechá do dalšího kola ,cena půjde dolů
-jinak musím souhlasit s blazek007,u FS nikdy žádný problem


mal som na mysli veci, ktore ma bezne v eshope

-diskutovat o cenách v e-shope nemá cenu,z něčeho se část nákladů zaplatit musí,asi by jsi i ty měl jiné ceny ,pokud by ses zabýval filatelií v rámci živnosti
-něco lze nakoupit levněji na konkurenčním e-shopu ;)
-aukce je vždy výhodnější
Registrovaný uživatel
Zdravím,

na jejich webu je teď poměrně hodně nových aukcí, hlavně přetisků PČ1919. Jedna aukce mě ale zarazila - tato.

Dokázal by mi někdo vysvětlit důvod konečné ceny (podle mě nesmyslně vyšroubované)? Na známkách nic speciálního nevidím, odpovídají zhruba vyvolávací ceně.
Registrovaný uživatel
Domnívám se, že důvodem ceny jsou dvě deskové vady přetisku v písmenu "O" nápisu "SLO...!). Vzhledem k vzácnosti (resp. četnosti) se domnívám, že dotyčný vítěz aukce to v podstatě koupil "za hubičku" (zvláště v případě hodnoty 5 h).
Jako další bonus přičtěte spojené typy přetisku. Ale zásadní jsou v tomto případě ony dvě DV.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Filatelie aukce » Stošek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1