Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Strety názorov

Vykupminci.cz
Numisargo

Strety názorov

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
a co že si dělal v Číně??
Registrovaný uživatel
Ale v podstatě se celá návštěva zvrhla na to, že jsme měli hlad, pivo se pít nedalo, vína bylo málo, nikdo nám nerozuměl a mi nerozuměli nikomu, koukali jsme na jejich luxus kontrastující s naprostou bídou, které je mnohem více než luxusu. Jediný člověk, kterému jsem rozuměli byl najatý průvodce, který měl čínský přízvuk angličtiny (fakt legrace), jinak byli všichni strašně přátelští a chtěli z nás vyrazit dolary.

Pár foto a pokecu o tom co jsme viděli je tady:

http://www.hunarovi.com/cina.php
Registrovaný uživatel
:shock: Hmm,dobré. Nevidim tam nikde nějaké tvé foto Pehu. ;)
Registrovaný uživatel
Poslouchej, Petře ? A kde pracuješ ? :D Že bych se inspiroval... ty seš rentier ? :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
:shock: Hmm,dobré. Nevidim tam nikde nějaké tvé foto Pehu. ;)


Chtěl jsem napsat hledej šmudlo, ale raději si to odpustím :P
Určitě jsem dával nějaké foto k Egyptu a Bulharsku. To zase bude průpovídek :shock:
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Poslouchej, Petře ? A kde pracuješ ? :D Že bych se inspiroval... ty seš rentier ? :D


Čéče nejsem. Celej život přemýšlím, jak to udělat, abych byl a nedaří se. Beru jakoukoliv radu, jak se jím stát. Je to můj sen jím být :mrgreen:
Jinak je to firma vyrábějící SW a poskytující konzultace k účetnictví, k návrhům toků dokladů ve firmách, k firemním procesům a k podobným blbinkám. Žádná zábava, jen práce, práce a zase práce.
Mince jsou zábavnější, ale těma se neživím :'(
Moderátor
To ja bych zrovna vsechny tyhle "chutovky" strasne rad ochutnal...
Zatim sem zvladnul sneky a nektere morske potvory - no doufam ze jeste nekdy budu moct tesnout hmyz atd....

kacuro napsal
no ono se stačí podívat v TV na nějaký ten dokument z Asie, co tam všechno žerou a evropan si hned uvědomí, že by tam pošel hlady, pokud by si tedy neoblíbil kobylky, červy a jiné hmyzy :)
Registrovaný uživatel
PEHU_ napsal
Michaela napsal
:shock: Hmm,dobré. Nevidim tam nikde nějaké tvé foto Pehu. ;)


Chtěl jsem napsat hledej šmudlo, ale raději si to odpustím :P
Určitě jsem dával nějaké foto k Egyptu a Bulharsku. To zase bude průpovídek :shock:


:lol: Týjo,prej Šmudlo, chceš na zadek? Už jsem tě našla. Šmudlinka,když už tak. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
[ :lol: Týjo,prej Šmudlo, chceš na zadek? Už jsem tě našla. Šmudlinka,když už tak. :mrgreen:


To jsou věci - se normálně stydím a bojím odpovědět :oops: . To se to zase zvrhává
Registrovaný uživatel
;) Ale nezvrhává,všechno je vpořádku,vždyť jsme tu dobře na střetech názorů,nebo né. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:o Haló Pehu! Už se neboj a koroptve tu taky nelítají! :D

Teď vážně, máš věru zajímavou práci po všech stránkách,nejeden z nás by Ti mohl závidět. A s takovými možnostmi,ty nemáš doma scaner Pehu ? Jak je toto možné? ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:o Až teď jsem stačila shlédnout všechna foto a s obdivem Pehovi i omluvu posílám,kromě všude přítomných koz a velbloudů,je skoro všudepřítomný i Pehu. Možna ta Šmudla (Ty jeden Pehu! ) byla zaslouženě. :( 8)
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
:o Haló Pehu! Už se neboj a koroptve tu taky nelítají! :D

Teď vážně, máš věru zajímavou práci po všech stránkách,nejeden z nás by Ti mohl závidět. A s takovými možnostmi,ty nemáš doma scaner Pehu ? Jak je toto možné? ;) :mrgreen:


No já se taky divím. Veřejně slibuji, že jen co se přestěhuji (doufám, že to bude ještě tento měsíc), tak si jeden koupím.
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
:o Až teď jsem stačila shlédnout všechna foto a s obdivem Pehovi i omluvu posílám,kromě všude přítomných koz a velbloudů,je skoro všudepřítomný i Pehu. Možna ta Šmudla (Ty jeden Pehu! ) byla zaslouženě. :( 8)


Díky - a to jsem si to nechal kontrolovat. Ach ta moje čeština :( . Opravím

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o mincích » Strety názorov

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1