Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Stříbrná tabatěrka

Vykupminci.cz
Numisargo

Stříbrná tabatěrka

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den.Pomohl by někdo s informacemi o stříbrné tabatěrce?Možná jsem naivní,ale styl mi připomíná Faberge.Teda aspoň co jsem si jako laik dohledal na netu.Mám ji po pradědovi.Je na ní jen dvakrát punc a jedno značení K.Na fotu je jen jeden punc-druhý je stejný,ale menší a nejde mi tak dobře vyfotit je moc u strany zevnitř na horním zavírání.Každopádně kdyby nědko věděl něco víc o této tabatěrce,tak bych byl moc rád.Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to starý ruský punc 84 zolotniků - to je ryzost 875/1000. Faberge zaměstnával celkem 631 zlatníků a stříbrníků, a na jeho výrobky je na netu spousta stránek. Stačí jen pár dní hledat. Klidně to může být výrobek z jeho závodu na umělecké výrobky z drahých kovů. Měl celkem dva, jeden v Sankt Pětěrburgu - Petrohradu, tam se vyrábělo v evropském stylu, a druhý v Moskvě na výrobky v ruském stylu, ale nebyl to jediný stříbrník, který v Rusku působil. Musíte hledat sám, anebo oslovit nějakou lepší aukční síň.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Děkuji moc za info

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Stříbrná tabatěrka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1