Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » Súbory mincí 2014 proof like "XXII. ZOH Soči 2014"

Vykupminci.cz
Numisargo

Súbory mincí 2014 proof like "XXII. ZOH Soči 2014"

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dnes konečne Mincovňa Kremnica dala do predaja Súbor mincí 2014 proof like "XXII. ZOH Soči 2014" v drevenej kazete. Je síce len v obmedzenom množstve ale pre zberateľov stačí. V predaji však už nie je v proof like v plexi obale. Proofky k ZOH Kremnica vyrazila po dlhej dobe v nízkych nákladoch čo z numizmatického hľadiska môže byť konečne zaujímavé.
Ako je to s proof sadami k ZOH v ČR ? Boli k ZOH vydané nejaké sady v ČR ?
Registrovaný uživatel
Pri minimálnom úsilí nájdeš čo potrebuješ...
http://www.ceskamincovna.cz/tiskove-zpravy-341/ceska-mincovna-vydava-medaile-k-olympijskym-hram-v-soci_922/
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Nepýtal som sa na medaile, žetóny, prívesky ani ostatné blbosti ale na sady mincí podobné našim eurosadám.
Registrovaný uživatel
není důvod dělat sady ke každé hlouposti jako ZOH...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
OzzY napsal
Nepýtal som sa na medaile, žetóny, prívesky ani ostatné blbosti ale na sady mincí podobné našim eurosadám.

Keby si nebol tak lenivý, tak na tej stránke nájdeš odpoveď. Sady nie, len medaile - to je tá odpoveď.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi, ak nevieš napísať čo chce človek vedieť tak radšej nepíš.
Tak ZOH ešte ani neskončili a proof sady v Kremnici vypredané.
Registrovaný uživatel
Takhle nějak vypadá reklama na sociálních sítích?
Registrovaný uživatel
dědek napsal
Takhle nějak vypadá reklama na sociálních sítích?

Reklama pre koho ? Kremnicu ? .... už to nepredáva. Pre mňa ? ... nič nepredávam a ani nebudem, lebo z týchto sád som včera kúpil len jednu pre seba v plexi :-) .. a aj to nie z Kremnice.
Chcel som vedieť či sa niečo podobné nevyrobilo aj v ČR ( kúpil by som ), lebo som to nikde nenašiel a nebyť pripomienok mimo položenej otázky je vlákno dávno ukončené.
Nechápem prečo má niekto potrebu , ak skutočne chce poradiť, namiesto krátkej informácie písať o lenivosti alebo podozrievať z reklamy. Je to v sekcii "Nové mince" ... to sa tu má písať o starých aby sa novým náhodou nerobila reklama ? Vlákno môžete kľudne zamknúť, vymazať, zlikvidovať alebo zakopať hlboko pod zem aby to nik nevidel :D :D :D ... už viem, že v ČR sa sady nerobili a viac nepotrebuejm.
Prajem pekný deň.
« Poslední úpravu provedl(a) OzzY v 22. 2. 2014, 10:17. »
Registrovaný uživatel
OzzY napsal
dědek napsal
Takhle nějak vypadá reklama na sociálních sítích?

Reklama pre koho ? Kremnicu ? .... už to nepredáva. Pre mňa ? ... nič nepredávam a ani nebudem, lebo z týchto sád som včera kúpil len jednu pre seba v plexi :-) .. a aj to nie z Kremnice.
Chcel som vedieť či sa niečo podobné nevyrobilo aj v ČR ( kúpil by som ), lebo som to nikde nenašiel a nebyť pripomienok mimo položenej otázky je vlákno dávno ukončené.


Nechápem prečo má niekto potrebu , ak skutočne chce poradiť, namiesto krátkej informácie písať o lenivosti alebo podozrievať z reklamy. Je to v sekcii "Nové mince" ... to sa tu má písať o starých aby sa novým náhodou nerobila reklama ? Vlákno môžete kľudne zamknúť, vymazať, zlikvidovať alebo zakopať hlboko pod zem aby to nik nevidel :D :D :D ... už viem, že v ČR sa sady nerobili a viac nepotrebuejm.
Prajem pekný deň.


Nemáli to ČNB v plánu, tak to prostě ČNB nevydá. A pak samozřejmně nastupují soukromé organizace.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nové mince » Súbory mincí 2014 proof like "XXII. ZOH Soči 2014"

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1