Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Sudety

Vykupminci.cz
Numisargo

Sudety

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Koukám, Elle, jak ses v dané oblasti (Sudety) velmi zdárně vypracoval... ;) Kamera chválí :P Já jsem momentálně přesunul zájem z této oblasti na lokály španělské občanské války. V ČR o nich nikdo moc nemá tuchu, ani potřebnou literaturu a přitom díky interbrigadistům, kteří tam působili a leccos si domů přivezli, se dá občas narazit na slušné kousky za pár "šupů"...


No zrovna Ty, jako jeden z nejvetsich sberatelu arsiku v CR musis uznat, ze nejvetsi umelecka dila svetove filatelie vznikla prave v 1938 :-)

Obrázek vložený uživatelem

PS: Chudak nas prvni csl. president a holcicka.. takhle jim umazat huby razitkem s hakenkrajcem :-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
JaPet napsal
Ahoj!
elle napsal jsem vám email


Ad email: Podle meho nazoru jsou temer vse padelky - nektere tak na 95% = c.5. a 15. by mohly byt prave = nekvalitni fotky/male obrazky . C. 22 vypada jako pravy - v pripade prodeje bych asi mel zajem.
Priste davejte fotky klidne primo sem
;-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
PS: Poslete mi jeste c.7 a 19. v lepsim rozliseni.
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
JaPet napsal
Vy rozlišujete mezi Libercem a Vratislavicemi???Katalogy to nerozlišují.


Lze to rozlisit. Chce to mit trochu v oku.. stejne jako treba lide, kteri dlouha leta sbiraji PC1919 odhali na prvni pohled drobne rozdily vcetne 95% falz..


Mafflesdorf: Obrázek vložený uživatelem
Reichenberg: Obrázek vložený uživatelem

Mafflesdorf: Obrázek vložený uživatelem
Reichenberg : Obrázek vložený uživatelem
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Moderátor
Vidím hromady drobností a nevím co s nimi. :)
Registrovaný uživatel
.....ja bych vedel.... :lol:
Moderátor
elle napsal
[quote=Wjem]

Koukám, Elle, jak ses v dané oblasti (Sudety) velmi zdárně vypracoval... ;) Kamera chválí :P Já jsem momentálně přesunul zájem z této oblasti na lokály španělské občanské války. V ČR o nich nikdo moc nemá tuchu, ani potřebnou literaturu a přitom díky interbrigadistům, kteří tam působili a leccos si domů přivezli, se dá občas narazit na slušné kousky za pár "šupů"...


No zrovna Ty, jako jeden z nejvetsich sberatelu arsiku v CR musis uznat, ze nejvetsi umelecka dila svetove filatelie vznikla prave v 1938 :-)

Chtěl si jistě říct: "největší díla světové aršíkové filatelie"... ;)
Aneb některé sudetské a španělské občansko-válečné aršíky jsou z hlediska nákladu (jen stovky kusů) zřejmě vůbec nejvzácnější...

A propos, jakpak vypadají ty Masarykové zezadu: * anebo ** ?[/quote=elle]
Registrovaný uživatel
Davam zde foto na posouzeni. U toho Karlsbadu by me jeste zajimala ta vlastnicka znacka, dole je Rumburg ... pretisk by mel byt dle meho nazoru pravy, je krasne vytlacen, takze zadna kopirka atd.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den
Mám dotaz, kolik stojí vyhotovení atestu pravosti od znalce p.Brunnela?
Registrovaný uživatel
Katalogy to rozlisuji. Maffersdorf vs Reichenberg. Tady prikladam odkaz na popsane pretisky vratislavic -> https://www.sudetenland.net/vratislavice-nad-nisou/

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Sudety

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1