Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Súrne zháňam ...

Vykupminci.cz
Numisargo

Súrne zháňam ...

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Nazdar chlapi, súrne zháňam Numismatický sborník 8, 1964. Má niekto? Potreboval by som ho v PDF, alebo poslať a poctivo by som ho vrátil o pár dní. Potrebujem odtiaľ v podstate iba článok:
Kuka, P.: Nález grošov Karola IV. a Václava IV. vo Zvolene. s. 227-228. Bude to len krátka informatívna správa, ale strašne súrne by som to potreboval. V akomkoľvek formáte, kľudne aj cvaknuté tie strany, len to potrebujem. :? Vie mi niekto pomôcť? A prosím, nevypisujte sem hovadiny pokiaľ nemáte nejaké správy pre mňa, spamovať choďte do tlachárne... 8)
Vopred ďakujem za akékoľvek relevantné info...

P.S. Kto pomôže, tomu sa Archy odvďačí... :twisted:
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
A prosím, nevypisujte sem hovadiny pokiaľ nemáte nejaké správy pre mňa, spamovať choďte do tlachárne...


Já se omlouvám ale nemohl jsem si pomoci. :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
No nič, budem publikovať aspoň tento obrázok. :twisted: Má ešte niekto niečo?
Registrovaný uživatel
Nooo...mám ještě několik (podle mne) vtipných nápadů
ale nechci Tě rozdráždit. :mrgreen:
Moderátor
Archy: Máš ho v mailu.
Moderátor
Vďaka Greggy, máš to u mňa, určite sa ti odvďačím. :) Veľmi si mi pomohol, ani nevieš ako a veľmi si to vážim...
Moderátor
Vie mi niekto pomôcť?

Bátora, J. - Hunka, J.: Hromadný nález mincí zo začiatku 14. storočia z Bratislavy. In: Zborník Slovenského národného múzea 93, Archeológia 9, SNM 1999, s. 115-125.

Hoššo, J.: Archeologický výskum hradu Šášov. In: Zborník filozofickej fakulty Univerzity Komenského, Historica 42, UK Bratislava 1996, s. 7-48.

Ďakujem, aj keď nádeje si nerobím... :(
Registrovaný uživatel
je to celkem nové napiš vydavateli, nebo se zastav v lepší odborné knihovně...
Moderátor
Budem musieť, len som sa chcel spýtať či to náhodou niekto nemá. Ale asi nie. :'(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Súrne zháňam ...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1