Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » Svatováclavské dukáty

Vykupminci.cz
Numisargo

Svatováclavské dukáty

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
MikyM,za dukát 1935 dávám 4 body ;)
Moderátor
Nová stránka přesun fotek z min. stránky pro ostatní hlasující at to mají snažší :-))) - REKTOR
rektor napsal
2D 1923. Foceno z ruky na Sony HX90.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Charon napsal
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Charon napsal
BARBAR
barbar napsal
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

at tj vše přijednom - mince barbar
Moderátor
Charon napsal
INUIT
Inuit007 napsal
Do soutěže přihlašuji 2dukát ročník 1929.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

mince Inuit007
Moderátor
Charon napsal
DIRGAS666
Dirgas666 napsal
Do soutěže dukát 1935 ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

mince Dirgass666
Moderátor
MikyM
MikyM napsal
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Výsledky soutěže k 19/12/2021. Kdo nehlasoval, tak hlasujte a kdo ještě nepřihlásil svůj dukát, tak ať tak učiní. Ještě máte 12 dní do 31/12/2021 :-)))

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Charone díky..
Tak se nám to tady pěkně hromadí krásnými dukáty, všem zúčastněným soutěžícím a hodnodicím děkuji za účast, dále poprosím i ostatní, aby neváhali a zúčastnili se soutěže, ať toho máme zde co nejvíce a vyberem ten nejkrásnější kousek pro rok 2021...
Děkuji
Registrovaný uživatel
MikyM 4 body
Registrovaný uživatel
Charon, každý kto prihlási dukát do súťaže by mal ohodnotiť aj ostatných. Preto má barbarov krajší dukát menej bodov ako rektorov, hoci má viac pätiek. Alebo sa nakoniec budú počítať priemery, podľa ktorých sa urobí poradie?
Moderátor
sigur napsal
Charon, každý kto prihlási dukát do súťaže by mal ohodnotiť aj ostatných. Preto má barbarov krajší dukát menej bodov ako rektorov, hoci má viac pätiek. Alebo sa nakoniec budú počítať priemery, podľa ktorých sa urobí poradie?

Máš pravdu, že by měl každý ohodnotit, kdo i vloží svůj dukát, ale to záleží na každém. Teď se třeba zeptám hloupě a proč si ještě nehlasoval ty :-))), hlasování neznamená vložit dukát - pokud SVD nemáš tak se i tak můžeš zúčastnit. Jinak to nebude průměrem, ale počtem bodů. Tak hlasujte a vkládejte :P :P :P
Registrovaný uživatel
Charon napsal
Teď se třeba zeptám hloupě a proč si ještě nehlasoval ty :-)))


Pretože ma tieto mince nezaujímajú.
Registrovaný uživatel
Charon napsal
Jinak to nebude průměrem, ale počtem bodů.


No ako myslíš. Vyhrá Rektor s jednou 5-kou namiesto Dirgassa so štyrmi 5-mi.
Moderátor
Charon napsal
sigur napsal
Charon, každý kto prihlási dukát do súťaže by mal ohodnotiť aj ostatných. Preto má barbarov krajší dukát menej bodov ako rektorov, hoci má viac pätiek. Alebo sa nakoniec budú počítať priemery, podľa ktorých sa urobí poradie?

Máš pravdu, že by měl každý ohodnotit, kdo i vloží svůj dukát, ale to záleží na každém. Teď se třeba zeptám hloupě a proč si ještě nehlasoval ty :-))), hlasování neznamená vložit dukát - pokud SVD nemáš tak se i tak můžeš zúčastnit. Jinak to nebude průměrem, ale počtem bodů. Tak hlasujte a vkládejte :P :P :P


Je to tak jak píše Charon.
Hlasování soutěžících je dobrovolné a pokud jde o hodnocení nesoutěžicich myslím, že je to právě to zajímavý na soutěži a,, podtrhavá,, celou soutěž...
Registrovaný uživatel
Jestli má být ta soutěž co k čemu, tak bych doporučoval lépe definovat to hodnocení. Navrhuji do 31.12. vkládat mince a pak to najednou ohodnotit až když to bude komplet. Hodnocení buďto jako doteď, tj. že účastníci navzájem nebo jiní uživatelé od 1 do 5, nebo vytvořit anketu s kliknutím, kde by se mohli vyjádřit i kolemjdoucí neregistrovaní.
Registrovaný uživatel
Charon napsal
sigur napsal
Charon, každý kto prihlási dukát do súťaže by mal ohodnotiť aj ostatných. Preto má barbarov krajší dukát menej bodov ako rektorov, hoci má viac pätiek. Alebo sa nakoniec budú počítať priemery, podľa ktorých sa urobí poradie?

Máš pravdu, že by měl každý ohodnotit, kdo i vloží svůj dukát, ale to záleží na každém. Teď se třeba zeptám hloupě a proč si ještě nehlasoval ty :-))), hlasování neznamená vložit dukát - pokud SVD nemáš tak se i tak můžeš zúčastnit. Jinak to nebude průměrem, ale počtem bodů. Tak hlasujte a vkládejte :P :P :P


Já bych asi preferoval výsledné hodnocení průměrem a do konečného hodnocení, aby bylo objektviní, by se dostaly mince, které hodnotili třeba 3 a více lidé...
Ale jen tak uvazuji... ;)
Moderátor
Hoši a děvčata, hlasování je dané, samozřejmě např. ten kdo vloží dukát a nehlasuje a ostatní hlasují co vloží SVD tak jsou sice znevýhodnění, ale přece je to soutěž, je to hra. Nejsme malé děti, jde přece si to užít, pokecat apod. a podívat se i na jiné SVD apod. A jak píše sigur, že ho tyto mince neberou - o tom to přece není. I když to není můj šálek, tak i přesto hlasuji - VŽDYŤ PŘECE O NIC NEJDE, bud se mi mince líbí nebo ne - tj celé, nikdo tady nechce po hlasujících, aby své hlasování zdůvodnovali. Můj názor, ale tj na každém :-)))
Ted jsem si všiml, že MIkyM, chce to dělat průměrem - ničemu se nebráním. Záleží na většině tj. to nejmenší. Hlavně HLASUJTE
« Poslední úpravu provedl(a) Charon v 20. 12. 2021, 19:12. »
Moderátor
rektor napsal
Jestli má být ta soutěž co k čemu, tak bych doporučoval lépe definovat to hodnocení. Navrhuji do 31.12. vkládat mince a pak to najednou ohodnotit až když to bude komplet. Hodnocení buďto jako doteď, tj. že účastníci navzájem nebo jiní uživatelé od 1 do 5, nebo vytvořit anketu s kliknutím, kde by se mohli vyjádřit i kolemjdoucí neregistrovaní.


Rektore děkuji za návrh, ale soutěž nám už skvěle běží a myslím, že vše je v pravidlech soutěže docela jasně definováno, včetně onoho hodnocení, od jednoho do pěti maximálních bodů .
Základem je samotná účast, abychom měli co průběžně hodnotit..
Datum soutěže je stanoven záměrně v zimním předsvatečním a svátečnim čase, kdy se předpokládá maximální účast.
Mimochodem hodnocení se mohou účastnit všichni, tvz. kolemjdoucí registrovaní uživatelé tohoto fóra, všichni včetně uživatelů ostatních sběratelských sekci, účelem soutěže je také zapojit a oslovit i neodbornou zdejší uživatelskou veřejnost..
V případě nerozhodneho skóre, jak jsem již uvedl v pravidlech soutěže o vítězi rozhodneme v soukromé konzultaci s uživatelem MikyM a nyní také Charonem..
Díky
Moderátor
MikyM napsal
Charon napsal
sigur napsal
Charon, každý kto prihlási dukát do súťaže by mal ohodnotiť aj ostatných. Preto má barbarov krajší dukát menej bodov ako rektorov, hoci má viac pätiek. Alebo sa nakoniec budú počítať priemery, podľa ktorých sa urobí poradie?

Máš pravdu, že by měl každý ohodnotit, kdo i vloží svůj dukát, ale to záleží na každém. Teď se třeba zeptám hloupě a proč si ještě nehlasoval ty :-))), hlasování neznamená vložit dukát - pokud SVD nemáš tak se i tak můžeš zúčastnit. Jinak to nebude průměrem, ale počtem bodů. Tak hlasujte a vkládejte :P :P :P


Já bych asi preferoval výsledné hodnocení průměrem a do konečného hodnocení, aby bylo objektviní, by se dostaly mince, které hodnotili třeba 3 a více lidé...
Ale jen tak uvazuji... ;)


Miky.

To, že je někdo málo, či dokonce vůbec nehodnocen, nebo naopak někdo hodnocen větším počtem členy fóra tak i to patří k soutěži a ve finále rozhoduje o výsledcích, nehledě na to zda je to fér, či ne. Takové jsou pravidla ..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
MikyM napsal
Charon napsal
sigur napsal
Charon, každý kto prihlási dukát do súťaže by mal ohodnotiť aj ostatných. Preto má barbarov krajší dukát menej bodov ako rektorov, hoci má viac pätiek. Alebo sa nakoniec budú počítať priemery, podľa ktorých sa urobí poradie?

Máš pravdu, že by měl každý ohodnotit, kdo i vloží svůj dukát, ale to záleží na každém. Teď se třeba zeptám hloupě a proč si ještě nehlasoval ty :-))), hlasování neznamená vložit dukát - pokud SVD nemáš tak se i tak můžeš zúčastnit. Jinak to nebude průměrem, ale počtem bodů. Tak hlasujte a vkládejte :P :P :P


Já bych asi preferoval výsledné hodnocení průměrem a do konečného hodnocení, aby bylo objektviní, by se dostaly mince, které hodnotili třeba 3 a více lidé...
Ale jen tak uvazuji... ;)


Miky.

To, že je někdo málo, či dokonce vůbec nehodnocen, nebo naopak někdo hodnocen větším počtem členy fóra tak i to patří k soutěži a ve finále rozhoduje o výsledcích, nehledě na to zda je to fér, či ne. Takové jsou pravidla ..


OK :D
Registrovaný uživatel
Kolegové sběratelé, numizmatici, sběratelé svatováclavských dukátu, Vám všem, přeji pěkné a klidné prožití nadcházejících vánočních svátků!
Moderátor
Taky se přidám k Mikymu s přáním, stejně jako minulý rok.. :)

VÁNOČNÍ SVATOVACLAVÁK...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já přátelé žádný sv.dukát vložit nemohu,páč žádný nemám :)
Ty 3 nebo 4 co jsem měl už jsem"prozíravě"prodal před pár lety kdy byly ceny mnohem níže.
No pokud mohu i já hodnotit pak bych to viděl takto:

Rektor - 4
Charon - 5
Barbar - 4 ....(+1 .. za nápad osvěžení fora) ;)
Inuit 007 - 5
Dirgas 666-4
MikyM - 5

Děkuji..L.
Moderátor
Přidávám se ke kolegům a přeji Všem krásné Vánoce i celý rok 2022 a ať mám jako převozník co nejméně práce :-))))

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Sběratel.com » Naše mince » Svatováclavské dukáty

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1