Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Svet sa ide zmenit

Vykupminci.cz
Numisargo

Svet sa ide zmenit

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tak zatím vše OK. Dal jsem si to na levé rameno neb v pravé ruce držím hůlku o kterou se opírám nebo strkám do důchodce v Kauflandů s dodatkem, jsem penzista, ta šunka je moje :mrgreen: .

PS-. Je to Astra, někdo ji zapomněl ve skladu a tak ji okrskáři píchají než se zkazí, další v červenci. :roll:

Po troch hodinách to nebýva také zlé.. ;)
Kolegovi bolo mierne blbo až na druhý deň. To Vám samozrejme neprajem Altmanne.
Zajtra napíšte. Ja som fakt zvedavý..
-s-
Registrovaný uživatel
Mně bolela ruka ale nijak tragicky, cítil jsem se unavený.
Druhý den už v pohodě ale kvůli domácím pracem jsem ještě trochu polehával ;)
Registrovaný uživatel
Forpus napsal
to Odoakar: neříkám, že se něco z toho nemůže stát, ale podle čeho tak soudíte proboha?? Takhle to spíš vypadá jako kdyby jste to psal na muchomůrkách...

ked sa napriklad slovensky minister financii Heger
(btw, nasledne zazracnou rosadou vymenivsi si stolicku s premierom Matovicom)
prekecne, ze cielom reformy dane z nehnutelnosti bude:
Pracovat a nevlastnit!
sice ziadne podrobnosti planovanej danovej reformy ministerstvo nezverejnilo,
ale zaroven ju uz oznacilo za hoax na svojom FB profile!
pekny paradox.
predpokladam ze schvalenie dotycneho zakona prebehne este v trvani
prepotrebneho nudzoveho stavu. pekne pod poklickou.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Mně bolela ruka ale nijak tragicky, cítil jsem se unavený.
Druhý den už v pohodě ale kvůli domácím pracem jsem ještě trochu polehával ;)

Ten kolega, ktorého som tu spomenul, bol už na tretí deň ako ryba. Očkovaný bol 11.04. v Trenčíne, tam, kde bývali burzy. Zatiaľ OK.
Ale..Dnes máme 26.04. a kolega už tri dni nebol v práci, je mu zle, nemá čuch, dnes bol na PCR. Ja si myslím, že je pozitívny. Zajtra to budem vedieť.
Prekvapilo ma to, myslel som, že aj cca po 14 dňoch už bude organizmus aspoň čiastočne pripravený na inváziu a zjavne nebol. Hlavne keď prejavil (organizmus kolegu) známky nejakej obrany, budovania imunity..
Takže chlapci opatrne až do 2 dávky a aj pár dní naviac.
-s-
Moderátor
Pánové, mně je opravdu celkově dobře, tedy přijatelně, byl jsem těmi různými odbornými posudky i vyděšený, ale dnes je to již 24 hodin a žiji zcela OK s přihlédnutím k věku, stavu mysli, náboženství i politickému postoji doma i v zahraničí (Slovensko). :P
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pánové, mně je opravdu celkově dobře, tedy přijatelně, byl jsem těmi různými odbornými posudky i vyděšený, ale dnes je to již 24 hodin a žiji zcela OK s přihlédnutím k věku, stavu mysli, náboženství i politickému postoji doma i v zahraničí (Slovensko). :P

Pohoda Altmanne.. ;)

Tak a kolega je pozitívny, volal som s ním, má extrémne mužný hlas a stále kašlal.
Ale ináč, že sa to dá zvládnuť, že bolo pár dní before horšie..
Prekvapkalo ma to, že to schytal. Za včera boli v okrese 2 pozitívni a jeden z nich bol práve on..
Očkovaný.. Asi treba dlhší čas na to, aby sa telo ubránilo agresorovi.
-s-
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pánové, mně je opravdu celkově dobře, tedy přijatelně, byl jsem těmi různými odbornými posudky i vyděšený, ale dnes je to již 24 hodin a žiji zcela OK s přihlédnutím k věku, stavu mysli, náboženství i politickému postoji doma i v zahraničí (Slovensko). :P


Nie všetci všetko znášajú rovnako. Buďte rád...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Pro jistotu a pro všechny, netřeba se bát, nebí to ani při očkování ani později a tak tedy zkuste to.
_______________
Registrovaný uživatel
Naša generácia bola pravidelne očkovaná a nikto sa Vás nepýtal, škola zahlásila dnes bude očkovanie všetci povinne do radu, tu nie je dôvod na obavu. Neistota je len vtom, farmafirmy vsadili viac na biznis a žiaľ mimo Rusov čo na SARS vírus experimentovali už od roku 2012 a dosť úspešne, ostatný to začali prezentovať ako geopolitiku a rNRA nemá nikto preskúmané čo bude o 5-7-10 rokov :evil:
Vektor je odskúšaný dlhodobo...

Pokiaľ je demokracia ako prezentujú naši politici nemali by aj za cenu pádu vlády ľudom brániť výber vakcíny. Nakoniec to platíme My všetci a nie Oni.
Pokiaľ mám posudzovať natláčanie nám vakcín podľa toho ako skvele vládnu, mám s toho " strach"... :roll: , že aj odporúčané vakcíny budú také isté. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Svet sa ide zmenit

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1