Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Svetozár Pavlík- Vyznamenání a odznaky třetí říše pdf.

Vykupminci.cz
Numisargo

Svetozár Pavlík- Vyznamenání a odznaky třetí říše pdf.

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Svetozár Pavlík- Vyznamenání a bojové odznaky třetí říše
« Poslední úpravu provedl(a) milstr v 1. 4. 2009, 15:19. »
Registrovaný uživatel
pane Pavlík, těžko to vysvětlit, můj příbuzný zdědil "si myslím" únikátní sbírku odznaků, nášivek atd. / jeho táta byl velký lampasák/. Já jsem to chtěl nafotit a dát svědomitě do aukra položku po položce. Pak mi došlo, že bych to dělal 2 roky, protože těch odznaků je 23.000. Už jenom pohledem na aukro jsem si uvědomil unikátnost mnohých . Pokud by jste měl chuť podívat se, nebo vydělat na event.prodeji.
Moderátor
:shock: :roll:

milan manak napsal
pane Pavlík, těžko to vysvětlit, můj příbuzný zdědil "si myslím" únikátní sbírku odznaků, nášivek atd. / jeho táta byl velký lampasák/. Já jsem to chtěl nafotit a dát svědomitě do aukra položku po položce. Pak mi došlo, že bych to dělal 2 roky, protože těch odznaků je 23.000. Už jenom pohledem na aukro jsem si uvědomil unikátnost mnohých . Pokud by jste měl chuť podívat se, nebo vydělat na event.prodeji.
Registrovaný uživatel
:mrgreen: pane spravte par fotiek a dajte ich sem nech sa pozrieme
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Pan Pavlík zemřel 9. ledna tohoto roku. Mám poct že se zabil na motorce.
Jeho spoluautor a kamarád pokračuje v jeho práci a chtěl by vydat zbývající 4 díly, (dva už vyšly).
Druhý díl si můžete koupit zde, dotisk prvního objednat -
http://www.nemeckavyznamenani.cz/katalog-knih

milan manak - pokud by bylo nějaké foto bylo by jedině dobře.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Svetozár Pavlík- Vyznamenání a odznaky třetí říše pdf.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1