Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » T.G.M otazka ?

Vykupminci.cz
Numisargo

T.G.M otazka ?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Otazka , co je zajimave na ty celistvosti?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Že někdo v den úmrtí TGM vyhrabal neplatnou známku s jeho portrétem, nalepil na dopis a poslal.
Registrovaný uživatel
Teda ja to objevil nahodou z nudy, ale jak to pisete, tak mne to pripada ze se to tak delalo a je to asi zcela bezne asi ? Jo aj tak dobry dik 😀
Registrovaný uživatel
Asi si nekdo v Roce 1927 chtel poridit mercedesa 🤣( adresat) Ma oblibena, je moznost zjistit Wasserzeichen / vodoznak cesky Spravne? Na znamkach jsem us to delal ale na celistvosti ne .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
T.G.M 500 V 3 tarifu taky neni spatne 👍 a jeste kratka cislice ale asi neni ultramarinova neva aj tak potesila...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
8) Panove co si myslite mam ty balikove pruvodky 2 krat ( bratricci😀) muzete mrknout na barvu u te jeden znamky 200 hradcany zoubkovana , mne se zda jako svestkove modra? Co myslite

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den Donnovan- koukám, že máte pěkné věci. Vzhledem ke skrytému mailu využívám této možnosti k dotazu zda nemáte nějaké novinové známky Sokol v letu? Sbírám specializovaně pouze toto vydání. Děkuji za případnou odpověď.
K té dopisnici s 1h si osobně myslím, že jde o velice zřídkavé použití jednohaléřové hodnoty bez filatelistického úmyslu.
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Zdravim zoubek dekuji potesilo... neco malo mam Posilam foto👍 E mail denishrbek@ hotmail. Com 👍

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vracim se k tematu balikove pruvodka zajima mne... ! Obe pruvodky 20.4 1920 tun v 3 tarifnim obdoby.. mam katalogy tam se pise ze je vyskyt ojedineli? Mne zajima hlavne ta Barva na ty 200 hradcany Zoub. Myslite ze to muze byt svestkove modra? Ja ji tak vidim . Posilam jeste par foto jestli nevidite retus pozadi ? Asi ne co a ta jedna 100 hneda deskovou vadu v napisu ceska pismeno C , jo proste jakekoliv informace mne zjimaji at muzu porovnat s Tim co si myslim. Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
👍

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tá 100 hal Hradčany známka je 48. známkové pole z 2. tlačovej dosky.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Diky smith 😀co ten vyskyt v 3 to? A ta barva mne zajima pokud muzu poprosit
Registrovaný uživatel
Donnovan-napište prosím na můj nail. Na ten poslaný nejde odeslat.
mirahorak@iol.cz
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Zdravim potreboval bych pomoct a nasmnerovat na tema o padelky osvobozena rep , hledal jde exponet nenasel ! Dekuji
Registrovaný uživatel
Ojedinela 5 ti nasobna frankatura H.a.v 200 h typu 2 . HZ 13/3/4.-13 .1/2 Direktion skoda Plzen 21.6.1924 rec+ Exspress do Biel 23.6.1924 schweiz v 5 TO to je vzacna 5 nasobna frankatura

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim. Ma tohle nejakou cenu? Na jedne strane chybi zoubkovani.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim zde neco zajimaveho bohuzel si nejsem 100% jisty jestli se muze jednat o filatelistickou postu ? Firemni celistvost adresat .
JUBILEJNI ZNAMKY 1923
Maly vyskyt pouzitipriplatkovich znamek na proslich celistvostech a to jeste zde celistvost s razitkem datum prvni den platnosti 28.X.23 Razice + CS1-- R - nalepka vyplaceno kompletni serie znamek a poslano vlakovou postou do Bayernu prichozi vlakove raz.München - Hof- Bahnpost.Zug,22 + tentyz den 28.X.23
Zajimal by mne zde vas nazor jestli se jedna o filatelistickou postu ? Diky😉

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Bezcenné, vyhodiť.

Michael2213 napsal
Zdravim. Ma tohle nejakou cenu? Na jedne strane chybi zoubkovani.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím. Podlě mě tarif byl: 2 /dopis/+ 2,5/R/=4,5Kč příplatek za dalších 20g 1,25 Kč.
Frankováno je 6,5Kč. Tedy za mě poštou prošlý, ale filatelistický a přeplacený dopis. Do sbírky si takové neberu. Ale je to věc pohledu.

Donnovan napsal
Zdravim zde neco zajimaveho bohuzel si nejsem 100% jisty jestli se muze jednat o filatelistickou postu ? Firemni celistvost adresat .
JUBILEJNI ZNAMKY 1923
Maly vyskyt pouzitipriplatkovich znamek na proslich celistvostech a to jeste zde celistvost s razitkem datum prvni den platnosti 28.X.23 Razice + CS1-- R - nalepka vyplaceno kompletni serie znamek a poslano vlakovou postou do Bayernu prichozi vlakove raz.München - Hof- Bahnpost.Zug,22 + tentyz den 28.X.23
Zajimal by mne zde vas nazor jestli se jedna o filatelistickou postu ? Diky😉

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Lepší je něco takového: R,Ex dopis v V.TO
frankatura: 1/dopis/+ 2/R/ + 1 /Ex/= 4,- 3 barevná frankatura
Filatelista v tom měl prsty, ale je to řádně vyplacené a prošlé v první den vydání.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jinak obdivuji některé Vaše dopisy: TGM 1920 125h krátká příčka v "2" nebo 5-ti násobná HV1923 200h na R,Ex dopisu do ciziny. To se nevidí a já osobně to zatím marně scháním.
Registrovaný uživatel
Na pamnet pateho vyroci samostatnosti Ceskoslovenske rep.budou vydavany 28.X.23 jubilejni postovni znamky s obrazem Prezidenta podle navrhu. Svabinskeho.
Znamek let pouzivat od 28.X.23 do 31. XII. 23 zasilek tuzemskych i do ciziny. PRODAVAJI SE SE 100% PRIRAZKOU . Z vytezku Techno znamek bude rozdelena Castka zbyvajci po srazce vyrobniho nakladu a jmenovite hodnoty , mezi tyto socialne humanni instituce napr Csl cerveny kriz, atd..
Registrovaný uživatel
Taky krasne 👍😂Diky za reakci 😁 myslim ze ona emise je na 99% vse filatelisticka ovlivnena posta
Registrovaný uživatel
Tema T.G.M
Soukroma dopisnice zaslane Rec- Ceska- Kamenice 26.6.21 Wilsdorf bei Bodenbach (Decin) 4 TO porto125,rec + 40h =165h zde vyplaceno emise T.G.M 125 typ 1 a emise OR 40h typ 1 radkove .zoub. 13,3/4 krasna frankatura

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prohlizim tu dopisni a asi jsem urcil u te znamky OR 40h spatne zoubkovani ?? Nevim to s uritosti ale myslim ze se jedna o HZ-14 lezmy hreben ? Muzu poprosit o potvrzeni vice zkusene 🙂 predem dekuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » T.G.M otazka ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1