Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Taky kus designové krásy.

Vykupminci.cz
Numisargo

Taky kus designové krásy.

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ledová, netečná industriální nádhera.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Syn se ptá...copak je to za hračku :) ?
Registrovaný uživatel
Tzv . Univerzal - prüftafel " , čili v překladu " testovací panel " , zkoušečka el . proudu . Chvíli jsme přemýšlel , zda to sem patří , ale vzhledem k tomu , že jsem si věc pověsil do pokoje na zeď , jako kus výtvarné krásy , usoudil jsem,že snad ano . Krása, která ve své době neměla ambice býti obdivována . Očekávala, že bude jen němě sloužit .
Registrovaný uživatel
A to je obraz,alebo máš zavesený len ten panel bez garážovej brány...?
Skutočne neviem. :P
-s-
Registrovaný uživatel
Petrarca a je tam nejaký štítok roku výroby? Ten panel by nepôsobil lepšie v nejakom ráme? Zaujímavý to nápad, no manželka by ma s tým do obývačky nepustila. Možno do nejakej kancelárie alebo pracovne.
Registrovaný uživatel
Má to výrobní číslo a typ , viz . štítek .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Šak toto je Stani testovací panel . Na elektriku , vieš . No počul som , že pred vojnou , v čas výroby tochto panela , něbolo na Slovensku iného svetla ,len zbojnických a partyzánských ohňou , však ? :P
stani napsal
A to je obraz,alebo máš zavesený len ten panel bez garážovej brány...?
Skutočne neviem. :P
-s-
Registrovaný uživatel
To není panel do obýváku , to je ložnicová záležitost .
TONY-KK napsal
Petrarca a je tam nejaký štítok roku výroby? Ten panel by nepôsobil lepšie v nejakom ráme? Zaujímavý to nápad, no manželka by ma s tým do obývačky nepustila. Možno do nejakej kancelárie alebo pracovne.
Registrovaný uživatel
Taky se mi ten panel líbí!
Registrovaný uživatel
Kdepak jsou naše holčičky , Filomena, Kolemjdoucí . Aby se nám tak ještě někde toulaly a vrátily se v očekávání , či " v naději ".
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Šak toto je Stani testovací panel . Na elektriku , vieš . No počul som , že pred vojnou , v čas výroby tochto panela , něbolo na Slovensku iného svetla ,len zbojnických a partyzánských ohňou , však ? :P
stani napsal
A to je obraz,alebo máš zavesený len ten panel bez garážovej brány...?
Skutočne neviem. :P
-s-

Dobre hovoríš.Bolo to ešte horšie..Ani len tie partizánske ohne/ohňov sme pred vojnou nemali :P
Tiež čakám na pani Kolemjdouci,či sa Ti ku tomu odborne nevyjadrí.. :)

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/elektronicke-merici-pristroje-vse-sem-32782

Len tá designová krása v názve ma odradila od toho,aby som Ti ten odkaz neposlal skôr. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
petrarca napsal
Šak toto je Stani testovací panel . Na elektriku , vieš . No počul som , že pred vojnou , v čas výroby tochto panela , něbolo na Slovensku iného svetla ,len zbojnických a partyzánských ohňou , však ? :P
stani napsal
A to je obraz,alebo máš zavesený len ten panel bez garážovej brány...?
Skutočne neviem. :P
-s-

Dobre hovoríš.Bolo to ešte horšie..Ani len tie partizánske ohne/ohňov sme pred vojnou nemali :P
Tiež čakám na pani Kolemjdouci,či sa Ti ku tomu odborne nevyjadrí.. :)

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/elektronicke-merici-pristroje-vse-sem-32782

Len tá designová krása v názve ma odradila od toho,aby som Ti ten odkaz neposlal skôr. ;)
-s-



Stani,
přeji pěknou neděli,
ale toto by nebyl můj šálek kávy,
nevidím v tom nic jiného,
než krám, který by asi skončil ve sběrném dvoře,
f
Registrovaný uživatel
Stani , díky moc , už jsem jej přiložil na ono Vámi přeposlané vlákno .
Registrovaný uživatel
Ako sme si pekne pokecali.Pohoda lesní,ako by povedala p klmjdc,bažinní.. :P

fm,mne bolo jasné,že Vás to neočarí,ale ja by som to tiež nevyhodil.Práveže,keby som to niekde našiel,tak by som to dotrepal domov.Chudera Anča.Ale už si zvykla. :)
-s-
Registrovaný uživatel
tak... já bych to dotvořila, umělecky, zarámovala pod sklo do hluboké pasparty + tmavý rám se zlacenou vnitřní lištou (pravé zlato na vysoký lesk), pochopitelně pod sklo... a pak bych přemluvila kamaráda kunsthistorika, který by k tomu napsal odborné pojednání a našel nějakého snoba, který by to za těžké prachy koupil a pověsil si to do kanclu... a ještě lépe, který by pak přemluvil další snoby, kteří by mi za další podobné výtvarné počiny utrhali ruce ;)...
Registrovaný uživatel
Mne ten Váš príspevok google preložil tak,že by to letelo,až by sa za tým prášilo..., :roll: či? :P
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Mne ten Váš príspevok google preložil tak,že by to letelo,až by sa za tým prášilo..., :roll: či? :P
-s-


To bylo na mě?
Pokud ano, tak to, co jsem napsala, berte doslova.
Ovšem i s nadhledem... protože jak myslíte, že se dělá "U"mění?
To nic nemění na tom, že samo o sobě je to moc hezká věc.
Chce to jen nápad. A jméno.
A mohl by se z toho stát stát objekt...
;)
Registrovaný uživatel
Pověsil jsem do ložnice a lákám na to děvčata . Prostě něco jako dřív se lákala děvčata na " Sbírku motýlů ". ))))
Kolemjdouci napsal
tak... já bych to dotvořila, umělecky, zarámovala pod sklo do hluboké pasparty + tmavý rám se zlacenou vnitřní lištou (pravé zlato na vysoký lesk), pochopitelně pod sklo... a pak bych přemluvila kamaráda kunsthistorika, který by k tomu napsal odborné pojednání a našel nějakého snoba, který by to za těžké prachy koupil a pověsil si to do kanclu... a ještě lépe, který by pak přemluvil další snoby, kteří by mi za další podobné výtvarné počiny utrhali ruce ;)...
Registrovaný uživatel
Krásně vyleštěný pertinax-nevodivý materiál,na to dostaneš i 4% chlapa.Já když jsem bývalce pověsil Art-Protis od Míry Štolfy,tak se málem osypala.Dneska mám Štolfů víc a manželku žádnou....
Registrovaný uživatel
Plačící ženu jsem dávno vyhnal a už jen sem tam nějakou kočičku na hraní a jinak knihy a sběratelské rozkoše.
jaran napsal
Krásně vyleštěný pertinax-nevodivý materiál,na to dostaneš i 4% chlapa.Já když jsem bývalce pověsil Art-Protis od Míry Štolfy,tak se málem osypala.Dneska mám Štolfů víc a manželku žádnou....
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Plačící ženu jsem dávno vyhnal a už jen sem tam nějakou kočičku na hraní a jinak knihy a sběratelské rozkoše.
jaran napsal
Krásně vyleštěný pertinax-nevodivý materiál,na to dostaneš i 4% chlapa.Já když jsem bývalce pověsil Art-Protis od Míry Štolfy,tak se málem osypala.Dneska mám Štolfů víc a manželku žádnou....
To je rozum ;)
Registrovaný uživatel
Petrarco....nechte mi to za 500 :D je to málo ale někde prodělat musíte?? :P
Registrovaný uživatel
Ještě bych slyšel na 4000, - s poštou .Zkusím e- bay , Němci těch 200,- eur dají.
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Ještě bych slyšel na 4000, - s poštou .Zkusím e- bay , Němci těch 200,- eur dají.


Alles Gute !! :P
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Ještě bych slyšel na 4000, - s poštou .Zkusím e- bay , Němci těch 200,- eur dají.

Jawohl ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Taky kus designové krásy.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1