Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA CHLADNÉ ZBRANÉ VŠECHNO SEM !!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

TÉMA CHLADNÉ ZBRANÉ VŠECHNO SEM !!!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
No, já osobně vidím jen malou opravu, jinak OK.
Registrovaný uživatel
Rád bych se zeptal, je li tu nějaký expert na ruské chladné zbraně, jestli tyhle kordíky musí mít nějaké značení výrobce ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Čepel celá je vlastně "štyk" je to blbe focené. Dálka. Jinak to nevypadá špatně. Otázka také je, kde jste to koupil. Většina zbraní však má značení, ale toto je válečný kus tak nemá. Je ta čepel zcela původní, jak vypadá špička?
Registrovaný uživatel
tady nějaké foto navíc. ano je to čtyřhranná čepel, prodejce je od nás, zaručuje, že to je originál dovezen legionářem z Ruska a mám možnost do toho jít, ale rád bych si byl jistý vším nebo chce fůru peněz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Když se kordík rozdělá, může tam být značka, ale to nedělejte to musí udělat odborník. Na čepeli je nějaký lept? Nebo co to vidím? Já bych do toho šel, ale Vám radím, čekejte a musíte získat opravdu odborný dohled. Lepší, než já tady určuji dle foto.
Registrovaný uživatel
Altman, dekuji za nazor, uvidim jestli se jeste nekdo vyjadri a utvrdi me :-)
Registrovaný uživatel
Nepíšete, co znamená "fůra peněz". Pokud je to opravdu dost, doporučuji sepsat kupní smlouvu s výhradou odstoupení od kupní smlouvy v dohodnutém termínu v případě zjištění jakékoliv neoriginality či úpravy a vyfocení té věci k identifikaci spolu se smlouvou. Již u toho poznáte, zda prodávající ví více, než říká.
Registrovaný uživatel
Uvidím jak to dopadne, ten kordík včera končil na aukru a i když jsem jej nevyhrál prodejce mě kontaktoval, že jej můžu mít. Hned 5 min po skončení aukce . A ted vidím, že ten samý přihazující s jedním komentářem co tu aukci včera vyhrál u něj přihazuje u končících aukci dnes dál. Tak si říkám nevím nevím, optal jsem se na tu kupní smlouvu, ale moc chutí s tím prodejcem dál jednat ztrácím
Registrovaný uživatel
petan napsal
Uvidím jak to dopadne, ten kordík včera končil na aukru a i když jsem jej nevyhrál prodejce mě kontaktoval, že jej můžu mít. Hned 5 min po skončení aukce . A ted vidím, že ten samý přihazující s jedním komentářem co tu aukci včera vyhrál u něj přihazuje u končících aukci dnes dál. Tak si říkám nevím nevím, optal jsem se na tu kupní smlouvu, ale moc chutí s tím prodejcem dál jednat ztrácím
Přihazuje si sám a od takových dál.
Moderátor
Vždy si jen řeknu: Altmanne jsi kus vola.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
petan napsal
Uvidím jak to dopadne, ten kordík včera končil na aukru a i když jsem jej nevyhrál prodejce mě kontaktoval, že jej můžu mít. Hned 5 min po skončení aukce . A ted vidím, že ten samý přihazující s jedním komentářem co tu aukci včera vyhrál u něj přihazuje u končících aukci dnes dál. Tak si říkám nevím nevím, optal jsem se na tu kupní smlouvu, ale moc chutí s tím prodejcem dál jednat ztrácím
Přihazuje si sám a od takových dál.
Když jsem byl na Aukru a nicky přihazujících byly normálně viditelné, tak jsme se s kámoši vždycky domluvili a tomu šíbrovi jsme to vždycky vyšroubovali aukci do astronomických výšin a pak už cenu nezvyšovali. On si pak poslední částku přihodil sám a vyhrál. Efekt to mělo v tom, že prodal sám sobě a zaplatil provizi Aukru, takže v podstatě nic neprodal a jen platil a platil provize :D Největší majstrštyk se nám tehdy podařil, jestli si dobře vzpomínám u dýky NSKK , kdy jedním z nás byl poslední příhoz 14 995 a on to zaokrouhlil a zaplatil majlant na provizi a s dýkou se mohl vyfotit :P
Registrovaný uživatel
Sice jsou nicky skryté, ale stejně to je pořád zjistitelné, protože se to dá zjistit z ukončených aukcí prodávajícího. Historie příhozů u ukončených aukcí a je tam vidět kdo mu pořád přihazuje v jednotlivých aukcích, i když tam je já nevím A...T 12 například u těch příhozů.
Registrovaný uživatel
Petane řekni mu, že máš podezření, že si v aukcích přihazuje sám. No a budeš kontaktovat Aukro s tímto podezřením. Když bude rozumný, tak ti rád sleví, aby jsi ho neprásknul :P S tím práskáním bych si nedělal hlavu, protože on je větší hajzl , prostě bys přemistroval mistra :)
Registrovaný uživatel
jeho odpověd, že to dělá každý druhý to přihazování
Registrovaný uživatel
Petane, tak kolik byla ta cena, ať to nemusím hledat na Aukru. Tu informaci už jsi sem měl dát. - A ty "vlastní příhozy/provize z prodeje" stejně nějaký hejl zaplatí. Jsou mezi námi sice machři, kteří dovedou "očním kontaktem" s fotografií rozpoznat originál :-)))), ale u těchto věcí je třeba mít určitou odbornost, nebo podrobné informace. Ono stačí málo, např. zkrácení, výměna nějaké součásti, záměna z jiné a pod. a z drahého Originálu se může stát Černý Petr. Pokud nemáš záruky a vědomosti/informace - nekupuj, zaplatíš "školné".
Registrovaný uživatel
32600 a hned 5 minut po skonceni aukce, že když něco připlatím, pořád to může být moje
Registrovaný uživatel
33.000 Kč je cena, kdy je obezřetnost na místě. Jedině s kupní smlouvou, jak jsem napsal dříve, ale i v tom lze narazit. Znám např. debila i IQ houpacího koně, který má X exekucí, nic nemá a prodejem padělků všemožných dýk se živí již nejméně 15 let a dobře. Ten by podepsal kdejakou smlouvu a výsledkem by byla nevymahatelnost kupní ceny. Tedy při jakékoliv kupní smlouvě je nutné znát i poměry prodejce, čímž netvrdím, že tvůj je podvodník. Dojeď se k němu podívat, když o to tak moc stojíš, posuneš se dál a poptáš.
Moderátor
Za kvalitní věci je nutno jet se podívat. Dělal jsem to i u vyznamenání. Fotografie hodně naznačí, ale lze i mnohé skrýt. Zde má Lachtan pravdu.
Registrovaný uživatel
Lachtane, s tou provizi to neni tak jednoznacne. Ja jednou koupil vazu, ktera byla omylem inzerovana 2x, prodejce se omluvil. Prisel me pak automatickej mail z Aukra, ze si prodejce narokuje neplatit provizi. Jen jsem potvrdil, ze jsem neobdrzel a verim, ze prodejce neplatil nic.
Registrovaný uživatel
Já se toho nakonec vzdám, prodejce, že by to i dovezl, stojí si zatím, že to je originál, ale ta myšlenka to od něj převzít a vědět, že s tou aukcí špekuloval, raději ji oželím, aby byl mír zachován

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA CHLADNÉ ZBRANÉ VŠECHNO SEM !!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1