Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Vykupminci.cz
Numisargo

TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dotaz se mi nezobrazuje, zkusím to ještě takto.
Dobrý den všem. Sklo nedělám, nerozumím mu, ale tohle mne dnes na blešáku zaujalo natolik, že jsem si udělal radost.
Věděli byste někdo, kdo je výrobce, případně autor návrhu? Váza má rozměry cca 15 x 20 cm, váha je 1,8 kg. Děkuji za informace i názory.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Registrovaný uživatel
Prosím moderátora tohoto vlákna, aby odstranil mé příspěvky č. 1526 a 1527. Ani jeden z nich se mi nezobrazuje, tak nechci plevelit toto vlákno. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Všetko sa zobrazuje, v čom je problém...?
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Všetko sa zobrazuje, v čom je problém...?
-s-

Jsem zvyklý kliknout na Kde to žije... a dnes mi to zlobilo a viděl jsem stále jen předchozí příspěvek. Teď už je to snad OK, takže se omlouvám za zdvojený dotaz a těším se, že se něco dozvím.
Registrovaný uživatel
Profa napsal
Prosím moderátora tohoto vlákna, aby odstranil mé příspěvky č. 1526 a 1527. Ani jeden z nich se mi nezobrazuje, tak nechci plevelit toto vlákno. Děkuji.


Všetko OK.

Zrejme požiadavka neaktuálna ?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Možná příspěvek 1527, aby nebyl dvakrát stejný, případně i další, které nesouvisejí se sklem, ale s mými technickými problémy. Děkuji.

Všetko OK.

Zrejme požiadavka neaktuálna ?
Registrovaný uživatel
Aktuálne aj ja vidím h....o, nie 2x príspevok s červenou, hranatou vázou, taká nejaká to bola.
Zákrok sa podaril, pacient zomrel.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
Zkusím to znovu.
Věděli byste někdo, kdo je výrobce, případně autor návrhu? Váza má rozměry cca 15 x 20 cm, váha je 1,8 kg. Děkuji za informace i názory.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Teraz už len čakať. ;)
Niekto sa ozve.
-s-
Registrovaný uživatel
Já vím, nejsem netrpělivý. Jak už jsem psal výše, váza se mi líbila. A kdybych zjistil, že je to zajímavý sběratelský kus, bude to ještě lepší.
stani napsal
Teraz už len čakať. ;)
Niekto sa ozve.
-s-
Registrovaný uživatel
Dobry den.Pozna niekto autora mojej vazy? Zdena Strobachova mozno?
Jadro je tmavo fialove, len to tazko ofotit.Oproti svetlu ale nadherna syto fialova.Videla som podobnu v starom casopise Z.Strobachova 1965,ale nikde v nete.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Snazim sa poslat foto v normalnom formate, ale nejak sa mi to nedari.Ospravedelnujem sa, neviem preco mi to neide normalne.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
model 6430,Škrdlovice.Zdena Strobachová.
Registrovaný uživatel
Oh , to bolo rychlovka! Dakujem!
Registrovaný uživatel
Moc hezka vaza

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mam tento obrazok, len moja ma ovela tmavsie jadro , preto som si nebola ista.Dakujem za potvrdenie.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobre rano spolu,

po vcerajsom uspechu , mala by som este jednu vazu, ktoru neviem identifikovat.A jednu ktoru predpoklam ze by mala byt od F.Viznera.Obe su tazke,cira skoro 3kg, mam uz dlhsie.Modra ,,len“ 2,3kg😊, myslim ze je to F.Vizner.
Pozna ich niekto?
Vopred vdaka za vase vedomosti!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ta modra.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry den, modra Vizner. Tu druhou ja neznam, ale vypada zajimave :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak ozaj Vizner, vdaka chladic!!! Nieje moje kafe, ale stala 5€ na bazare, tak mi jejr bolo luto😂😂😂.
Ta cira je naozaj velmi pekna, jedna z mojich oblubenych, jedina co nieje identifikovana 😛.
Registrovaný uživatel
tem modrejm se na Slovensku libi :) ja koupil jeji sestru 7628 od pana z Ziliny, ale teda za vic jak 5Euro :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jeej tak tie by patrili spolu 😂😂! Ja som ju posledny vikend kupila ,skor z lutosti z online bazara za 5€.Zbieram skor lisovane sklo a hutne ked sa mi nieco zvlast paci...
Urob ponuku a budes mat dve.😊
Registrovaný uživatel
dobry den, diky, tem by bylo urcite spolu lip :), muzem komunikovat pres mail, prosim, p.c.h(@)post.cz
« Poslední úpravu provedl(a) chladic v 15. 5. 2020, 7:15. »
Registrovaný uživatel
Poradí mi někdo firmu a období . Rozměry : Zelený: 26 x 3,5 cm , Modrý : 27 x 4 cm . Díky .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dostal jsem tip, že by autorem mohl být Ivo Rozsypal. Protože do skla nadělám a z vyhledavačů na mne nic nevypadlo, zkouším opět místní znalce. Mohlo by být? Děkuji.
Profa napsal
Věděli byste někdo, kdo je výrobce, případně autor návrhu? Váza má rozměry cca 15 x 20 cm, váha je 1,8 kg. Děkuji za informace i názory.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

:lol: Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1