Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Termíny búrz

Vykupminci.cz
Numisargo

Termíny búrz

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Krakovany sú smetisko kam sa natlačia páni v maskáčoch skôr ako kupujúci, nazhŕňajú smetie na svoj stôl a potom predávajú. Áno, aj na smetisku sa nájdu zaujímavé, pekné a užitočné veci, ale stále je to skládka. ;)
Registrovaný uživatel
Páni v maskáčoch tam nechodia , zrejme platnosť nového zákona pribrzdila aktivity.
Býva tam zasa poriadok - teda vrámci možností. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Bol som tam po tom, ako nový zákon nadobudol platnosť a videl som tam plejádu tých istých tvárí v tých istých maskáčoch, s tými istými rozprávkami. ;)
Moderátor
... a žeby platnosť nového zákona pribrzdila nejaké aktivity je podľa mňa omyl. Možno nebudú okato predávať (možno to ste mali na mysli), ale turistiku pestujú naďalej a vo veľkom.
Registrovaný uživatel
Verím; B je správne :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Zákon tu bol aj predtým, teraz sa len viac medializoval, na hľadanie to nemá žiadny vplyv. Kým sa hľadač sám neprizná že hľadá archeo.
Moderátor
Archypov napsal
Bol som tam po tom, ako nový zákon nadobudol platnosť a videl som tam plejádu tých istých tvárí v tých istých maskáčoch, s tými istými rozprávkami. ;)

A co hezkého povídali? Půdní nález? Vždyť to našli v půdě.. :mrgreen:
Moderátor
Vidím že to poznáš. :D
Registrovaný uživatel
Kludne nech hľadajú dalej ,ale kua jamy môžu zahrabávať. :?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
chcel by som sa spytat na burzu v lučenci... mala by byt 28.01.
boli ste tam uz niekto? oplati sa tam zajst?
Dakujem Drnco
Registrovaný uživatel
drnco dakujem za odpoved premna tam moc toho nebolo. Ja z videnia poznam jedneho mladeho ktory predava v Nitre vetsinou tam ma sable a nejake zelezne krize, odzaky, a na stole ma cedulu ze vykupuje stare nemecke veci. Mne sa najviac paci z burz na Slovensku iba Trencin a Nitra pretoze to mam asi pol kilometra. A v Rakusku sa mi paci blsi trh vo Viedni.
Registrovaný uživatel
V Lučenci to býva z mincami dosť slabé.
Registrovaný uživatel
Beppo:inak som sa cudoval kollko luid tam prislo bo tam obvykle byva taka polovica s toho co tam bolo v sobotu...
Dula77: a porovnanie krakovany a lučenec je ktora burza lepsia-silnejsia?
Dakujem
Registrovaný uživatel
Krakovany nepoznám, porovnal by som to z Banskou Bystricou.
Registrovaný uživatel
dula77:dakujem
Registrovaný uživatel
Krakovany majú svoje čaro hlavne v lete , škoda ťažko dlhodobe budovanú tradíciu si skazili niekolkými zákazmi. :?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
V lete je velmi dobra burza na červenom kameni...
chodi tam vela bratislavakov a vela ludi s detmi,spajaju burzu s vyletom na na hrad červeny kamen ale musi byt pekne počasie...
Registrovaný uživatel
Červený Kamen sa mi vlani páčil, kupil som tam dva pekné obrazy aj nejaké mincičky a pekné krištálové vecičky , super pekné, hustý jemný brus no nádhera. :shock:
Nakoniec aj posedenie na nádvorí pri káve má svoje čaro. Len tie vystavené veci na hrade ...... je čo zlepšovať. :?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
tak s tym uplne suhlasim ze na tom hrade by sa mohli trosku viac posnazit. ak vyjde pocasie tak tato burza je ozaj super. na vychodnom slovensku nebyvaju taketo nejake burzy? napr. spišskom hrade alebo na nejakom inom?
Registrovaný uživatel
uz su tie terminy pre burzu v Nitre ? Zatial to nikde nieje. Tak sa pytam ci nahodou otom nieco niekto nevie.
Registrovaný uživatel
v sobotu je Trenčín, asi sa zúčastním
Registrovaný uživatel
Ak bude dobré počasie, idem pozrieť aj ja do TN. Ale bude to skôr rodinný výlet, takže sa tam skôr ako o 9:00 nedostanem, zaujímavé mince sa mi teda asi neujdú a jak poznám malého, tak bude chcieť každú haraburdu (a že ich tam nie je zrovna málo)... :roll:
Registrovaný uživatel
na Trencin sa moc moc tesim
Registrovaný uživatel
Beppo napsal
uz su tie terminy pre burzu v Nitre ? Zatial to nikde nieje. Tak sa pytam ci nahodou otom nieco niekto nevie.


Určite už sú , nemal som čas sa opýtať. :roll:

Pokiaľ nebude snežiť Trenčín si určite pôjdem pozrieť. :shock: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Beppo napsal
uz su tie terminy pre burzu v Nitre ? Zatial to nikde nieje. Tak sa pytam ci nahodou otom nieco niekto nevie.


Určite už sú , nemal som čas sa opýtať. :roll:

Pokiaľ nebude snežiť Trenčín si určite pôjdem pozrieť. :shock: ;)


Tu je prehľad termínov búrz na jednom mieste:

http://www.burza-minci.com/calendar

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Sběratel.com » Zajímavosti » Termíny búrz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1