Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Termíny búrz

Vykupminci.cz
Numisargo

Termíny búrz

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobré , aééé Nitra tam nie je.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:'( Prepáč, možno nabudúce. :)
Registrovaný uživatel
Nič sa nedeje , predseda Nitrianskej pobočky pan Prof. Točka webové info berie trochu inak, čiže pokiaľ ja neposuniem termíny na poštové známky atd. tak burzujeme v režime prísneho utajenia. :mrgreen: :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
tak dnes je ten trencin zachvilku idem zdomu.
Registrovaný uživatel
Postrehy z Trenčína:
Celkom dobrá ponuka mincí, ale hlavne moderné. Čo sa týka stredoveku, tak super ponuku mal p.Gál (od Arpádovcov až po novovek, bežné ale aj veľmi vzácne kúsky som mu tam videl), potom chvíľu nič, potom Drnco (ale asi som prišiel neskoro ;) ) , potom dlho dlho nič a potom zvyšok.
Bohužiaľ, z mincí som si ani nemal čas poriadne vybrať, lebo buď som vláčil syna na rukách alebo som musel jedným okom dávať pozor, kde sa mi aj so zvyškom výpravy práve stratili :mrgreen:
No a ešte jeden osobný postreh. Stredovekú mincu viem identifikovať v okamihu, na známu tvár (facctory, drnco) vyvaľujem :shock: tak 2 sekundy, než mi zapne :P
Registrovaný uživatel
Môj postreh z Trenčína. Prví krát som nič nekúpil. Ponuka Leopolda I. skoro žiadna a čo bolo tak v zlom stave a za vysoké ceny.
Zistil som, že v aukcii trebárs u Raucha alebo aj inde kúpim kvalitu za rozumnú cenu a nemusím nikde chodiť.
Registrovaný uživatel
mňa dnes dojal ten poliak s platami a zásuvkami, kvalita neporovnateľná s leuchturmom, ale cena o 50% vyššia
Moderátor
sigur napsal
No a ešte jeden osobný postreh. Stredovekú mincu viem identifikovať v okamihu, na známu tvár (facctory, drnco) vyvaľujem :shock: tak 2 sekundy, než mi zapne :P


potvrdzujem, a dokonca sa ani na kus reči sa nezmohol :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Ja tak tiez potvrdzujem :) Hovorím:čau Brano.... a Brano že: :shock: a až ked som mu povedal že ma odomna krasny denar ladislava tak že: aha čau Dušan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dula77: kamarat kupil 2neskutočne 15leopolda za taku cenu že som nevedel čo mu mám na to povedat :lol:
Tak som tam ešte utekal aj ja a tiež sa mi ušlo 6kuskov ale uz nie tak peknych a nie za tak dobre ceny :| Kupil som dve 15tky a štyry 6tky Všetko KB :)
Tak že asi tolko k dnešnéj Burze...
Registrovaný uživatel
No to je o tom, že ste tam už o 6,00.
Registrovaný uživatel
facctory, drnco: :mrgreen:
"Varovanie Ministerstva zdravotníctva: Zbieranie mincí Vám môže vypatlať hlavu. Prvý prípad sa potvrdil na Záhorí!"
Registrovaný uživatel
Dula77:bol som tam uz 05:45 ale tie mince sme s kamosom kupili asi tak kolo10tej doobeda...

Sigur:nemam na zbieranie peniaze tak ze sa toho nebojím,ale ak by som na to mal tak urcite sa do toho pustííím ;)
Registrovaný uživatel
Trenčín OK. pekný obraz ,sada lyžičiek, super krištálové sklo a jeden grajciarik Františka II. mincovňa G. a kvalitný med. ;)
Dokonca aj káva bola dobra platil pán Továrnik. :D :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ja som tam videl predavat aj cesnak a orechi ale bohuzial tento zberatelsky sortiment nezbieram :D A inak s burzou v TN som vysoko spokojny.
Registrovaný uživatel
Predávala sa aj saláma... ;)
Med som spomenul len preto , predajca predával poctivý med .
Trenčín nie je len o minciach, beriem to ako mesačnú spoločenkú udalosť občas pokecať s priatelmi a známymi s rôznych kútov krajiny.

Pokiaľ chcem mincu čo mna zaujíma zájdem do Kroměříža. Lučenca, Šturova atd...... :?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:) tak salám som si nevšimol. :) Ja som tam stretol pána ,,starožitníka,, z Nitry a ešte jedného predajcu z NR. Inak nikoho známeho. Mňa ešte dojalo to že je v celom areáli prísne zakázané fajčiť a pár farebnejších spoluobčanoch si dokonca zapálílo priamo vo vnútri pri svojom predajnom stole :) Ináč ako som písal vysoká spokojnosť ,dúfam že nebudúce tam niekoho stretnem aj z tohoto fóra.
Registrovaný uživatel
Škoda,že momentalne mam na hlave skúšky a koníček šiel nabok:(
Registrovaný uživatel
Pravda , fajčiť sa nemá vo vnútri, ale pri káve môže :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ja som toho zujimaveho v Trencine moc nenasiel, co sa tyka minci, tak som nakupoval katalogy. Tiez som kupil u Gala Denarius a bol som milo prekvapeny. Hlavne recenzcie novo vydanych katalogov na konci potesili.
Registrovaný uživatel
Aj ked uz som sa pytal tak predsa len sa spytam este raz na burzu v lučenci. v porovnani s trencinom je slabsia a mensia? byvaju vzdy obsadene vsetky stoli?treba rezervovat dopredu alebo stavi si kupit po prichode? o kolkej vlastne tato burza zacina?
Dakujem Drnco
Registrovaný uživatel
Nemá niekto náhodou termíny búrz v Prievidzi?
Registrovaný uživatel
ja som v Prievidzi našiel iba toto, Pravidelné pondelkové klubové stretnutie filatelistov v Prievidzi
Pravidelné klubové stretnutie filatelistov v Prievidzi usporadúvané každý pondelok.
30.01.2012 Prievidza, konala sa tam niekedy aj burza starožitnosti ? A termin na burzu v Nitre vizerá ako ? Zatial som to nikde nevidel.
Registrovaný uživatel
ide zajtra niekto do lučenca?
Registrovaný uživatel
ako to vizerá s burzou v Nitre ? Bude nejaka tento rok alebo nebude nic ? Terminy ako pisal Grofik mali schvalit niekedy v polovici januara schvalovali nieco ? :) som sa tešil celí november december a januar že bude burza v Nitre. :D
Registrovaný uživatel
Dobry vecer páni...
neviete mi povedat najblizsi termin burzy v žiline?
Dakujem Drnco

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Sběratel.com » Zajímavosti » Termíny búrz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1