Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Termíny búrz

Vykupminci.cz
Numisargo

Termíny búrz

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pravidelne tam chodieva jeden môj priateľ zo Spišskej N. V. nakupuje obrazy , pochvaľuje si , každá tretia - piata burza mu nahradí námahu cestovania.

Moje statistiky sú podobné. :roll:

Tak možná že to nejlepší už vykoupil, neboť já tam dorazil na 9:30 (začátek v 7 h) a byly tam jen samé reprodukce a šunty :?
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
To určite asi nie :D , čeče ani neviem či dnes tam bol ? :roll:

Vlani mal štastie. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
V sobotu 9.03 burza v SK BNM Vajnorska 21, Bratislava .
Moderátor
Ivozilberman napsal
V sobotu 9.03 burza v SK BNM Vajnorska 21, Bratislava .


Určite budem tam....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Ako to vyzera tento rok s burzami v ke? Jedlikova7.
Registrovaný uživatel
Tak čo bol dnes niekto v Krakovanoch?
Registrovaný uživatel
Jozino89 napsal
Ako to vyzera tento rok s burzami v ke? Jedlikova7.

http://www.burza-minci.com/node/37777
_______________
Registrovaný uživatel
smith napsal
V sobotu 9.03 burza v SK BNM Vajnorska 21, Bratislava .
Určite budem tam....



normalne som citil , ze sa nieco urodi, ked som si to tu v stredu cital :P
vdaka ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
to tocomabyt: dik.
Registrovaný uživatel
Aké boli Krakovany na antiku? Ešte som tam nebol a zvažujem či sa tam oplatí kvôli antike chodiť.
Registrovaný uživatel
Tak niečo sa tam nájde ale nie moc. Celkovo tam boli asi 3 predajcovia s rimanmi.
Registrovaný uživatel
Trenčín ;Hobby burza na Antiku je lepšie miesto.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
3 prodejci s Rimany je na burzu docela dost, ja tam jeste nevidel nikdy zadneho (asi jezdim po spatnych :) ).
Do Trencina bych se rad nekdy podival, ale navzdory vzdalenosti jen 100 km, nez se tam dostanu, je skoro poledne.. ma to smysl?
Registrovaný uživatel
Grofik ďakujem, do Trenčína chodím vždy ako sa naskytne príležitosť. Chcel som práve skúsiť niečo iné, iných predajcov.
S tým obedom je to také aj onaké. Pred obedom som tam zažil, že sa zbavovali všetkého čo mali a ceny sa dali pekne stiahnuť dole, na druhú stranu to najzaujímavejšie a najkrajšie býva už preč.
Traja predajcovia antiky asi naozaj nie je málo. Ja som bol minulý rok pozrieť na burze v Olomouci a bol som dosť sklamaný, tam neboli ani tí traja.
Registrovaný uživatel
Tenzor ; nekecaj čeče , :twisted: na obed prídeš do Trenčína.? :shock:


Trenčín zasobujú dobre ohladne mincí Ríma chalani od Dunaja, začne sezóna a budú tam ako na koni. ;)

Osobne ja Trenčín navštevujem medzi 9.00 hod a snažím sa zatvárať vystavisko najlepšie pri bufete. :D
Vlanajšok bol slabší na moju účasť ,ale aj tak niekolko ulovkov sa podarilo.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jednou jsem se na to dival, prvni bus 8:45, prijezd Trencin 11:10. A mam pocit ze bych jeste musel objednavat jizdenku tak dva tydny predem, protoze par dni pred to uz bylo komplet obsazene (SA).
Pak tam byl jeste nejaky Tourbus, kde by problem s mistenkou asi nebyl, s prijezdem az v 11:40.
Jo, auto, i kdyz se to zda byt v dnesni dobe nepochopitelne, nemam.
Takze jedine ze bych tam prijel vecer a stravil noc na nadrazi, to bych tam byl hned pri otevreni :)
Registrovaný uživatel
Neviem Brno - Trenčín musí byť hustejšie dopravné spojenie ???

Ty budeš asi " vedátor" v civile ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Nechápu.. o víkendu moc husté autobusové dopravní spojení tedy nebývá.. a vlakové spojení přes Vláru se zlikvidovalo.
Registrovaný uživatel
A smer Hodonín? Odtiaľ by som ťa poprípade mohol vziať.
Moderátor
Díky za nabídku, Hodonín by šel, tam toho jezdí docela dost, mohl bych tam být kolem půl osmé.
Registrovaný uživatel
OK, dohodneme to.
Moderátor
tenzor napsal
3 prodejci s Rimany je na burzu docela dost, ja tam jeste nevidel nikdy zadneho (asi jezdim po spatnych :) ).


Obávam sa, že pravda je trochu inde. Zrejme to nebolo myslené tak, že na burze v Krakovanoch boli traja predajcovia rímskych mincí, ale ľudia, u ktorých Mišo nejakú tú rímsku mincu videl. Ja kedykoľvek som bol v Krakovanoch, tak som tiež asi pri troch stoloch videl nejaké rímske mince, skôr šroty, alebo dosť zlé stavy bežných antoniniánov za vysoké ceny. Išlo o ľudí, ktorí predávali v podstate všetko možné a tie mince tam mali ako šrotové nálezy, ktoré boli súčasťou iných šrotov nájdených po poli.
Takže určite by som to nevidel ako troch predajcov rímskych mincí, to môže trochu zavádzať. Keby si do Krakovian tenzor prišiel sám na základe týchto informácií, bol by si hlboko sklamaný.
Registrovaný uživatel
Archy to vystihol :)
Moderátor
No já jsem ještě na burze neviděl ani jednu římskou (nebo jinou antickou) minci, takže pozitivní překvapení by to bylo i tak :)
Moderátor
ja uz v krakovanech nejakou dobu nebyl, je to tam na mince slabsi, davame prednost jine destinaci, ale pravda je, ze rimske mince jsou k videni, ne ze neee. v krakovanech jsem kdysi mimochodem poridil i zde jiz prezentovany suberat julii domny. jinak z rimskych minci jsem opravdu videl minimalne u jednoho prodejce na burze koncem roku 2012 i mnamkozni kusy, ktere by zcela jiste uspokojily i tenzora (ovsem totez by asi neslo rici o cenach, ktere byly daleko nad 5 tis. CZK). castejsi jsou ovsem predrazene kopane smuky kolem 10-20 eur, nejlepe jeste necitlive cistene. ja antiku nesbiram, pouze pokud vidim neco hezkeho za par eur, tak se neudrzim, ale to se mi stalo asi jen 2x ci 3x, na ostatni pekne mince nemam a zkorodovanou stezi citelnou med za nekolik eur opravdu nekupuju (byt par kusu jsem dostal zdarma a priznam se, ze z okna sem s nima nesvihnul). je pravda, ze kdyz vidim hezkou antickou minci za sto - stopade, tak ji vezmu, bez ohledu na to, ze o tom vim prd. dela me to radost.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 > »

Sběratel.com » Zajímavosti » Termíny búrz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1