Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Termíny búrz

Vykupminci.cz
Numisargo

Termíny búrz

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 34 35 36 37 38 39 >

Autor Příspěvek
Moderátor
Chodí niekto ešte do Krakovian? Tuším by som v sobotu skočil, je tam ešte niečo z mincí?
Registrovaný uživatel
Akurát som sa vrátil z Krakovian, no podľa mňa nič moc. Našiel som si akurát duarius Leopolda a jeden viedenský fennig. Trošku ma zarazil jeden predajca, ktorý tam mal niečo zo stredovekého Uhorska, hlavne cenami na tých minciach :D Quarting Žigmunda za 20€ som videl veru prvý krát :D
Moderátor
Ak som dobre pozeral, teraz v sobotu sú Krakovany, určite si urobím krátky výlet. Pridá sa niekto?
Registrovaný uživatel
Prajem pekný večer.Prosím o informáciu o prvom-druhom dátume ,,zberatelská burza Prievidza ,, Nemám letáčik na rok 2017. Na internete to nemožem nájsť , ďakujem.
Registrovaný uživatel
http://www.burza-minci.com/node/152045
_______________
Registrovaný uživatel
hezky, smrtelně, od 7 :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
hezky, smrtelně, od 7 :D

To vieš dôchodcovia sú zvyknutí vstávať celý život o 5:00, aby stihli šichtu o 6:00 a nie ako dnes pianko na 9:00 :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ďakujem m1234 , na tej stránke som nebol..Bohužial , hneď na prvú mám raňajšiu dvanástku.
Registrovaný uživatel
nojono, to se pak nemůžu divit, že nemají novou, mladou krev. já tedy v 5 nebo v 6 nebudu vstávat ani omylem :D naštěstí aukční domy již tohle pochopili...
Moderátor
Pri všetkej úcte začiatok 7.00 hod pri burzách je úplne normálne. Nedajú sa porovnávať s aukciami dražobných firiem.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
normální proto, že tento nešvar tady zavedla a rozšířila čns, která měla "monopol"? mě to normální nepřijde, naštěstí je to dnes již spíš výjimkou...
Registrovaný uživatel
smith napsal
Pri všetkej úcte začiatok 7.00 hod pri burzách je úplne normálne. Nedajú sa porovnávať s aukciami dražobných firiem.

Smith pri všetkej úcte, v minulosti bolo normálne, že aj potraviny otvárali o 6.00 hod... Doba sa zmenila a skutočne sa to nedá porovnávať. ;)
Pre mňa osobne je 7.00 príliš skoro. Ja rád zoberiem na burzu aj deti nech pričuchnú k tej atmosfére a im sa to páči. Ale to prídem na burzu o 10.00 a to už všetci balia stoly. :(
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
nedela 12.2.2017 Kosice
http://numizmatikake.sk/akcie.html
_______________
Moderátor
Fidzi napsal
Smith pri všetkej úcte, v minulosti bolo normálne, že aj potraviny otvárali o 6.00 hod... Doba sa zmenila a skutočne sa to nedá porovnávať. ;)


Potraviny sa otvárajú aj dnes o 6,00 hod, ... len možno nevieš o tom. ;)
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Dnes je burza v Krakovanoch ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
burza Krakovany>

4. Február 2017 - 8:00 - 11:00
11. Marec 2017 - 8:00 - 11:00
8. Apríl 2017 - 8:00 - 11:00
20. Máj 2017 - 8:00 - 11:00
10. Jún 2017 - 8:00 - 11:00
15. Júl 2017 - 8:00 - 11:00
12. August 2017 - 8:00 - 11:00
23. September 2017 - 8:00 - 11:00
21. Oktober 2017 - 8:00 - 11:00
11. November 2017 - 8:00 - 11:00
9. December 2017 - 8:00 - 11:00
_______________
Registrovaný uživatel
Dakujem už som na burze.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ale niejak to nesedi. Dnes nie je 11-teho marca. :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
Bol zmenený termím , preto bola moja otázka .
Super počasie , akurát štrúdľa nebola . :|
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pekné počasie je dnes , ide niekto na výstavu do Nitry ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Zrejme posledná min. burza tohto roku.

16.-17.12. .Wien/A
Int. Wiener Mineralien- & Schmuckbörse; Sa 10-18, So 10-17; Haus d. Begegnung, Angererstr.14, 1210 Wien. V./L: L. Za- naschka, Wiener Str. 31, A-2103 Langenzersdorf, Tel. +43 (0)664-4225295, E-Mail zanaschkamineralien@a1.net. E.: frei!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dovoľte aby som Vás informoval, že v nedeľu 16. júna sa uskutoční Hobby stretnutie na Agrokomplexe v Nitre.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Klub zberateľov pohľadníc
pri pobočke Slovenskej numizmatickej spoločnosti
Usporiada HOBBY Stretnutie zberateľov všetkých odborov
Kedy:vnedeľu 16. júna 2019
Kde:Agrokomplex Nitra, Výstavná ulica, PAVILÓN A
Čas:7:30 hod –11:30 hod
POZÝVAME ZBERATEĽOV MINCÍ, MEDAILÍ, BANKOVIEK, ZNÁMOK,
POHĽADNÍC, NÁLEPIEK, ETIKIET, VLAJOČIEK, KNÍH, OBRAZOV,
GRAFIKY, PORCELÁNU, GRAMOPLATNÍ, MAGNETOFÓNOVÝCH
PÁSOK, AUTÍČOK, HODÍN, HRACÍCH STROJOV, HISTORICKÝCH
ZBRANÍ, MOTÝĽOV, MINERÁLOV AVŠETKÝCH INÝCH
ZBERATEĽSKÝCH ZAUJÍMAVOSTÍ
Cena stola5,50 €
Vstupné1,50 €
Parkovanie1 €
Srdečne ste vítaní!
Objednávanie stolov: e-mail: alkar@zoznam.sk tel. 0907 894 125
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
NOVÉ PREDMETY V ZBIERKACH PONITRIANSKEHO MÚZEA

Slovenské pamätné mince, starožitné poľovnícke pušky, sakrálne plastiky a iné predmety, ktoré získalo múzeum do zbierkového fondu predstaví výstava Nové predmety v zbierkach Ponitrianskeho múzea, ktorá bude otvorená od 1.7. - 1.9.2019 v priestoroch Ponitrianskeho múzea v Nitre, Štefánikova tr. č.1.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Bohatý program stretnutí, len správne si vybrať ?


Výmenné stretnutie filatelistov a numizmatikov v Bratislave, 29. 02. 2020, Bratislava

Regionálne výmenné stretnutie v Zalaegerszegu (Maďarsko), 01. 03. 2020, Zalaegerszeg (Maďarsko)

Sobotná filatelistická burza v Brne (Česko), 29. 02. 2020, Brno (Česká republika)

Nedeľná filatelistická burza a klubové stretnutie v Žiline, 01. 03. 2020, Žilina

Nedeľné klubové stretnutie filatelistov v Partizánskom, 01. 03. 2020, Partizánske

Výmenné stretnutie Spolku košických filatelistov v Košiciach, 01. 03. 2020, Košice

Nedeľná filatelistická burza v Hradci Králové (Česko), 01. 03. 2020, Hradec Králové (Česká republika)

Stretnutie zberateľov všetkých odborov vo Valašskom Meziříčí (Česko), 01. 03. 2020, Valašské Meziříčí (Česká republika)

Nedeľná filatelistická burza v Bechyni (Česko), 01. 03. 2020, Bechyně (Česká republika)

Nedeľná filatelistická burza v Prahe (Česko), 01. 03. 2020, Praha 10 - Strašnice (Česká republika)

Nedeľná výmenná schôdzka filatelistov v Přerove (Česko), 01. 03. 2020, Přerov (Česká republika)

Nedeľná zberateľská burza v Opave (Česko), 01. 03. 2020, Opava (Česká republika)

Nedeľné klubové stretnutie filatelistov v Kroměříži (Česko), 01. 03. 2020, Kroměříž (Česká republika)

Stretnutie filatelistov v Moste (Česko), 01. 03. 2020, Most (Česká republika)

Veľká zberateľská burza v St. Pöltene (Rakúsko), 01. 03. 2020, St. Pölten (Rakúsko)

Nedeľné klubové stretnutie filatelistov v Liberci (Česko), 01. 03. 2020, Liberec (Česká republika)

Str edajšia filatelistická burza v Prahe (Česko), 04. 03. 2020, Praha 10 - Strašnice (Česká republika)

Pravidelné štvrtkové klubové stretnutie filatelistov v Rožnove pod Radhošťom (Česko), 05. 03. 2020 - 20. 02. 2020, Rožnov pod Radhošťom (Česká republika)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 34 35 36 37 38 39 >

Sběratel.com » Zajímavosti » Termíny búrz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1