Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » TIPY NA NUMISMATICKÉ ZAHRANIČNÍ SERVERY

Vykupminci.cz
Numisargo

TIPY NA NUMISMATICKÉ ZAHRANIČNÍ SERVERY

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu, na jakém serveru si založit účet tak, abych se mohl zorientovat v tamní numismatické nabídce a poptávce. Jedná se mi konkrétně o soudobou anglickou penny, ale protože jsem tady nenašel podobné téma ( snad jsem nehledal špatně ), tak by podle mě mohlo toto téma být ku prospěchu i jiným uživatelům a především začátečníkům jako jsem já. Mockrát díky za jakékoliv rady a zkušenosti.
Registrovaný uživatel
Myslíš něco jako je Sběratel, jen zahraniční? Nebo aukční servery?
Registrovaný uživatel
Otravnykomar: Cokoliv. Něco jako sběratel i aukční.
Registrovaný uživatel
https://www.coincommunity.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=36
Registrovaný uživatel
turtleoverhead: Díky. A zkušenost máte?
Registrovaný uživatel
Sixbid, ebay. Fór je strašně moc a já už chodím jen sem.
Registrovaný uživatel
Petr3 napsal
turtleoverhead: Díky. A zkušenost máte?

Pár let jsem tam byl, podobně jako tady je tam spousta pitomců ale i úžasní znalci. Jinak jak píše Otravnykomar, eBay v angličtině, tam jsou prodejci a kupci z celého světa.
Registrovaný uživatel
Super, dík, chlapi
Registrovaný uživatel
Turtleoverhead: tak jsem se tam úspěšně zaregistroval, zakládám nové téma a nejde mi odeslat. Po kliknutí na tlačítko odeslat se vůbec nic neděje. Žádná hláška, žádné načítání, nic. Nevybavujete si prosím vás, jestli jste neměl podobnej problém?
Registrovaný uživatel
Turtleoverhead: ani odpovídat mi nejde :-(
Registrovaný uživatel
Některá fóra mají ochranu proti trolum, že lze vkládat příspěvky až po nějaké době.
Registrovaný uživatel
kacuro: To zní logicky. A bývá tam nějaké upozornění? Třeba nějaká hláška oznamující, že zatím nemáte právo, nebo tak podobně? Tady totiž nic. Prostě píšu text, pak kliknu na tlačítko Post a absolutně bez reakce. Ani motání, ani hláška. Nic. Pokud bych zatím neměl právo psát dotazy, tak potom nechápu, proč mám možnost vůbec začít psát příspěvek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A nemáš třeba nějakou odpověď ve spamu?
Registrovaný uživatel
turtleoverhead: Nemám. Už před registrací jsem si adresu přidal do povolených a následně jsem se úspěšně zaregistroval pomocí odkazu, kterej mi fórum zaslalo mailem. Přihlášování probíhá taky úspěšně. Takže nevím. Možná to bude chyba někde u mě. Ale nedokážu si představit, co by to mohlo být.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » TIPY NA NUMISMATICKÉ ZAHRANIČNÍ SERVERY

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1