Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » tlac znamok

Vykupminci.cz
Numisargo

tlac znamok

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Moderátor
http://www.youtube.com/watch?v=5sqbG5cysIk
Registrovaný uživatel
zaujimavy dokumentik ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
How It's Made je docela dobrý pořad. Nevím, jak přesně se tisknou hlubotiskem české známky, ale pár odlišností by jsme našli. Já jsem měl možnost vidět v PTC pouze výrobu ocelotiskového válce, ale stálo to zato.
Moderátor
ja som to zial videl po prvy krat, priznam sa :-).
Moderátor
Jj, Discovery byl v USA jeden z mála kanálů, na který se dalo dívat. How It´s Made jsem viděl snad 300 dílů, některé i 3x; samozřejmě včetně výroby známek.
Moderátor
skoda ze v TV sa filatelii venuju velmi malo, neviete kde je video z vystavy, ktora sa konala v CR, na Japhile bolo to video isty cas zial som ho tam nenasiel...
Moderátor
dejvy ako stojis so znamockami?
Moderátor
dobre :)
Registrovaný uživatel
perfektny dokument. Dala by sa spravit nejaka exkurzia do PTC Praha? Rad by som to videl aj na vlastne oci.
Moderátor
dravec napsal
perfektny dokument. Dala by sa spravit nejaka exkurzia do PTC Praha? Rad by som to videl aj na vlastne oci.

Těžko. :roll:
Moderátor
pavlinka napsal
dravec napsal
perfektny dokument. Dala by sa spravit nejaka exkurzia do PTC Praha? Rad by som to videl aj na vlastne oci.

Těžko. :roll:

Ale jde to, stačí jen chtít :lol: .
Moderátor
No nevím.Ale když to s Janíkem domluvíš, tak jedem.
Moderátor
Ten s tím nemá nic společného.
Ale zeptej se Standy Duška :).
Moderátor
Vím že tam byli.Chtěla bych to taky vidět, ale když jsem mluvila s Tvrdoněm, který je tam často, tak teda snadné to asi nebude.Odkázal mě na Janíka tak nevim. Možná někdy bude Vlčnovský nájezd na PTC.Možná by se tam šel někdo podívat tady s fora a byla by to hned skupina jak na den otevřených dveří.
Moderátor
Tak Dušek ví, jak na to. Náš KMF tam byl tuším dvakrát, já jednou. Ale už je to nějaký ten pátek zpátky, takže bych se na to koukl taky velmi rád znova. Nicméně dostat se tam nereálné není, ale Janík je špatná cesta ;)
Taky jsme byli v tiskárně na APOSTy, ale ještě v té první. V té druhé o tom nechtěli ani slyšet...
Moderátor
pozeram ze som sem hodil asi dobre video :-), preco aspon vidno ako sa tlacia znamky...
_______________
Registrovaný uživatel
Pozeram ze by sa nas nasla pekna skupinka ludi, ak by ste mali niekto moznost to zorganizovat?! .... Dajte vediet a huraaaaaaaaa smer Praha
Registrovaný uživatel
Nešla by někde zařídit exkurze do SPU Praha?
Moderátor
Velice zajímavé video co všechno lze v čase 10 minut ukázat.
Registrovaný uživatel
hlásim sa na exkurziu! :)
Registrovaný uživatel
hlásit se můžeš, stejně jako si ji zajistit...! :)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Bomba nápad - ale jak to zajistit - taky bych šel
Moderátor
mimochodom toto organizoval pan co ma na starosti stranku Filaso... na exkurzii boli
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
mimochodom toto organizoval pan co ma na starosti stranku Filaso... na exkurzii boli



pán má asi kontakty... 8)
Registrovaný uživatel
dejte nějaký tip , kam se obrátit , bydlím v Praze a možná najdu , nějakou skulinku . Nic neslibuji , ale pokud nezkusím , tak nezjistím .

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Pokec o známkách » tlac znamok

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1