Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Tolar Rudolfa II.

Vykupminci.cz
Numisargo

Tolar Rudolfa II.

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
V tom s tebou nesouhlasím... Rubní strana je na té aukční minci o minimálně půl stupínku, ne-li celý stupeň horší. Lícní může být srovnatelná, ale z té fotky to fakt nelze odhadnout
Registrovaný uživatel
Já bych řekl těch 28 000 cenu má.
Registrovaný uživatel
Chápu, že vlastník to vidí vždy "v lepším světle", ale uvidíš co řeknou Vassilij nebo Kucera, kteří toto období myslím sledují. Já na tom žádný zájem nemám, nesbírám tyto mince a ani ji tedy nechci kupovat.
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Jj, v tom máš možná i pravdu, že to vlastník vidí jinak, ale tady v tom případě by se museli ty mince vidět vedle sebe v reálu. Oboje fotky stojí za ...:roll: Udělám to jinak. Stanovuji cenu na 35t. a třeba o ni někdo projeví zájem... :mrgreen: Můj mail: pavlik.miro@iol.cz
Moderátor
Kus z aukce ma vice zachovale nejvyssi detaily, otazka je jak vypada plocha aversu, to neni moc zretelne. Kdybych se mel rozhodnout ktere dat prednost, chtel bych je mit take vedle sebe v realu. Kazdy mame jine preference zachovalosti, me treba vadi ma-li mince uhozy, hrany, skrabance ale castecne setrene detaily toleruji.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Tolar Rudolfa II.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1