Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Tuzex 100/1973 - zajimavost

Vykupminci.cz
Numisargo

Tuzex 100/1973 - zajimavost

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nechte ho být, je to jeho volba, alespoň zažije nováčkovskou daň! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Anebo zadny zamer nabizet tu Zaire nikdy nebyl a jde jen o to udelat se dulezitym. Tak to na me pusobi.
Registrovaný uživatel
Chybotisky souhlasím s tebou.
Registrovaný uživatel
jardamarvan napsal
Víte co, nemám zapotřebí se do Vaší diskuse zapojovat. Stejně nikoho nového mezi sebe zřejmě nepustíte. Měl jsem v úmyslu nabídnout 200 Kč p6x z roku 1993;RÉPUBLIQUE DU ZAÏRE, ale myslím si, že tady to nemá vůbec smysl. Dám ji na eBay a nemusím se cítit, jako že někoho obtěžuji.

ach jo :roll: včera jsem byl na operaci a teď to tady pročítám jsem už doma a nevím jestli na mě nepůsobí ještě ty oblbováky co do mě cpaly ? co :mrgreen: ? , neměl by jste ještě v záloze 5000K 1919 ?
Moderátor
tocomabyt napsal
jardamarvan napsal
... Měl jsem v úmyslu nabídnout 200 Kč p6x z roku 1993
RÉPUBLIQUE DU ZAÏRE, ... Dám ji na eBay ...

potom mi posli link. dik.


se divím, že máte trpělivost to všichni pořád řešit.

Beztak si myslím, že jde o fake profil pana M. K. :)
Registrovaný uživatel
Už jsem vůbec neměl v úmyslu vstupovat do diskuse, protože tyto stránky, s omluvou řadě slušných účastníků, mi nevyhovují. Ale co považuji opravdu za projev skutečné jednoduchosti je názor nebo téměř tvrzení Šenfi, že jsem "Beztak si myslím, že jde o fake profil pana M. K." Pokud míníte stejného člověka jako já, tedy pana Kudweise, napište to otevřeně a zachovejte se jako normální člověk. Bude hodně zajímavá případná jeho reakce, protože přes kontakt, který jsem si sám bez pomoci zde diskutujících nalezl na netu, mu zašlu odkaz na Vaší poznámku. Je mi ne jenom Vás opravdu líto.
Registrovaný uživatel
Jestliže chcete vyvrátit všechny pochybnosti, stačí vložit obrázek 200 Kč Zaire a bude po sporech !
Registrovaný uživatel
Přiznám se, že už nechci nic nabízet, tady určitě ne. Pokud by jste měl případný zájem, rád Vám sken bankovky zašlu. Není ale absolutně nutné, abych bankovku prodal. Nezlob se.
Registrovaný uživatel
Já se nezlobím, já ji mám. Já jen, aby se to tu nějak v klidu ukončilo.
mějte se všici fajně.
Registrovaný uživatel
to trava: Už vážně naposledy. Ale Vám se sluší poděkovat a popřát hodně sběratelského štěstíčka.
Registrovaný uživatel
Zkusme to teda, pokud by se jednalo o neevidovany kousek velmi rad bych se na sken podival.
Registrovaný uživatel
Haleluja !
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
jardamarvan napsal
Už jsem vůbec neměl v úmyslu vstupovat do diskuse, protože tyto stránky, s omluvou řadě slušných účastníků, mi nevyhovují. Ale co považuji opravdu za projev skutečné jednoduchosti je názor nebo téměř tvrzení Šenfi, že jsem "Beztak si myslím, že jde o fake profil pana M. K." Pokud míníte stejného člověka jako já, tedy pana Kudweise, napište to otevřeně a zachovejte se jako normální člověk. Bude hodně zajímavá případná jeho reakce, protože přes kontakt, který jsem si sám bez pomoci zde diskutujících nalezl na netu, mu zašlu odkaz na Vaší poznámku. Je mi ne jenom Vás opravdu líto.


Ano, myslím přesně tohoto pána. Každý, kdo s ním kdy byl v komunikaci a zná jeho způsob zvláštního vyjadřování a pak čte tvoje příspěvky, tak ho neskutečná podobnost frázových obratů uhodí do očí ;)
Registrovaný uživatel
Pane Schönfeld. Na tomto fóru jsem registrovaný od roku 2012 pod nikem mikuw. Za celou tu dobu jsem do diskuse vstoupil pouze 6x a to v letech 2012 – 2014. V loňském roce jsem si vytvořil nový účet pod označením MKW, protože jsem nenašel z důvodů stěhování blok s hesly. To se mi podařilo až záhy, ale již jsem ani pod mikuw a ani pod MKW do diskuse nikdy nevstoupil. Z mnoha důvodů. Nevím, zda má stylizace je podobná nebo není podobná stylizaci někoho jiného. Je možná až příliš tradiční a konzervativní, což je dáno především výchovou a stylem studia, který mi vyhovuje. Prvé prokazatelně není Váš případ. Žádám Vás, abyste mé jméno nebo moji osobu obecně nezahrnoval do svých lichých závěrů a už vůbec ne do polemik nevalného a zcela jistě ostatní unavujícího obsahu. Rovněž laskavě nespojujte mé jméno jakkoli s Vaším. Současně nechci mít nic společného s diskusním fórem, jehož jsou účastny takové osoby, jako jste Vy. Nemám zapotřebí sám sebe propagovat, dělat si reklamu a nepatřičně se zviditelňovat. Nemá smysl řešit cokoli tady a teď, ale jinde a jindy. Miloš Kudweis
Registrovaný uživatel
@jardamarvan - teraz mate prilezitost podiskutovat si s panom Kudweisom. Splni sa Vam prianie.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Tuzex 100/1973 - zajimavost

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1