Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Účinná, laciná voňka do bytu NÁPAD PRO MÍSTNÍ DĚVČATA

Vykupminci.cz
Numisargo

Účinná, laciná voňka do bytu NÁPAD PRO MÍSTNÍ DĚVČATA

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Děvčátka taky kupujete ty různé sračičky a mačičky na provonění bytu a pohlcování pachů ? Má žena je také kupovala, ale od určité doby už ne .... moje bábrlina to dělala takto a podělím se s vámi o recept , ještě předesílám , že to fakt funguje a je to smrádek do bytu úplně ekologický a účinný !!! JE TO STRAŠNĚ SLOŽITÉ, DRAHÉ A JE NUTNO VYSOKÉ ŠKOLY CHEMICKÉ A ZNALOST JADERNÉ FÚZE JE NUTNÁ A NE KAŽDÝ TO ZVLÁDNE !!!!! Takže ten složitý recept zní : Nakrájejte cca 7 koleček citronu, vezměte hrstičku hřebíčku (koření), vše vložte do hlubší misky a zalejte VLAŽNOU vodou. Umístěte kam libo v bytě .... Já vím je to složité, ale účinné :D Když tak dejte echo , jak jste holky dopadly a jestli vám to fungíruje .... :roll:
Registrovaný uživatel
Několikrát za den uvařit grog provoní byt ještě příjemněji :D ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Několikrát za den uvařit grog provoní byt ještě příjemněji :D ;)
No čoveče ono to fakt vzdáleně ta vůně připomíná grog, nebo jemnou vůni ovocného čaje. Zkus to a uvidíš. Je to taková jemná ovocná vůně , ale nevím jak často to babička vyměňovala, musím to vyzkoušet. Mě to vydrželo cca 14 dní a do skříní dávala mezi prádlo jakousi bylinu, pak to prádlo vonělo moc hezky a ty vůně si spojuji s babičkou :D
Registrovaný uživatel
do skrin sa davali levandule, okrem toho ze navonaju pradlo ucinkuju aj ako repelent proti moliam
Moderátor
nač to všechno, jsou důležitější věci, na vojně jsme říkávali: smrádek ale teploučko :mrgreen:
Registrovaný uživatel
pzberatel napsal
do skrin sa davali levandule, okrem toho ze navonaju pradlo ucinkuju aj ako repelent proti moliam

To je sice pravda ale já nechci vonět jako Kmotrova babička :roll:
Moderátor
No četl jsem útočná laciná voňavka, chtěl jsem navrhnout třeba yperit a ona to je účinná laciná.... no tak živé květy z bývalé SSSR, to bylo tak účinné jako kyselina máselná. Omlouvám se tedy za popletení slůvek. :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kmotr, myslím si, že nielen prevoniaš celý byt, ale bezpečne pritiahneš mušky octomilky z ďalekého okolia :mrgreen:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Musíš měnit a trošku zalévat vodou. Jinak máš pravdu měl jsem doma miliardy mušek :D Nevím jak to bábrlinka dělala, že je doma neměla asi tam byla ještě nějaká ingredience , která je odpuzovala. Ale teda vonělo to pěkně cca 3 dny a pak jsem uviděl ty mušky s tou zelenou metalízou na prdeli a vylil jsem to do haj... :D Blbej nápad uznávám ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Účinná, laciná voňka do bytu NÁPAD PRO MÍSTNÍ DĚVČATA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1