Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » Uherský Brod - koupím srdcovky

Vykupminci.cz
Numisargo

Uherský Brod - koupím srdcovky

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj / Dobrý den, sháním celistvosti z rodného města. Ideálně předznámkové, I, II, III. série, merkur 1851. Je to sice nepravděpodobné .... Pokud někdo sbíráte rodné města, klidně se pochlubte :o) rád se podívám.
Registrovaný uživatel
dobrý den nejde mi o pochlubení ale kompletaci poštovního provozu pošty Velké Meziříčí nejstarší razítko mám
z roku 1820, vím že existuje starší použití, ale je to v Rakousku a majitel mi neodpověděl na spolupráci takž pane kolego pokud by jste měl cokoliv z Gross Messeritsch či z Velkého Meziříčí rád si prohlédnu sken. Po vašem Uherském Brodu se poptám a doma také podívám Jirka
Registrovaný uživatel
Hezký den přátelé, jestli mohu taky přispět, tak i já se podívám a mě zase zajímá Jindřichův Hradec (Neuhaus) a případné okolí. Děkuji moc.
Registrovaný uživatel
Děkuji i tak, oba vás sice nespokojím, ale co se týká Jindřichova Hradce tak philasearch.com. tam si pane Colombo, smlsnete. Stránky jsou prověřené a osobně doporučuji. Přeji vám hezkou sbírku.
Registrovaný uživatel
To čo doporučujete je ale "Neuhaus"v Nemecku nie v Čechach-okrem dvoch troch litografii.
_______________
Registrovaný uživatel
Zcela určitě ne... Musíte na boku a vyfiltrovat Evropu pak Rakousko a pak zbyde to co chcete... Je tam minimálně jeden neuhause bohmen...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » Uherský Brod - koupím srdcovky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1